Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

τα έκανα σαλάτα με τη πεθερά μου..τώρα??


Recommended Posts

Καλημέρα,

Εγώ εδώ και ένα 6μηνο δε μιλάω με τη πεθερά μου....και τα πεθερικά γενικά αλλά για τους άλλους δε με νοιάζει (Για τον πεθερό και την αδελφή του άντρα μου) γιατί πραγματικά είναι ανεκδιήγητοι...Γενικά οι σχέσεις μας ήταν πάντα περίεργες έχουν γίνει λάθη και απο τις δυό πλευρές. Ο πεθερός με προσέβαλε γενικά πολύ άσχημα και βαρύγδουπα και τη τελευταία φορά που με έβρισε κιόλας νευριασα πολύ και αντιμίλησα και εγώ. Από τότε δε μου μιλάει κανείς τους. Με τον άντρα μου έχουμε και ένα αγοράκι και το πάει εκείνος και το βλέπουν...Εκείνος ουσιαστικά δε παίρνει θέση ούτε με εμένα ούτε με εκείνους λέει ότι και οι δύο πλευρές έχουν δίκια και άδικα...Όμως μου λέει ότι δε θέλει να χωρίσουμε. Παρόλα αυτά είναι πολύ δεμένος με τη μάνα του και εκείνη ξέρω ότι τον επηρεάζει σε αρκετά θέματα...Γι αυτό και νιώθω ανασφάλεια που δε μιλιόμαστε πια και είναι εντελώς αρνητική σε εμένα...Με τη μάνα του οφείλω να ομολογήσω ότι και εγώ έκανα λάθη μαζί της. Στην αρχή δεν ήθελε γιατί δεν έχει καλή σχέση με τον άντρα της (είναι αγροίκος γενικότερα) να φύγει ο γιος της από το σπίτι και με είδε εχθρικά, μετά αποδείχθηκε ότι ήθελε να παντρευτεί μια άλλη κοπέλα οικογενειακή τους φίλη και τέλος όταν πια κατάλαβε ότι θα είμαστε μαζί με το γιό της έκανε πολλές προσπάθειες να με πλησιάσει και τότε ήταν το δικό μου λάθος που δεν ανταποκρίθηκα και της φερόμουν απλά τυπικά. Εκείνη θύμωσε και με την ευκαιρία που τσακώθηκα με τον άντρα της δε μου μιλάει και εκείνη και έλεγε διάφορα για εμένα στο γιό της...Δε ξέρω τι να κάνω τώρα γενικά.Πως να φερθώ...Τώρα θα τη δω καθώς θα βρεθούμε σε ένα γάμο φίλων του άντρα μου και δε ξέρω πως να φερθώ.,...και γενικά φοβάμαι μήπως χωρίσουμε από όλο αυτό καθώς έχω ακούσει που λένε ότι οι άντρες επηρεάζονται πολύ από τη μαμά τους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...