Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΜΑΝΟΎΛΕΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ 2014!!!!!!!! :


rafailitsa

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου κοριτσι!! είμαι πιο πριν απο εσένα. πητ 15 δεκεμβρη!!!αλλα σχετικά κοντά σου!! η κούραση είναι φυσιολογική!και έμενα οι αντοχές μου όλο και μικρένουν!!! προσπαθούσατε πολύ για μωρό ? πρώτο σου??καλος ήρθες!! είναι νωρίς ακόμα σιγά σιγά θα γεμίσει το θεματάκι σου....!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα..... με το καλο το μικρουλη σου ...... ναι το πρωτο μου ειναι .....και τα χω χαμενα.....πολλες φοβιες και αγωνιες μη μου παθει κατι !!!!! Πριν ενα χρονο ειχα παλινδρομη κυηση και τοειχα παρει πολυ στραβα.....εν τω μεταξυ ειχα τις ετοιμασιες για το γαμο μου...και δεν περιμενα οτι θα εμενα εγκυος ......οταν το εμαθα 2 μερες. μετα το γαμο μου ...... επαθα σοκ !!!!! Αλλα .... ωραιο σοκ !!!!! :-)εσενα το πρωτο σου ειναι ???? Γενικα τι συμπτωματα εχεις ???? Προχθες ματωσε η μυτη μου και τα κανα πανω μου απο τον φοβο μου..... ξερω ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ !!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ...δεν είχα κανένα σύμπτωμα σχεδόν και ακόμα όλα πολύ ήρεμα!δόξα το θεό πολύ καλή εγκυμοσύνη!!και έμενα άνοιγε η μύτη μου στην αρχή!!δύο - τρεις φορές! δεν είναι τίποτα είνιο πιο ευαίσθητα τα αγγεία!!δεν είναι τίποτα!!Ξέχνα τα παλιά τώρα...συμβαίνουν αυτά!τώρα νέα αρχή και όλα θα πάνε καλά..μάλλον έφερε τύχη ο γάμος!!ωραίο γαμήλιο δώρο!!!και εμένα είναι το πρώτο μου!!συνέχεια θα υπάρχει άγχος προσπαθώ να μην με καταβάλει!!όσο γίνεται..τώρα έχω φτάσει στην μέση..νιώθω πιο καλά..αλλά εχει ακόμα δρόμο!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το αγχος για το παιδι μας πιστευω πως θα το εχουμε παντα ...... μαλλον ειναι η φυση. μας ετσι !!!!! Κοριτσάκι ειναι η αγορακι το μικρο σου??? το καλυτερο δωρο μπορω να πω .......ανεκτιμητο !!!! :-) κλωτσαει καθόλου το μωρακι σου????εγω ακομα τπτ μονο τα εντερακια ακούω και με τα ακτινιδια που κατεβαζω μιλαμε για ηχορρύπανση !!!! :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ραφαελιτσα καλημερα, ευχομαι ολα καλα να σου πανε και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη...!!! :D αυτο ειναι το θεματακι που εχουν φτιαξει αλλα κοριτσια λιγο πριν απο εσενα και μπορεις να μπεις εκει να μοιραστεις τη χαρα σου, μαζι με τις υπολοιπες που γεννατε μαζι.... http://parentscafe.gr/showthread.php?t=18760


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ θα τρελαθωωωω ......τι γλυκουλια που ειναι....... !!!! Εμενα κοριτσακι ειναι ....... ξελογιαστρα !!!! :-) Απο κιλα πως τα πας. ????? Εχω αγχος με αυτο τ θεμα γτ. η γιατρος. μου δεν θελει να βαλω. κιλα !!!! :-/

Link to comment
Share on other sites

ααα να σου πω την αληθεια και εγω...δεν ξεκινησα και στα αδυνατα μου...και ο γιατρος μου ειπε να προσεχω και για μενα αλλα και για το καλο της εγκυμοσηνης!!ξεκινησα 72 εφτασα στα 68 και τωρα ειμαι 69!καλά παω κάνω πολλά μικρά γευματα και δεν τρωω γλυκα!! χαχαχα κοριτσάκι εεε ωραία!!εγω τον εχω ερωτευετει απο τώρα άσε!!!εσυ πως πας με τα κιλά τη παλευεις ή πεινάς??

Link to comment
Share on other sites

Χμ.... εγω ανεκαθεν ημουν 58 κιλα ..... περσυ δεν ξερω γτ αλλα ανακαλυψα οτι εχω υποθυροειδισμο και εφτασα στα 70 κιλα .....ετρωγα κιολας δεν μπορω να πω !!!!! Πες να ημουν 71 οταν εμεινα εγκυος ..... τωρα ειμαι 74!!!! εβαλα 3 κιλα....αλλα δεν τρωω πολλα κ μικρα γευματα ....τρωω. οποτε. πεινασω. αλλα ερχονται και στιγμες που δεν πειναω ΚΑΘΟΛΟΥ !!!!αλλα εχω ορεξη για γλυκα δυστυχως !!!!!τρωω. που κ που απο κανενα !!!!!! Αφου οταν γεννησω πρωτα ο Θεος θελω να με φερουν ενα μπωλ προφιτερολ με κρεμα ζαχαροπλαστείου.....!!! Μα πως να μην τα ερωτευτεις τα μικρουλια .......?!? Ειναι. οτι πιο πολυτιμο θα'χουμε !!!!αυτα θα μας δινουν δυναμη και κουραγιο !!!! :-):-) απο ψυχολογιαα πως πας?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αρκετα καλά, νιωθω ευτηχισμενη αν και ωρες ωρες συγκινουμε πολύ ευκολα!!η αλήθεια ειναι πως ο αντρας μου είναι ναυτικός και λείπει οποτε εκει υπάρχει μια δυσκολία παραπάνω αλλα την παλεύω!!να προσέχεις τα γλυκά!!δεν κάνει, τρώγε φρούτα....σου καλυπτουν την ανάγκη για γλυκό και ειναι και δροσιστικά!!προσπάθησε να εφαρμόσεις πεντε μικρά γευματα...θα σου γινει συνήθεια και θα σε βοηθήσει και αργότερα που θα μεγαλώνει η τσούπρα και θα στριμώχνει το στομάχι σου...εγω αν κάνω το λάθος να φάω γρήγορα ή παραπάνω ...υποφέρω μετά και μπορεί να κάνω και αιμετό!!

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια εινΑι οτι με το φαγητο δεν ειχα ποτε προγραμμα. ....και μου φαινεται λιγο. δυσκολο!!!!! Με ειπε η γιατρος να τρωω φρουτα κ οσο μπορω τρωω !!!!ζω κ σε χωριο .....ο αντρας μου ειναι αγροτης .....τζαμπα πραμα καρπουζια ......πεπονια.....!!! Χεχεχε !!!! Ωχ ειναι δυσκολο να λειπει. ο αντρας. σου....χρειαζεσαι και μια υποστηριξη .....υπομονή και κουραγιο .....περναει ο καιρος σαν νερο !!!! :-) παντως εγω απο ψυχολογια δεν θα πω οτι ειμαι κ στα καλυτερα. μου.....τα βραδια δεν μπορώ ν κοιμηθω. ευκολα....ειμαι κ μονη μου ολη μερα ..οταν ερχεται ο αντρας μου ειναι πτωμα και κοιμαται. ο καημενος ...ετσι. μονο η μπεμπα με κανει παρεα !!!!

Link to comment
Share on other sites

καλε τα έχεις όλα απο την παραγώγή στην κατανάλωση....τυχερή!!να σου πω την αληθεια θα το δεις σιγα σιγά τον άλλο μήνα η κοιλιά σου θα μεγαλώει απότομα, όλα ζορίζουν και καλό είναι να μην επιβαρύνεις και το σώμα σου και εσύ, οπότε όσο μπορείς προσπάθησε να έχεις πρόγραμμα!!απο φαρμακα σου έχει δώσει τίπτοα??

η ψυχολογία σου θα φτιάξει με το καιρό ...εγώ στην αρχή είχα πολλά νευρα!!μην αφήνεις να σε παίρνει απο κάτω βρες κάτι να απασχολείς το μυαλό σου!!εγω δουλεύω και περναέι έτσι η μισή μερα και ξεχνιέμαι μετάααα είμαι κουρασμένη...μεχρι να τελείωσω τις δουλειές παει η μέρα...τα σκ είναι πιο δυσκολα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να δουλευα κ γω......κανω δουλειες στο σπιτι ....ποτιζω τα λουλουδια μου.....λιγοοοοο σιδερο που το σιχαινομαι ......περναει η μερα ..... απλα εχω κ ενα χρονο στο χωριο και δεν εχω κανει ακομα κυκλο γνωριμιων .....και ορισμενες φορες με περνει πολυ απο κατω !!!!!! Ναι μου εχει δωσει χαπια .... περνω σιδηρο ,felicine ,ασβεστιο ,μαγνησιο και t4 για τον θυροειδη !!!!!! Εσενα ??????

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ Τ4 ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΕ ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΤΑ ΘΗΡΟΕΙΔΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ, ΦΙΛΙΣΙΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥΒΙΤΑΜΙΝΗ PREGNANT CARE, ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ...ΕΕΕ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΖΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ....ΥΠΟΜΟΝΗ!!ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΕΕΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΧΙΧΙΧΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...