Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Αφαντος


Candy1980

Recommended Posts

Βασικα εκανα χιουμορ με το να λεω να με προσεχετε.. αλλα οκ παρτο οπως θες.Ετσι ειμαι εγω.. γελαστος ανθρωπος και κανω χιουμορ!

Οσο για τα υπολοιπα που εθεσες.. εκτος του οτι ειμαστε εκτος θεματος με την κοπελαα.. δεν γραφω συχνα πλεονγτ δεν εχω χρονο (σημερα εχω απλετο )..γτ δευετερον εχω ενα πληκτρολογιο που του λειπουν καμποσα κουμπια και γραφω σνα δυσκλεκτικη και εκνευριζομαι.. και τριτον ναι στην αρχη ειχε ενδιαφερον αλλα μετα λεγαμε ολο τα ιδια και τα ιδια και βαριομουν..(δηλααδη δεν εχω δικαιωμα απο το να απααντησω.. να δω τραγουδακια στο γιουτιουμπε???) !

Τωρα γτ βαφουν οι κοπελες τα μαλλια τους.. μαλλον δεν ειμαι καταλληλη να ααπαντησω.. απλα θα πω γτ οχι αμα αρεσει σε καποιον εμενα μου περισευει !Εμεναα με νοιαζει τι κανω εγω.. και πως θα κανω το πιο σωστο που μπορω.. για την οικογενεια μου και εμενα!

Χμμ.. δεν θυμαμαι τι αλλο ειπες.. αλλα αυτο το κακο εχεις λες καμια δεκαρια ερωτηματα σε ενα ποστ.. και αυτο με κουραζει!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν σε θεωρω αξια θαυμασμου.. απλα αξια της μοιρα σου και δυστηχως και το παιδι που κουβαλας.

Δε θα ασχοληθω με χαλασμενα μυαλα ο καθενας μεχρι εκει που καταλαβαινει..ουτε εγω ουτε το παιδι μου ειμαστε αξια της μοιρας μας..τον οικτο σου στον επιστρεφω για σενα και το γιο σου..οι υπολοιποι μια χαρα καταλαβαν τι εννοω..το οτι χωρισα δε σημαινει οτι μ αρεσει αν ειμαι εγω αυτη που φευγει και μαλιστα σε μια τοσο ευαισθητη κατασταση..καμια γυναικα δε θελει να ειναι χωρισμενη με ενα παιδι..ναι μαλλον γι αυτο το κανει γιατι υπεθεσε οτι επειδη ειμαι εγκυος θα ανεχτω καταστασεις κ οτι δε θα φυγω...αλλα υπολογισε λαθος...το οτι χωριζω δε σημαινει οτι θα ανοιξω σαμπανια.σαμπανια θα ανοιγα αν δεν υπηρχε το παιδι μου...μερικοι αντρες κανουν παιδια και τα παρατανε και το παιδι ειναι το θεμα μου...εσυ MAELA που βιαστηκες να πεταξεισ χολη εισαι εξω απ το χορο και μιλας...και μπορω χωρις αυτον αλλα δε θα μπορω να παψω να σκεφτομαι οτι θα υπαρχουν στιγμε ς που θα ειναι απων..στο μαιευτηριο,στην προικα του μωρου και θα χει την αγαπη τη δικια μου και της οικογενειας μου αλλα μεσα μου ενα κομματι εστω μικρο δε μπορει να μη νιωθει λυπη που το παιδι δε θα εχει πατερα ..και μακαρι να διαψευστω αλλα ο κυριος δεν εχει παρει ενα τηλ δε ξερει ουτε το φυλο του παιδιου δεν εχει δωσει τιποτα..και δυστηχως αυτη τη λαθος επιλογη -οχι τραγικα-αλλα την πληρωνω και ελπιζω οχι το παιδι μου..:(

Link to comment
Share on other sites

Κοπελαα μου.. απο τη στιγμη που γραφεις δημοσια πρεπει να εισαι ετοιμη να ακουσεις και καποια που δεν συμφωνει μαζι σου!Δηλααδη επειδη δεν συμφωνω σημαινει οτι πεταω χολη?Δηλαδη οποιος δεν σου χαιδευει τα ααυτια σημαινει οτι ειναι κακος?Αν βεβαια σε βολευει ετσι να πιστευεις.. οκ συνεχισε ετσι.Απλα θα γινεις μανα και το νομισμα εχει παντα 2 οψεις.Καποιοι θα συμφωνησουν και καποιοι οχι!Πρεπει να το δεχτεις!Αλλιως να ελεγες οτι παρακαλω να απαντησει οποιος μου πει οτι ειμαι αξια θαυμασμου!

Ποτε κανεις δεν εινααι σκετο θυμα!Ολοι προκαλουμε την τυχη μας.Μπορει ο αντρας σου να εινααι ο χειροτερος.. αλλα εσυ εβαλες τον εααυτο σου σε αυτη την κατασταση.Δεν μπορει ξαφνικα σε λιγους μηνες να ειδες οτι δεν σου κανει!Προυπηρχε προφανως... εκτος αν εθελοτυφλουσες για να κανεις παιδι.Οπως και να εχει.. πρεπει να δεχτεις οτι δεν ειναι ολοι κακοι οσοι δεν συμφωνουν μαζι σου!Απλα εχουν αντιθετη αποψη!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Που το πηγες που το εφερες - με αυτάρεσκη δηλωση εκλεισες το κειμενο σου!

ΜΠορει να υπηρχανε στην Αρχαια Ελλαδα ξανθοι - εξαλλου και ο Μεγ. Αλέξανδρος ετσι απεικονιζεται -

- ομως ακριβως επειδή ειχαμε ανάμειξη με την γειτονα χωρα 5 σχεδον αιώνων -

- σπανιως βγαινει ξανθουλικο μωρακι.

Όχι τόσο σπανίως όσο νομίζεις. Κι ο γιος μου ξανθός είναι. 2 στα 2 μέχρι τώρα. Αν και το δικό μου σόι είναι μελαχρινό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Μαέλα. Κι εμένα μου λείπουν πλήκτρα. Το διέλυσε το λάπτοπ ο μικρός. :tongue:

Που εισαι βρε φιλεναδα????Προχτες εβλεπα την ηλικια του γιου σου και δεν ξεχναω που περιμεναμε νεα σου οταν γεννοσες!!!!!!Να μου τον φιλησεις τον μαγκα!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου σου ζητησα εγω να κρινεις το γαμο μου..οχι..εγω γραφω για μια κατασταση που περναω και ειναι λογικο να μου βγαινει ενα παραπονο σχετικα με την απουσια του πατερα..ασε ξερω τα λαθη δε περιμενω εσενα να μου τα επισημανεις!!!

Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου σου ζητησα εγω να κρινεις το γαμο μου..οχι..εγω γραφω για μια κατασταση που περναω και ειναι λογικο να μου βγαινει ενα παραπονο σχετικα με την απουσια του πατερα..ασε ξερω τα λαθη δε περιμενω εσενα να μου τα επισημανεις!!!

δεν ειπα οτι δεν περνας δυσκολη φαση.Η εγκυμοσυνη συνηθως ειναι μια υπεροχη διαδικασια για το ζευγαρι!Ομως απο τη στιγμη που γραφεις δημοσια την ιστορια σου να μην χαλιεσαι αν ακους κατι διαφορετικο!Αλλιως ας ζητουσες απο την αρχη συγκεκριμενες απαντησεις!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Που εισαι βρε φιλεναδα????Προχτες εβλεπα την ηλικια του γιου σου και δεν ξεχναω που περιμεναμε νεα σου οταν γεννοσες!!!!!!Να μου τον φιλησεις τον μαγκα!

Δεν πολυμπαίνω, γιατί δεν προλαβαίνω. Έληξε κι η άδεια και γύρισα στη δουλειά, οπότε καταλαβαίνεις. Περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός, όντως.

Καλά να περνάτε. ;)

Link to comment
Share on other sites

maela δεν θα πω ότι δεν συμφωνώ μαζί σου έχεις μια άποψη που σίγουρα δεν στερείται λογικής ΟΜΩΣ τίποτα στη ζωή δεν είναι απόλυτο και h δική μου γνώμη είναι πιο διαλακτική. Αναμφισβήτητα μπορεί κάποιος να σου κάνει μια χαρά στην αρχή αλλά μετά να αποδειχτεί ανάξιος (σικ) και να σε απογοητεύσει πολύ άσχημα. Και όντως κάποιες φορές δεν φταίει το θύμα. Πχ συμφωνεί το ζευγάρι για παιδί/παιδιά και τελικά μόνο ο ένας από τους δυο δείχνει την ανάλογη υπευθυνότητα κι ο άλλος δεν συμβαδίζει (με χίλιους τρόπους μπορεί να μην υπολογίζει την οικογένεια κάποιος με την συμπεριφορά του).

Δεν θα πω κάτι περισσότερο εκτός από κουράγιο στο κορίτσι κ με το καλό το μωρό της και ότι εύχομαι σε σένα maela να μην απογοητευτείς ποτέ κ να μην νιώσεις ποτέ μόνη εσύ κ το παιδί σου.

Link to comment
Share on other sites

Maela 1)δεν σέβεσαι το θέμα και ασχολείσαι και λες τα δικα σου θέματα με τον καθένα εδω μέσα!!

2) δεν σέβεσαι το πρόβλημα της θεματοθετριασ και την κατάσταση της,και όπως πολυ καλα έγραψε και η Manava η ζωη ειναι μεγάλη γι'αυτο ασε τη κριτική κι πρόσεχε μην έρθει και η σειρά σου να δοκιμαστεις!!

Candy 1980

Δεν θέλω να επέμβω στα προσωπικα σου,όμως ένα μεγάλο μπράβο απο μένα,κανε λίγο υπομονη μέχρι να γεννήσεις και θα δεις οτι το παιδάκι σου θα σε αποζημιώσει για όλα,ειναι έρωτας που δεν τελειώνει ποτε!


as1cMeX-M3-0010NjM4NTJkYnwyMzUyNmR8dG8gbW9yYWtpIG1hcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Όχι τόσο σπανίως όσο νομίζεις. Κι ο γιος μου ξανθός είναι. 2 στα 2 μέχρι τώρα. Αν και το δικό μου σόι είναι μελαχρινό.

3sta 3 και ο δικος μου γιος αντρας και πεθερος ξανθοι εναι ;) ( θεσσαλικος καμπος):tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι βρε φιλεναδα????Προχτες εβλεπα την ηλικια του γιου σου και δεν ξεχναω που περιμεναμε νεα σου οταν γεννοσες!!!!!!Να μου τον φιλησεις τον μαγκα!

ε οχι ρε φιλη....το ιδιο επαθα :confused: το πασχα μου πηρα καινουριο λαπ τοπ :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...