Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

H Bασούλα μας.....έγινε ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

new-baby-girl-dj.jpg

Ήρθε η ώρα να ανοίξουμε και για σένα ευχές Ω ναιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p

Την ονειρευτήκατε και την αποκτήσατε!!!!!!!!!

Να σας ζήσει η όμορφη μπουμπού σας!!!!!! Να είναι καλότυχη και πάντα χαμογελαστή στη ζωή της!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p

Και πάντα τόσο τυχερή όπως τώρα που απέκτησε δύο άξιους γονείς που έχουν να δώσουνε πολλήηηηηηηηηη αγάπη και στιγμές ευτυχίας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Το αξίζετε αυτό........... Ζήστε το σε όλο του το μεγαλείο......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Σας αγαπάμε!!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

baby.gif

Δεν υπάρχει μεγαλύτερο δώρο απʼτο να γίνεις μητέρα. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη συγκίνηση και χαρά απ” αυτήν που θα νοιώθεις όταν κρατάς στην αγκαλιά σου αυτό το μικρό αγγελούδι. Να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι και να μεγαλώσετε ένα υγιές και καλότυχο μωρό.

Link to comment
Share on other sites

βασουλα μου,

ζειτε αυτο που περιμενατε καιρο...

απολαυστε το.

να ειναι παντα υγιης, τυχερη και ευτυχισμενη..

να σας ζησει η μικρη σας και ολη η ευτυχια του κοσμου να εγκατασταθει μονιμα στο σπιτι σας!!!!


3H4dp3.png

Link to comment
Share on other sites

Baσουλα να στο πω και απο εδω

Να σας ζησει, να την χαίρεστε την μπομπούκα σας και να ειναι πάντα γερη,δυνατη και καλοτυχη οπως ειναι τώρα..

Οτι και ναπω ειναι λιγο....τα φιλια μου και την αγαπη μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βασουλα μου,θα γραψω και εγω μιας και τα γραπτα μενουν.....σου ευχομαι μονο ευτυχια!!η κορη σου ειναι αξιολατρευτη....ειστε μια ομορφη οικογενεια...αξιοι και αυτο με κανει υπερηφανη φιλεναδα.....σας αγαπω και του ς 3!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Αν και τα ειπαμε θελω ξανα και ξανα να σου πω ποσο πολυ χαιρομαι για εσας!να σας ζησει λοιπον η ομορφη μπεμπα σας να ειναι καλοτυχη και να ειστε παντα οι τρεις σας τοσο ευτυχισμενοι οσο αυτες τις πρωτες μερες!Βασουλα εγινες ΜΑΜΑ!!!!!!!μπορει το ταξιδι να ηταν δυσκολο,επωδυνο,ψυχοφθορο αλλα ο θεος σε ανταμειψε για την υπομονη σου και την αισιοδοξια σου...εγινες μανουλα...σε φιλω κοριτσι μου.Να την χαιρεστε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασούλα μου να στα ξαπαπώ και εγώ με τη σειρά μου. Να σου ζήσει κοριτσάκι μου να στε και εσείς πάντα καλά να τη χαίρεστε και να τη δείτε να μεγαλώνει μέρα με τη μέρα και βέβαια οι ευχές μου δεν σταματάνε εδώ... Με το καλό να έρθει και ενα αδερφάκι για την πριγκιπέσσα σου κοπελάρα μου:D:D:D


Jvdmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα να εισβάλλω στο καφέ σας αλλά τελικά είδα αυτό το θέμα!

Βασούλα, δε σε ξέρω, δεν έχουμε μιλήσει, κάποια στιγμή που έψαχνα για την υποβοηθούμενη αναπαραγωγή πέτυχα φόρουμ αλλά και το καφέ σας!

Δεν γίνεται όμως επειδή δεν έχουμε ξαναμιλήσει να μην ευχηθώ..! Αδύνατον!

Συγχαρητήρια! Να σας ζήσει, πάντα γερή και δυνατή!

Να έχετε οικογενειακώς μία όμορφη ζωή γεμάτη χαμόγελα!!

Ομολογώ ότι συγκινήθηκα και φυσικά σου βγάζω το καπέλο!

Link to comment
Share on other sites

axxxxx και πανω που ειπα οτι δεν θα κλαψω:rolleyes:

αγαπες μου...εγω -η μπεμπουλα -και ο αντρουλης μου σας ευχαρηστουμε τοσο πολυυυυ [δεν υπαρχουν λογια]και σας ευχομαστε μεσα απο τα βαθη της καρδια μας να πετυχετε ο.τι λαχταρατε!!και ειμαστε σιγουροι γι'αυτο απλα μερικες φορες χρειαζεται λιγο υπομονη ,επιμονη και πιστη παραπανω!!!!φιλακια πολλααα:P


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασούλα μου , γλυκό μου κορίτσι .Ηρθε η δική σου στιγμή να γίνεις μανούλα .Είμαι σίγουρη πως είσαι υπέροχη μαμά .Βλέπεις , μέσα από τις δυσκολίες , την επιμονή και την ψυχολογική φθορά γίνεσαι πιο δυνατή και η επιθυμία είναι συνειδητή επιλογή .Αυτό σημαίνει πως η αγάπη είναι μονόδρομος και σίγουρα αυτόν τον δρόμο περπατάτε με τον αντρούλη σου . Τον άκουσα στο τηλέφωνο και κατάλαβα ότι είχε δακρύσει ....για σένα δεν το συζητώ ..ανοίξανε οι κάνουλες ...και όσο για μας τα κορίτσια του καφέ ...δεν φαντάζεσαι καρδούλα μου ...

Σας φιλώ όμορφη οικογένεια ...Να είναι πάντα γερή και καλότυχη ....Η κόρη σας είναι καταδικασμένη στην ...απόλυτη ευτυχία


glitter-graphics-tweety-234712.gif ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΜΟΥ ΠΕΛΑΡΓΕ ...ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΦΕΤΟΟΟΟΟΟΟΣ ?????
Link to comment
Share on other sites

947031_574343402596058_1492484732_n.jpg

f4b680f65680bb5457c2.jpg

κάπως ετσι φαντάζομαι ότι την έχετε την κουκλίτσα σας: σαν πριγκιποπούλα να κοιμάται ευτυχισμένη στην αγκαλιά σας! Πραγματικά ότι και να πω είναι λίγο !! Η μικρή είναι το πιο τυχερό μωρό του κόσμου που έχει εσάς γονείς γιατί τόση αγάπη που θα της δώσετε δεν θα μπορούσε να την βρει πουθενά αλλού!!! Να είναι πάντα γερή και τόσο καλότυχη όσο της στάθηκε η μοίρα στην αρχη της ζωής της!Και οι τρεις σας να ζήτε πάντα την απολυτη ευτυχία όπως αυτές τις στιγμές!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Βασουλι μου ήθελα να σου ευχηθώ κι απο εδώ, να σας ζήσει η ζουζουνιτσα σας, να σας τρελανει και να δείτε τον κόσμο απ την αρχή μέσα απο τα ματια της!!!

Να ειναι γερή, καλοτυχη και πάντα πολυ ευτυχισμένη!

IMG_20121127_0044.jpg


0jkop3.png
Link to comment
Share on other sites

Βασούλα, δεν ήξερα τί έχει γίνει... είχα μείνει εκτός αρκετό καιρό βλέπεις... αλλά όταν είδα το νέο θέμα, κατάλαβα:P Χαίρομαι απίστευτα για το νέο σας μωρό!! εύχομαι πραγματικά να έχει όλα τα καλά του κόσμου και όταν μεγαλώσει θα είναι τόσο περήφανο για την αγάπη που του δείξατε, όταν το αποκτήσατε και θα του δίνετε για πάντα! Να είσαστε καλά και ευτυχισμένοι και οι τρεις σας!!

Link to comment
Share on other sites

%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7%2525CE%2525A7.jpg

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια !

Πεταχτηκα στο παρεακι σας γιατι θα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να ευχηθω στην Βασω..αν και δεν εχουμε "μιλησει" ποτε , εχω διαβασει παρα πολλα & συγκινηθηκα τοσο πολυ (..μεταξυ μας κλαμα λεγεται) οταν διαβασα οτι εγινε μανουλα ενος υπεροχου μωρου !!

Βασουλα θερμα συγχαρητηρια σε εσενα και τον αντρα σου !! Ειμαι σιγουρη οτι θα ειστε υπεροχοι γονεις και αυτο το πλασματακι ειναι ηδη και θα ειναι , το πιο τυχερο παιδακι !!

Ευχομαι το κοριτσακι σας να ειναι παντοτε υγιες & καλοτυχο και η ζωη της να ειναι γεματη απο αγαπη , ευτυχια & προοδο !!

Καθε ονειρο της να γινεται πραγματικοτητα και να την καμαρωνετε !!

Hoping ! 1455682apvfgvhztr.gif


1η-->MAY 2012 -->ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (24)

2η-->OCT 2012 -->ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (19)

3η-->MAR 2013 -->ICSI: ΑΚΥΡΗ ΕΤ

4η-->MAY 2013 -->NC-ICSI: ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ (3)

5η-->JUN 2013 -->NC-ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (71)

1455682apvfgvhztr.gif

Mom to be ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...