Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

ΜΑΝΟΎΛΕΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ 2014!!!!!!!! :


rafailitsa

Recommended Posts

Καμια απο τις δυο μας δεν θα χει χρονο ....... αλλα μας αρεσει !!!! :-) τι πολυβιταμινη ειναι αυτη????? Δεν ειναι ξεχωριστα χαπια ???? ασε πικρα στην επαρχια .......εμαθα κ προσφατα να οδηγω. και δεν βασταω να το περνω να φευγω !!!! :-) Με δυσκοιλιοτητα πως τα πας????? Εγω παω. 2 φορες. την ημερα ....να ναι καλα τα ακτινιδια !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

XAXAXA, KOITA ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ, ΑΥΤΗ Η ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΠΕΡΙΕΧΕΙ 53 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ, ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΒΛΈΠΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΦΑΣΕΙΣ..ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΙΩΣ

Link to comment
Share on other sites

εχω το στιγμα μεσογειακης αναιμιας .....και περιμένω να κανω εξετασεις ξανα γτ ενα χαπι. σιδήρου νιώθω οτι δεν με καλυπτει .....!!!! :-) Σοφια σε λενε κ εσενα ????και εμενα .....το Ραφαηλια ειναι το ονομα της μικρουλας μου...... :-)

Link to comment
Share on other sites

ααα συνονοματες και εγω εχω στιγμα, παρολα αυτα ο σιδηρος μου ηταν υψηλοτερος απο οτι συνηθως στις γυναικες...ο γιατρος δεν το πιστευε...και ο αιματοκριτης μου κανονικος.το μονο που παιρνω δυο φιλισιν αντι για ενα που ειναι κανονικα!! ωραιο το ονομα που διαλεξες για την κορη σου...!!!

Link to comment
Share on other sites

Την εχω ταγμενη την ζουζουνα !!!!! 2 Φελισιν ...?????εγω ενα περνω ....θα το ρωτησω στην γιατρο μ....κ γω οταν εκανα εξετασεις ο αιματοκριτης ηταν πολυ καλος ......απλα τωρα τελευταια νιωθω εξαντληση κ γιαυτο λεω να το ψαξω !!!!! Β' επιπεδου υπερηχο τον εκανες ????? Ειναι παρομοιος με την αυχενικη ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι εξ'αιτιας του στιγματος μου έδωσε δύο! να δεις και την πιεσή σου μήπως είναι χαμηλή. Πες του γιατρού σου να κάνεις ξανά εξετάσεις...!!β επιπέδου είναι να κάνω στις 26 του μήνα απο όσο ξέρω είναι παρόμοιος με την αυχενική μόνο που βλέπεις πια ακόμα πιο ξεκάθαρα..!αν είναι σε καλή θέση το μωρό και τρισδιάστατα. εμένα πονάει η μέση μου σήμερα αρκετά και ζορίζομε...μεγαλώνει η κοιλιά και δυσκολεύομαι...!!

Link to comment
Share on other sites

Τα βαρη της μανας ......κατσε να γεννηθουν και πιστευω δε θα μπορουμε βημα να κανουμε !!!!! Οχι μεση δε θα μεινει ..... ουτε χερια ουτε ποδια !!!! :-) σμρ. με επιασε ενας ψιλοπανικος πως θα τα βγαλω περα με την μπεμπα ....πως θα τα κανω σωστα .......πως θα θηλαζω

........αν θ μαγαπαει.....κτλ!!!!! Μετα βεβαια συνερχομαι ...... :-)

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω .....τρεμω απο τα νευρα μου ......ειχα καταλαβει οτι τα κουμπαρια μου ειναι κομπλεξικα .....σ βεβαιωθηκα οτι ειναι καρακομπλεξικα !!!!! Μερα που ειναι με κολασανε !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε δεν με μιλανε .....τους συναντησαμε σμρ στο μοναστηρι που πηγαμε με τον αντρα μου.....χαιρετισαν εκεινον κανονικα. .....εμενα μ γυρισαν τον ποπο....δεν μ μιλουσαν ......στην αρχη τα εχασα ......και πηγαμε για καφε (ιδεα του αντρα μου) κ ουτε ν με κοιταξουν ......απο την μερα του γάμου στραβωσαν .....επειδη αρνηθηκα να τους βοηθησω να στολισουμε. τα αμαξι. μια ωρα πριν το γαμο μου.......κ η κουμπαρα μου ολο αντε τελειωνε και τελειωνε ηταν οταν βαφομουν !!!!!μετα στο τραπεζι δεν μας μιλουσαν .....ουτε σε μας ουτε στους φιλους που ειχαμε ........και να πεις οτι τους ζορισαμε σε κατι.....μονο τα λουλουδια για το αμαξι πληρωσαν γρ σεβαστηκαμε οτι ειχαν οικονομικες δυσκολιες ........εμαθαν μετα απο βδομάδες.οτι ειμαι εγκυος .....κ μου 'κοψαν την καλημερα !!!!!!! Να τονισω οτι ειναι "φιλοι" του αντρα μου χρονια τωρα !!!!! Τι να πω?!??!!!!???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και ειμαι και διακριτικος ανθρωπος για να μην ενοχλησω τον αλλον .....ουτε τους ενοχλησα ....αλλα και να τους αντιμιλουσα θα πρεπε να εχω κατεβασει το Βόσπορο τ κομπιαζω.σε αντιθεση με αλλες.....που για μενα καλα κανουν !!!!! Δεν ειναι χαλβαδες σαν εμενα ...........ουφ !!!!τα ειπα. κ εκτονωθηκα ......πηγες πουθενά σμρ ?????χρονια πολλα αν εχεις καποιον που γιορταζει ......ευχομαι η Παναγια να προστατευει τα μικρουλια μας!!!!! Σμρ χορτασε το ματι. μου μωρακια .....τα βγαλανε βολτα οι γονεις ...φατσουλες σκετες !!!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

τετοιοι ανθρωποι δεν αξιζει να τους δινεις σημασεία...!!και να ξερεις οσο δεν ασχολήσε ...τόοοοσο θα τους σπας τα νευρα!!και εγω απο τους χαλβάδες ειμαι χιχιχι!!!μπαααα τίποτα...δούλευα σημερα δυστηχώς!!χρονια πολλά και για τους δικούς σου!!τέλεια ...αχχχ θα έρθουν και τα δικά μας!!η παναγία κοντά μας να είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Ασε τους φοβηθηκε το ματι μου.......εννοειται δεν θα γινουν νονοι !!!!! θα κανω την επανάσταση. μου ....... χεχεχε !!!! :-) γνωρισα και ενα πιτσιρικι αγορακι .......γκρινιαζε .....και μολις εβλεπε γυναικα να του χαμογελαει .....της :-)εκανε ναζακια ...το καμακι. το χουν στο αιμα. τους !!!! Ετσι θα κανει κ ο δικος σου!!!!! Σκατουλια !!!!! :-) οσο αφορα την γεννα που λες να γεννήσεις ????σε νοσοκομειο η κλινικη ?????

Link to comment
Share on other sites

θα γεννησω στο ρεα, αθηνα, ειναι ιδιωτικό, και πολύ καλό, να σου πω ηθελα δημοσειο νοσοκομείο, αλλα ο γιατρός μου είναι εκεί και δεν τον αλλάζω!!εσυ???

ειδες τα σκατούλια...ασε΄έχουμε να δουμε πολλά!!τι θα κάνω που τον έχω ερωτευτεί!!!καλε μην τους κανεις νονους αλήμονο ....να βαλουν λαδι αυτοι στο παιδί σου απαπα!!

Link to comment
Share on other sites

Και μενα. η γιατρος μου ειναι σε κλινικη ......και εννοείται. πως θα ξεγεννησω μαζι της στην Γενικη θεσσαλονικης !!!!Δεν εμπιστεύομαι κανεναν αλλον.....και μιλαμε για μια γιατρο που σε καποια στιγμη. εκλαιγε μαζι μου!!!!! Βεβαια δεν μας περισσευουν λεφτα για ιδιωτικο ....αλλα θα κανουμε τα κουμαντα μας!!!! Ασε που σε δημοσιο φοβαμαι να παω ετσι ....γτ πρωτη γεννα ειναι .....εισαι. ψαρωμενη ......και δεν ξες. που θα πεσεις !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...