Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

cafe Απριλίου 2014


sspyr82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τσααα.. ηρθα και εγω... Αντε να μαζετουμε πολλες πολλες...!!!

Πως εισαι σπυριδουλα μου.. απο συπτωματα και ετσι...???

κοριτσακι μου γλυκο καλως ηρθες!!!!θα μαζευτουμε σιγουρα πολλες!!!!!ειμαι σιγουρη γι'αυτο!!!!

συμπτωματα λοιπον:

1. χαζοζαλαδες, λες κ ηπια χθες το βραδυ τον κ@%$ μου!!!!!

2. πονακια κ τραβηγματα χαμηλα!!!!

3. στηθος αλα μονικα μπελουτσι!!!!

4. πρηξιμο

5. υπνηλια, κοιμαμαι σαν μωρο 2μηνων, ολη την ωρα δλδ

6. απιστευτη νευρικοτητα!!!! δεν τολμαει κανενας να μου πει κουβεντα!!!!

εσυ;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε καλο μου...Περιπου τα ιδια...

1. ναυτιες ηρεμες.. αλλα ποτε ποτε.. λες και εχω πιει... ολο το Βωσπορο...

2. Ατονιες

3. Στηθος αλα μονικα.. ποτε ποναει πολυ, ποτε λιγο, και αν δεν το νοιωθω το ακουμπαω για να δω οτι ποναει.. χε χε ..

4. δεν μπορω να φαω, αλλα πινω πολλους χυμους, νερα , γαλα...

5. ενω πειναω και εχω ορεξη, μολις το δω μου ερχετε να τα βγαλω..

6. τσιμπιματακια,τραβηγματακια, πονακια, μουδιασματα....

7. Νυστααα.. πολυ Νυστα...

8. Νευρα εγω θεωρω οτι δεν εχω.. ο συζηγοςι μου λεει οτι εχω.. χα χα

9. δεν ενταχω τις περισσοτερες μυρωδιες.. ολα μου βρωμανε η με ενοχλουν...!!!

ουφφ αυταα... !! Δευτερα εχω τον πρωτο υπερυχο και αγωνιω.. θελω να παω και να δω οτι ειναι ολα τελεια.. Εχω το προαισθημα οτι ειναι τελεια...!!

να σου πω το κορυφαιο...???? ολο λεω αντε βοηθα Παναγια μου να ειναι τελεια τα μωρα μου...!!!

Λες να προαισθανομαι...???


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι να ρωτησω κατι..?? ειναι λογικο που ποτε ποναει τ στηθος αρκετα.. και ποτε οχι...??? αλλες φορες νοιωθω οτι δεν ποναει.. αλλες παλι το νοιωθω εντονα..

το πρωι ειναι συνηθως πονεμενο. το μεσημερι δεν ποναει και με πιανει πονος.. το ζουλαω για να δω αν ποναει.. και αν δεν το νοιωθω με πιανει λιγο το αγχος.. μετα που το νοιωθω ηρεμω...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τώρα κοιμήθηκε ο λεβέντης μου.....έλεος.....

βρε τζώρτζια μου λες να έχεις δίδυμα;;;;!!!!!!μακάρι!!!!!!στο εύχομαι!!!!!

όσο για το στήθος είναι απόλυτα φυσικό να πονάει!!!!αλλαζει κ αυτό μαζί με το υπόλοιπο σώμα!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυο γνώριμα κοριτσάκια από τα συμπτώματα...με το καλόοοοοο και στις δυο σας!Μια υπέροχη και τελειόμηνη κύηση εύχομαι!Δηλαδή δύο, μία σε καθεμιά!Και η evhgiorgos είναι μαζί σας είδα στα συμπτώματα!Καλέ...χαμός τον Απρίλιο λέμε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

μαρουσκακι μου,είσαι καλά;;;!!!!!ναι με τη τζώρτζια παμε μαζί!!!!!!!η evigiorgos είναι για τον απρίλη;;;!!!!!πες της να έρθει από δω!!!!!!

εσυ πως είσαι;;;!!!!!τα μικρα σου;;;!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τζωρτζια μου, καλημερα!!!!!!!!

πως εισαι σημερα;;;

εχθες τι επαθες;;;υπνηλια κ εξαντληση;;;!!!!!!!

Καλημερα κοριτσακι μου.. ασε τα ιδια επαθα και σημερα... εχτες το βραδυ εκει που εβλεπα το supernatural... με επιασε μια ζαλαδοναυτια αλλο πραγμα.. λες και ειχα πιει 10 μπουκαλια βοτκα.. πηγα ξαπλωσα.. και ολη νυχτα ενπιωθα ετσι.. αστα να πανε.. μαλλον πως σημερα αλλαζω βδομαδα και ισως για αυτο.. ομως τα ειδα ολαααα.... ακομα και τωρα ζαλιζομαι.. αλλα αυτην η ελαφρια ζαλαδα....!!! ισως να φταιει οτι εχτες το απογευμα κουραστηκα λιγακι γιατι οδηγησα και κατεβεικα στην πολη...!!

βεβαια.. να φανω ειλικρινεις.. το χαρομαι οταν τα εχω ολα αυτα.. μου δειχνουν οτι ολα πηγαινουν καλα... !!!

εσυ τι κανεις..?? πως ειναι τα συπτωματακια...??


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

τζωρτζια μου καλησπερα!!!!

πως εισαι σημερα;;;!!!!!ελπιζω πολυ καλυτερα απ'οτι εχθες!!!!

εγω καλα!!!!πολυ καλα θα ελεγα!!!!σχεδον καθολου συμπτωματα!!!!εκτος απο το οτι κουραζομαι ευκολα κ οτι κοιμαμαι πριν πεσω στο κρεβατι!!!!!!

ανυπομωνω για την επομενη πεμπτη που εχω γιατρο!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

χα χα,... ελα κοριτσακι μου...

Ασε εγω εδω κανω παρεα με τις ναυτιες μου... αλλα πολυυυυ το χαιρομαι..

σημερα πηγα και εκανα αλλη μια χοριακη και μετα πηγα στην γιατρο...!!!

η χοριακη μου η τελευταια ηταν 298,32 στις 7/8..

και σημερα ηταν 3027,47... Τελεια.... αν και η γιατρος μου μουρμουριζε γιατι εκανα κι αλλη.. και τετοια...!!!

ειδαμε το σπορακι μας.. τον σακο.. και μεσα αυτο.. !!!

Την αλλην τεταρτη εχω χοριακη παλι.. και μετα θα με δει για να ακουσουμε καρδουλα...!!!

και ναι ειμαι 5w... αλλα θα το σιγουρεψουμε οτανακουσουμε την καρδια που θα το μετρησουμε...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγες γιατρο!!!!!!!!!τελεια!!!!!!!!!!!πως σου φανηκε που ειδες το μωρακι σου;;;;!!!!!!!!!!!!!τελειο;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παλι χοριακη την αλλη τεταρτη;;;!!!!!!γιατι τοσες χοριακες;;;;

μηπως ειναι υπερβολη;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...