Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!κι εγω κερατσινιωτισσα,αλλα μελουσα μαμα σε κανα 2 μηνο!!ειμαι στον 7ο τωρα :P;)εγω μενω κοντα στο πρεσσοφ!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΣΤΟ 23ο δημοτικο και στο 4ο γυμνασιο!!!λες?:?:

Δεν σε πιστευω κι εγω!!!!!! :shock::shock:

Ποτε εισαι γεννημενη εγω το 1980. Τελειωσα το δημοτικο το 1992 και το το γυμνασιο το 1995. Εσυ?


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, μήπως ξέρετε κανέναν παιδότοπο στην Αμφιάλη? Για τις κρύες μέρες που σπάμε το σπίτι?

εχω δει εναν στο τελος της δερμετζη απεναντι απο το σχολειο


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 3 months later...

Καλημέρα κορίτσια...

Βλέπω το Κερατσίνι...έχει μείνει ανενεργό εδώ και μήνες....

Λοιπόν, τι λέτε τώρα που σιγά σιγά θα χειμωνιάσει κιόλας, να κανονίσουμε συνάντηση να γνωριστούμε από κοντά; Εγώ μένω οπως έχω ήδη πει, στη Π. Τσαλδάρη και έχω ένα αγοράκι 2 ετών. Θέλετε να κανονίσουμε να συναντηθούμε, π.χ. στο Σελεπίτσαρι μια μέρα, ώστε να γνωριστούμε, μπας και οργανώσουμε εν συνεχεία κ κανένα playgroup για να τη "βγάλουμε" το χειμώνα που έρχεται και οι παιδότοποι θα είναι απαγορευτικοί λόγω ιώσεων;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κι από μένα!

Μένω στην Αμφιάλη ένα χρόνο περίπου και γέννησα στις 6 Ιουλίου ένα απίθανο αγοράκι!!

Ακόμα δυσκολεύομαι με τις βολτούλες μια και θηλάζουμε, αλλά όταν μεγαλώσουμε λιγάκι θα το τολμάμε!

Πήγαμε δυο φορές με το καρότσι στην Τσαλδάρη για καφεδάκι, αλλά αυτά τα μηχανάκια και τα παρκαρισμένα αυτοκίνητα στα πεζοδρόμια, μας εμπόδιζαν να κυκλοφορούμε άνετα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αυτό με τα αυτοκίνητα που παρκάρουν όπου βρουν....είναι πολύ μεγάλο θέμα.... Στην αρχή που έφτιαχναν τη Τσαλδάρη (πριν 2 χρονια δηλ.) είχα χαρεί..γιατί λέω επιτέλους....θα μπορούμε να κυκλοφορούμε...Τώρα..καλά..έβγαινα με το καρότσι και αναγκαζάμουν να κατέβω στο δρόμο για να περάσω το κάθε στενό. Εχω καλέσει 2-3 φορές τροχαία..αλλά κανένα αποτέλεσμα...Πλέον ο μικρός είναι 2 χρόνων και τον βγάζω ως επι το πλείστον..με τα πόδια/αγκαλιά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...