Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Δευτεράκια 2013-2014!


Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Εμείς, εμείς! Μετά από μία καταπληκτική α' δημοτικού, για όλους -ευτυχώς-, παρά το άγχος και την αγωνία μου, νομίζω ότι είμαστε έτοιμοι, από κάθε άποψη για τη δευτέρα. Το μόνο που με απασχολεί είναι το πόσο γρήγορα περνάει όλο αυτό.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εμείς, εμείς! Μετά από μία καταπληκτική α' δημοτικού, για όλους -ευτυχώς-, παρά το άγχος και την αγωνία μου, νομίζω ότι είμαστε έτοιμοι, από κάθε άποψη για τη δευτέρα. Το μόνο που με απασχολεί είναι το πόσο γρήγορα περνάει όλο αυτό.......

Τι εννοείς?Τα χρόνια που περνάνε γρήγορα??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό εννοώ. Πότε ψάχναμε παιδικό, πότε κλαίγαμε στον Αγιασμό του μεγάλου σχολείου και τώρα τον βλέπουμε να διαλέγει cool δραστηριότητες για την β'΄δημοτικού. Θέλω να κρατήσει κι άλλο!!!!!!:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

αχ! και εμεις 2α δημοτικου του χρονου ....ποσο γρηγορα μεγαλωνουν..... ειχαμε μια δασκαλα που μας ειχε με πολυ διαβασμα αλλα πολυ συνεργασιμη και δυστυχως θα αλλαξουμε καθως θα παρει μεταθεση. οποτε ειμαστε σε αναμονη για αυτη τη χρονια;)


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ έχω λίγο αγωνία για την δασκάλα, γιατί το παιδί είχε δεθεί πολύ με την προηγούμενη και αυτό λειτούργησε πολύ πολύ θετικά. Αλλά έχω ένα καλό προαίσθημα και για φέτος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Από δραστηριότητες κορίτσια?Εμείς λέμε για αγγλικά και ίσως στίβο με το μεσαίο....Πέρυσι πήγαινε μπάλα αλλά με 4 φορές τη βδομάδα είχε κλατάρει κι αυτός κι εμείς!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν κάνει τίποτα, κάνει ένα σωρό πράγματα στο σχολείο (ιδιωτικό), και δεν θα κάνει ούτε φέτος. Ακόμα του αρέσει πολύ να παίζει, οπότε χρειάζεται τον χρόνο του το απόγευμα, άλλωστε ο ωφέλιμος χρόνος είναι 5-8, μία ωρίτσα να ασχοληθεί με τα μαθήματα και μετά να παίξει με τον αδερφό του, ίσως να δούμε και φίλους, από τις 8.00 ξεκινάμε προετοιμασία για ύπνο. Ίσως κάνουμε μουσική την Παρασκευή, θα το σκεφτούμε, γιατί και αυτό θέλει λίγο μελέτη, θέλω να βεβαιωθώ ότι θα έχει διάθεση να το κάνει. Μπάλα 4 φορές την εβδομάδα είναι πολύ, δίκιο είχε το παιδί σου. Γενικά πάνω από δύο φορές είναι πολύ κατά τη γνώμη μου. Και ο στίβος είναι πολύ καλή απασχόληση. Κάνει και ωραίο σώμα.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι, οι 4 φορές ήταν υπερβολή....κι αυτός ο προπονητής θαρρείς και τη μπαρτσελόνα προπονούσε έλεος!:twisted::twisted: Τελικά μόνο στίβο μάλλον γιατί τη γυμναστική τη χρειαζόμαστε;);)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Tι έγιναν τα δευτεράκια? Πώς ξεκίνησε η χρονιά? Θυμάστε πέρσι τέτοιον καιρό τι κατάσταση επικρατούσε? Φέτος υποθέτω όλα υπό έλεγχο. Καλή μας χρονιά!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...