Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Αφαντος


Candy1980

Recommended Posts

κουκλητσα μου ειναι και οι ορμονες τωρα που δυσκολευουν την ψυχολογια σου :? προσπαθησε να εισαι καλα και να κανεις ευχαρηστα πραγματα.......οσο για τον πατερα το μονο σηγουρα ειναι οτι θα το μετανιοσει :| θα χασει πολλα πραγματα .....αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι :|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3sta 3 και ο δικος μου γιος αντρας και πεθερος ξανθοι εναι ;) ( θεσσαλικος καμπος):tongue::tongue:

Μηπως εννοούμε διαφορετικο χρωμα;

Εννοώ το ξανθο ξανθό - το απολυτο ξανθο- οπως ειναι οι Σουηδοι και Γερμανοι.

Εσεις μαλλον εννοειται το καστανο.

Το ανοιχτο καστανο.

Το καστανο και ανοιχτό καστανο δεν το λεω ξανθο.

Μαλλον εδω οφείλεται η διαφωνία μας.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοούμε διαφορετικο χρωμα;

Εννοώ το ξανθο ξανθό - το απολυτο ξανθο- οπως ειναι οι Σουηδοι και Γερμανοι.

Εσεις μαλλον εννοειται το καστανο.

Το ανοιχτο καστανο.

Το καστανο και ανοιχτό καστανο δεν το λεω ξανθο.

Μαλλον εδω οφείλεται η διαφωνία μας.

Θα σου έβαζα φωτογραφία του γιου μου, μπας και καταλάβεις, αλλά δεν θέλω να εκθέσω το παιδί στο φόρουμ. Ξανθός λέμε, κατάξανθος, με γκρι-μπλε μάτια.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έβαζα φωτογραφία του γιου μου, μπας και καταλάβεις, ...

Πάντοτε ειμαι αργόστροφος στο να καταλαβω κατι - άπαξ ομως και το καταλαβα μετα 'τρέξε να κρυφτεις'!

Βάλε φωτό - σιγά την 'έκθεση' - ισα ισα θα παρουμε μια ιδέα και πόσο ομορφη ειναι η μαμά - τουλάχιστον να αξιζει η χυλοπιτα που φαγαμε!

Υ.Γ.:

Τόσο γρήγορα γυρίσατε απο το μπάνιο;

Μάλλον θα εννουσες 'παω για μπανιο' την θερμαινόμενη πισίνα του σπιτιου σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ειναι οτι δεν τον εχω στο πλευρο μου ως συζηγο αλλα ως πατερας ειναι παντελως απων

σορυ αλλα δε καταλαβα τι εννοεις με αυτο..πως τον εχεις στο πλευρο σου ως συζυγο?

Link to comment
Share on other sites

αλλα μεσα μου ενα κομματι εστω μικρο δε μπορει να μη νιωθει λυπη που το παιδι δε θα εχει πατερα

ξερεις κατι...καταλαβαινω τι εννοεις αλλα θα σου πω κ το αλλο

ο καθενας ειναι η πρεπει να ειναι υπευθυνος για τη δικη του συμπεριφορα,οχι των αλλων

δε μπορεις να τα ελεγχεις ολα...γενικα μιλαω,για ολους μας

εσυ θα κανεις οτι μπορεις κ κρινεις σωστο για τη σχεση με το παιδι σου

εκεινος...θα κανει το ιδιο..καταλαβαινεις τι λεω?

αυτη ειναι μια ενοχη που εχεις κ δε μπορεις να ελεγξεις γιατι δεν σε αφορα αμμεσα

δεν εισαι εσυ υπευθυνη για οτι κανει η δεν κανει ο αλλος

εσυ δωστου απλα το χωρο λ το χρονο για την επαφη με το παιδι του,απο κει κ περα δεν μπορεις να εκβιασεις πραγματα

τωρα...αν νιωθεις ενοχες γιατι εσυ τον χωρισες...ειναι αλλο καπελο

νιωθεις?

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε οχι δε νιωθω ενοχες γιατι μου εδωσε πατηματα..κ γερα πατηματα.αυτο δε σημαινει οτι μ αρεσει αυτη η κατασταση..οσο για το παιδι θα μπορει να το βλεπει βαση δικαστηριου.δε μπορω αλλα ουτε και θελω να επεμβω στη σχεση του με το παιδι.η σταση μου ηταν απαθης.δηλ ξερει που μενω,ξερει το τηλ δε θα τον παρακαλεσω ουτε θα προσπαθησω να τον απομακρυνω.δεν ειπα τιππτα..δε θελω αυριο μεθαυριο το παιδι να μου επιρριψει ευθυνες.μπορει να μου εχει θυμωσει ομως το οτι χωριζουμε δε σημαινει οτι χωριζεις απο το παιδι σου.και μη σου πω με βαση την ολη κατασταση χειριζομαι καλα τα πραγματα..αλλη θα του κανε απειρες σκηνες..εγω του ειπα να μεινουμε οσο γινεται φιλοι για χαρη του παιδιου τιποτε αυτος..

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε οχι δε νιωθω ενοχες γιατι μου εδωσε πατηματα..κ γερα πατηματα.αυτο δε σημαινει οτι μ αρεσει αυτη η κατασταση..οσο για το παιδι θα μπορει να το βλεπει βαση δικαστηριου.δε μπορω αλλα ουτε και θελω να επεμβω στη σχεση του με το παιδι.η σταση μου ηταν απαθης.δηλ ξερει που μενω,ξερει το τηλ δε θα τον παρακαλεσω ουτε θα προσπαθησω να τον απομακρυνω.δεν ειπα τιππτα..δε θελω αυριο μεθαυριο το παιδι να μου επιρριψει ευθυνες.μπορει να μου εχει θυμωσει ομως το οτι χωριζουμε δε σημαινει οτι χωριζεις απο το παιδι σου.και μη σου πω με βαση την ολη κατασταση χειριζομαι καλα τα πραγματα..αλλη θα του κανε απειρες σκηνες..εγω του ειπα να μεινουμε οσο γινεται φιλοι για χαρη του παιδιου τιποτε αυτος..

το μόνο που μπορώ να σ πω υπομονή!!!!!!να είσαι δυνατή για το παιδί σου!!!!κ στην τελική μπορεί εκείνος να το μετανιώσει για τις στιγμές που είδη εχει χάσει αλλά κ που μπορεί να χάσει!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kοιταξε οταν για τη διαλυση αυτου του γαμου δε φταις φευγεις με αλλη ψυχολογια..δε νιωθεις τυψεις εφοσον εχεις κανει προσπαθεια για να τον κρατησεις..δε σε βαραινει κατι..να πεις εφταιξα..ομως το παιδι ειναι ενα αλλο θεμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μηπως εννοούμε διαφορετικο χρωμα;

Εννοώ το ξανθο ξανθό - το απολυτο ξανθο- οπως ειναι οι Σουηδοι και Γερμανοι.

Εσεις μαλλον εννοειται το καστανο.

Το ανοιχτο καστανο.

Το καστανο και ανοιχτό καστανο δεν το λεω ξανθο.

Μαλλον εδω οφείλεται η διαφωνία μας.

για το ιδιο ξανθο μηλαμε;)

Link to comment
Share on other sites

καταλαβαινω τη ψυχολογια σου κ ας εφυγες εσυ,επειδη ακριβως υπαρχει ενα παιδι,δεν μπορεις να χαιρεσαι

περιμενε...να του περασει ο θυμος για σενα,να καταλαβει δυο πραγματα

θα μου πεις διαφορα για αυτο..οκ...δε μπορεις να κανεις τπτ αλλο ομως

το μονο που μπορεις ειναι να...γυρισεις σελιδα που αυτο σημαινει να σκεφτεσαι τα καλα που ζεις κ εχεις κ αυτα που θα ερθουν...ζησε το παρον..ΣΟΥ κ μην χανεις ενεργεια σε αλλα πραγματα,βαλτο στο μυαλο σου αυτο οποτε κανεις...λαθος σκεψεις

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ζησεις το παρον σου,το οποιο εισαι εσυ κ το μωρακι σου

δε σου χαλαει εκεινος τις στιγμες,εσυ τις χαλας στον εαυτο σου...καταλαβαινεις πως το λεω?

κοιτας το δεντρο κ χανεις το δασος....οπου δεντρο εκεινος κ οπου δασος....ΕΣΕΙς

μια σκεψη κ μια αποφαση τη φορα,μη λες πολλα στον εαυτο σου που δε μπορεις να τηρησεις...πες αππο σημερα,θα κανω αυτο!κ καντο

Link to comment
Share on other sites

προς θεματοθετρια (για να μην μπερδευομαστε με μαλλια και χρωματα!)

ψεμματα δεν θα σου γραψω,θα δυσκολευτεις πολυ μονη σου,τωρα στα ψωνια ,οταν θα σου ερχεται να κλαις λογω ορμονων,οταν θα βλεπεις ζευγαρια να περπατανε και να σερνουν καροτσια με μωρα,οταν θα γεννησεις με το καλο στην κλινικη ισως ζηλεψεις που καποιες διπλα σου εχουν τον αντρα τους στο πλευρο τους.ομως να ξερεις πως οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος παντα,πολλες οικογενειες αντιμετωπιζουν πολυ σοβαρα προβληματα ομως δεν τα βγαζουν παραεξω,δεν τα συζητανε ουτε με τις καλυτερες φιλες /φιλους τους και υποφερουν σιωπηλα.εσυ ναι εισαι αξια θαυμασμου γιατι βρηκες τη δυναμη σε μια τοσο απαιτητικη και δυσκολη περιοδο της ζωης σου να μεινεις μονη σου και να παλεψεις για το παιδι σου.προς Θεου μην νιωθεις ασχημα για την αποφαση που πηρες,ειμαι σιγουρη πως δεν χωρισες για πλακα αλλα ειχες σοβαροτατους λογους.κοιτα μπροστα,οι χαρες σε περιμενουν μην δινεις σημασια στα λογια κανενος προχωρα μπροστα.

τωρα για να βοηθηθεις λιγακι απο τον πατερα του παιδιου σου,παρτον τηλεφωνο ζητα του να συναντηθειτε,παραμεριστε εγωισμους και εξηγησε του οτι (μπορει να απετυχε σαν συζυγος!!!)(χιουμορ) αλλα τουλαχιστο να σε βοηθησει σαν Πατερας που εσυ θα τον κανεις σε λιγους μηνες.να του ζητας οτι θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα το δικαιουσαι αλλωστε.μην φοβασαι να ζητας και γιατι οχι να ΑΠΑΙΤΕΙΣ απο τον πατερα του παιδιου σου...με το καλο ,ευχομαι να γινεις πολυ πολυ ευτυχισμενη μανουλα .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...