Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

Τζουλια???


Recommended Posts

Elpizo να το βαζω το θεματακι στο σωστο μερος~!

Ηθελα απλα να πω για την Αλεξανδρατου γιατι ακουσα καποια πραγματα που ηταν πολυ γελοια!

Μα ειναι ποτε δυνατον να λεμε οτι οι γονεις της φταινε που γυρισε τσοντα?Για ονομα...

Εκατσε κ ειπε οτι ο πατερας της την τραβολογουσε απο μικρη σε καλλιστεια και διαφημισεις και εκεινη δεν ηθελε οτι την εκανε με "τον τροπο του" να νιωθει ενα μηδενικο...και επειδη τελικα αυτη κυνηγαει το ευκολο χρημα την πληρωνουν και οι γονεις της?????

Τρελενομαι....

Οτι και αν εχε ι"παιξει" στην ψυχολογια της απο τα παιδικα της χρονια εχει βρεθει στο καλλιτεχνικο χωρο με την θεληση της και προκαλει και καλα κανει κιολας...αλλα να λετε μερικοι οτι οι γονεις φταινε?Φταινε που γυρισε το βιντεο και πληρωθηκε τοσο καλα?ναι σιγουρα.

Μην κατηγορειτε ΓΙΑ ΟΛΑ τους γονεις.....ειναι κουραστικοτατο...και επισης δεν ειναι κοριτσακι.

Ειναι 23 χρονων κοπελα.Που κανει καλα την δουλεια της.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χααχαχααχαχα!θα ασχοληθουμε με την τζουλια?κασπερακι καταρχην την δουλεια δεν την κανει καλα ηταν για γελια και οταν εκανε τις επικυψεις της η τρεσα απο το εκστεσιον χαχαχααχαχα γελία πραγματα.ενα καλο παντος το ειπε!το αγορασαν αυτοι που το αγορασαν 20 ευρουλακια το κατεβασαν αλλοι απο το ιντερνετ και τελικα ολοι την κατακρινουν.δεν φταιει αυτη ουτε εμεις φταιει που τα εχουμε ισοπεδωσει ολα πια και δεν υπαρχει ηθικη στον κοσμο μας.ας ειχε η τζουλια και η καθε τζουλια τον φοβο του πετροβολισμου ή της σοβαρης κοινωνικης κατακραυγης και θα σου λεγα εγω τι βιντεο τσοντα θα εβγαζε.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα πιστευω πως ειναι ενα ατομο που αρχικα την χρησιμοποιουσαν τα μεσα και τωρα αυτη τα χρησιμοποιει για να κανει τη δουλεια της.... και μια χαρα πρατει....

η δικη μου αποψη ειναι πως ο καθενας κανει οτι γουσταρει στη ζωη του....

αλλα.... να αναλαμβανει την ευθυνη και των πραξεων του και των λογων του... επισης για μενα το σημαντικοτερο ειναι οτι κανεις να το κανεις συνηδειτα... για μενα ειναι το παν!!!

ουτε οι γονεις της φταινε για ολα, ουτε κανεις....

επισης δε καταλαβαινω γαιτι ολοι το παιζουν σοκαρισμενοι απο το βιντεο;;; αν δεν ηταν η τζουλια κι ηταν καποια αλλη τωρα δε θα γινοτανε θεμα, ουτε αν ηταν αλλη (οσο καλη κι αν ηταν) θα επαιρνε τοσα λεφτα....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βρε παιδιά γιατί πιστεύω ότι η Τζούλια είναι ο καθρέφτης της κοινωνίας μας; Αν οι γονείς της δεν προωθούσαν την ομορφιά της από μικρή αλλά την εκπαίδευσή της, μήπως τώρα θα είχαμε μια άλλη Τζούλια μπροστά μας; Αν ο πατέρας της την εκμηδένιζε, όπως γράψατε πριν φαντάζομαι ότι έφταιγε το γεγονός πως έβλεπε σαν σημαντικότερο το φαίνεσθαι από το είναι.

Επομένως η μικρή Τζούλια τι μηνύματα πήρε; Αυτά που λέει και το τραγούδι της. "Στόχος είναι τα λεφτά έτσι μου 'πε η μαμά έτσι μου 'πε κι ο μπαμπάς", πόσο πιο σαφής και προφητική θα μπορούσε να είναι. Αυτό το τραγούδι είναι κάτι περισσότερο κι από βιογραφία.

Δυστυχώς η κοπέλα είναι έρμαιο των πάντων και των ΜΜΕ και των προαγωγών που την περιβάλλουν και του μυαλού της πάνω απ' όλα, που ποτέ δεν έμαθε να διαχειρίζεται σωστά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εγώ πάλι βρε παιδιά γιατί πιστεύω ότι η Τζούλια είναι ο καθρέφτης της κοινωνίας μας; Αν οι γονείς της δεν προωθούσαν την ομορφιά της από μικρή αλλά την εκπαίδευσή της, μήπως τώρα θα είχαμε μια άλλη Τζούλια μπροστά μας; Αν ο πατέρας της την εκμηδένιζε, όπως γράψατε πριν φαντάζομαι ότι έφταιγε το γεγονός πως έβλεπε σαν σημαντικότερο το φαίνεσθαι από το είναι.

Επομένως η μικρή Τζούλια τι μηνύματα πήρε; Αυτά που λέει και το τραγούδι της. "Στόχος είναι τα λεφτά έτσι μου 'πε η μαμά έτσι μου 'πε κι ο μπαμπάς", πόσο πιο σαφής και προφητική θα μπορούσε να είναι. Αυτό το τραγούδι είναι κάτι περισσότερο κι από βιογραφία.

Δυστυχώς η κοπέλα είναι έρμαιο των πάντων και των ΜΜΕ και των προαγωγών που την περιβάλλουν και του μυαλού της πάνω απ' όλα, που ποτέ δεν έμαθε να διαχειρίζεται σωστά.

Συμφωνώ και επαυξάνω... Επίσης, το θέμα είναι να μη χάσει κανείς το μέτρο, σε οτιδήποτε κάνει στη ζωή του. Ακόμα κι αν "στόχος είναι τα λεφτά", υπάρχει ένα όριο για το τι μπορείς να κάνεις για αυτά, ένα όριο όχι μόνο σε νομικά πλαίσια αλλά σε πλαίσια αυτοσεβασμού... Όμως εδώ τίθεται και πάλι το θέμα της παιδείας, οπότε... Και παιδεία δεν παίρνουμε μόνο από το σχολείο αλλά και από την οικογένεια και από την κοινωνία και από τον ιδιαίτερο κοινωνικό περίγυρο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Δεν εχω δει το "καυτο" (τζιτ) βιντεο αλλα απο συζητησεις αλλων εχω ακουσει οτι οκ,εχουμε δει και καλυτερα!Πολυ φεικ θινκ!

Κριμα την κοπελα!Κριμα τους γονεις της που αναγκαστηκαν να δουν αυτο το θεαμα και κριμα και σε εμας τις κοινες θνητες που "κομπλαρουμε" επειδη δεν εχουμε μεση δαχτυλιδι και ποδι 1,80!!Σιγα,τα αυγα (τα'χω και πολλα και κυριως φρεσκα....μουαχαχαχα)

Πλακα πλακα,χαθηκε το Τσουλακι μας!!Ε,σορρυ Τζουλακι ηθελα να πω!!!;)


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...