Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μαρηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!Τι ταραχη ηταν αυτη που περασαμε????Κι εγω....κι εγω...δεν θελω να φυγω!!!!!!!!!!!;););););););)

Ααααααααχ!!!!!!!!!!! Και μπηκα ρε κοριτσια με κια χαρα το απογευμα.......................................αυτο ηταν κολλησα........δεν ηξερα τι να κανω!!!!!!!!!!γελουσα, σκεφτομουνα, εβριζα.....αλλα μολις ειδα πμ απο το μποτσακι στανιαρα.........και λεω αυτο ηταν μετακομιζουμε!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι μωρε Aγοροmummy μου,τι να κανω??Πολυ πονο περασα σημερα!!Αφου εχω εξαντληθει!!!!!Εσυ περιπου που βρισκεσαι μπεμπα μου??Κι εγω το μονο που σκεφτομαι απ'την αρχη ειναι τι θα κανω μεσα στο καλοκαιρι που θα αναλιγωνει το λιπος?????χαχαχαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!

βρισκομαι Νοτια Ελλαδα, στην ξακουστη Μανη (τρομαρα μας)!!! Αχ ενταξει το πολυ φουσκωμα θα το εχεις απο Οκτωβρη που θα δροσισει αλλιως δεν παλευεται. Εμενα γενικα δε με επιανε ζεστη και περυσι που ημουν εγκυος κοιμομασταν με κλιματιστικο,ο αντρας μου σκεπαζοταν κι εγω ξυπνουσα ιδρωμενη και μπουγελωνομουν. Με το που εμεινα εγκυος μου λεει η μανα μου "αχ κοριτσι μου σε λυπαμαι τι εχεις να τραβηξεις το καλοκαιρι!" και ελεγα οτι λεει βλακειες...Ποσο δικιο ειχε!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κοριτσια!!!!!!!φαγαμε!!!!!εφαγα απο χθες μακαροναδα εγω 1-30 μπουκιες και παντζαρια!!!!!!!!μου αρεσουν τα ατιμα και φοβαμαι οταν παω στο πιπι ρουμ!!!!!!!

θαλειτσα μου καλο ξημερωμα!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!!

κοριτσια μη φοβαστε!!!!αυτο ηταν!το αγορασαμε το φορουμ και χωρις δανειο!!!!

ντουκου!!!!αχχααχαχχααχαχααχχ!!!

ουτε το ΔΝΤ δεν μας ξεκουνα απο δω!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κοριτσια!!!!!!!φαγαμε!!!!!εφαγα απο χθες μακαροναδα εγω 1-30 μπουκιες και παντζαρια!!!!!!!!μου αρεσουν τα ατιμα και φοβαμαι οταν παω στο πιπι ρουμ!!!!!!!

θαλειτσα μου καλο ξημερωμα!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!!

κοριτσια μη φοβαστε!!!!αυτο ηταν!το αγορασαμε το φορουμ και χωρις δανειο!!!!

ντουκου!!!!αχχααχαχχααχαχααχχ!!!

ουτε το ΔΝΤ δεν μας ξεκουνα απο δω!!!!!!!!!!!!!!

Αχχαχααχαχχαχαχααχααχααχαχ.......

Ουφ!!!!!! Ευτυχως!!!!!!!

Συμπεθερουλα μανη ε.????? γιαυτο και τα ψαρακια απο τον συζυγο....


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

αγορομμαμυ μου η Μανη ειναι προς Πελλοπονησο σωστα...????????????

και να σου πω,δλδ οταν γεννησες...υδρωνεις με το παραμιρο τωρα???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγορομμαμυ μου η Μανη ειναι προς Πελλοπονησο σωστα...????????????

και να σου πω,δλδ οταν γεννησες...υδρωνεις με το παραμιρο τωρα???????????

ναι patousitsa μου Πελοποννησο στη Σπαρτη κοντα. τωρα δεν εχω θεμα με τη ζεστη,οπως ημουν παλια ειμαι!! οσο ημουν εγκυος ταλαιπωρηθηκα με τη ζεστη.


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι patousitsa μου Πελοποννησο στη Σπαρτη κοντα. τωρα δεν εχω θεμα με τη ζεστη,οπως ημουν παλια ειμαι!! οσο ημουν εγκυος ταλαιπωρηθηκα με τη ζεστη.

Εγω ρε κοριτσια γιατι δεν ζεσταινομουνα στην εγκυμοσυνη καθολου?????? δλδ και εκει φουρτουνα????? ολα τα αναποδα εγω τα ειχα????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ω ναι!! απο ψαρακια αλλο τιποτα!! παραπονο δεν εχουμε, εφτιαξα σημερα μερικα και ηταν μουρλια!!! πωπω βλεπω το κλεισιμο της ΕΡΤ,χαμος ε!

ναι κατι ακουσα για την ΕΡΤ..εχει ειδησεις τωρα??????να κανω ζαμπιγκ???????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι κατι ακουσα για την ΕΡΤ..εχει ειδησεις τωρα??????να κανω ζαμπιγκ???????

βαλε εχουν πλακωσει και τα ματ,μεχρι για χουντες λενε!! αλλα και τι να δεις?? να ειμαι ειλικρινης δε λυπαμαι και πολυ, παρα μονο για ορισμενους απο τους εργαζομενους. Οι περισσοτεροι εχουν κανει περιουσια και για τα εγγονια τους!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βαλε εχουν πλακωσει και τα ματ,μεχρι για χουντες λενε!! αλλα και τι να δεις?? να ειμαι ειλικρινης δε λυπαμαι και πολυ, παρα μονο για ορισμενους απο τους εργαζομενους. Οι περισσοτεροι εχουν κανει περιουσια και για τα εγγονια τους!

εβαλα στην ΝΕΤ.

2.000 ατομα ανεργοι......

ναι εχεις δικιο..........καποιοι εχουν κανει περιουσιες ολακερες!!!!!!

αλλα αν το πανε ετσι......που θα φτασουμε?????

ιδη μεχρι το τελος της χρονιας ειπανε για ανεργια 60%!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εβαλα στην ΝΕΤ.

2.000 ατομα ανεργοι......

ναι εχεις δικιο..........καποιοι εχουν κανει περιουσιες ολακερες!!!!!!

αλλα αν το πανε ετσι......που θα φτασουμε?????

ιδη μεχρι το τελος της χρονιας ειπανε για ανεργια 60%!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Συμφωνω με τη συμπεθερα, δεν λυπαμαι παρα μονο ορισμενους που ξαφνικα βρεθηκαν στην δυνη θεση της απολυσης......οι περισσοτεροι ομως τωρα χρονια ξεζουμηζαν τον λαο....με τα παγια και τα χιλια 2......

Πατουσαν επι πτοματων τοσα χρονια....για να μπορουν να ειναι αρχοντες ενω αλλοι ανθρωποι δεν εχουν να φανε.............απο εχθες.....ακομα!!!!!!!

Τωρα οσο για το ποσοστο ανεργιας που συνεχως αυξανεται......μαθηματικα βεβαιο ειναι πως θα αυξηθει και αλλο....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ και κατι αλλο συγγνωμη κιολας αλλα ο αρχιεπισκοπος βγηκε να μιλησει για το ποσο λυπαται για την ΕΡΤ και κατι τετοια, τοσο καιρο που κοσμος πειναει δεν ειχε βγει να πει τιποτα. Δεν εχω κατι μαζι του απλα επειδη γενικα παρακολουθω ειδησεις δε τον ειδα να βγηκε να δηλωσει λυπημενος που ο βασικος μισθος ειναι λιγοτερο απο 500 ευρω! ουφ συγχηστικα νυχτιατικα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...