Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

Εξωσυζυγική σχέση..


Elena2000

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι από πού να ξεκινήσω η γυναίκα???????? :lol::lol::lol: θα φάω όλο το ΣΚ μου. είναι ένα ποτ πουρί σε μερικές γραμμές αυτό το πράγμα :tongue:

Άντε κι εσείς τώρα πειραχτήρια! Κατ' αρχήν αν είναι αυτός που νομίζουμε οτι είναι σιγά μην ασχολείτε μαζί μας. Εχει σοβαρότερα πράγματα να κάνει και να σκεφτεί.... όπως π.χ. πώς να αυξηθούν τα έσοδα του μαγαζιού του??? λέω γω τώρα υποθετικά αν έχει μαγαζί.....

το θέμα είναι οτι ο κοπέλα έχει πρόβλημα και καλά κάνουμε και της απαντάμε όπως της απαντάμε γιατί καμμιά φορά μας πιάνει ενθουσιασμός και δεν βλέπουμε μπροστά μας από την τύφλα. δεν έχετε ακουσει που λένε ο έρωτας είναι τυφλός????


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Θεόγκαβός είναι ο έρωτας αλλά μην το αναλύσουμε.

Εμείς έχουμε απαντήσει μας έχει σηκωθεί η τρίχα έχουμε βγει έξω από τα ρούχα μας αλλά απάντηση από την κοπέλα δεν βλέπουμε.

Καλέ γιατί να κάθεσαι να γράφεις όλο το σαββατοκύριακο?να σου πω εγώ με λίγα λόγια?

ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΊΕΙ Ο ΦΕΜΙΝΙΣΜΌΣ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΎΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΙΌΜΑΣΤΕ ΑΠΌ ΤΟΝ ΆΝΤΡΑ ,ΠΑΤΈΡΑ ,ΑΔΕΡΦΌ ΜΑς.

Όταν μας βρίζουν μας χτυπάν μας βιάζουν δεν πρέπει να μιλάμε,ποιος είναι ο φεμινισμός που έκανε την γυναίκα να σηκώσει κεφάλι,σαν δεν ντρεπόμαστε λίγο.

Μια ζωή αμαρτωλές αφού από παλιά τραβάει η ιστορία παράδειγμα?Αδάμ κ Εύα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια αν και δεν καταλαβαίνω ποιον εννοείται ότι το έχει γράψει, θα πω και εγώ την αποψή μου και κουβέντα να γίνεται... :-)

Καταρχήν εγώ μόνο με αυτά που άκουσα δεν μπορώ να βγάλω πόρισμα...

Θεωρώ ότι συνήθως όταν μια σχέση παγώνει φταίνε και οι δύο (πόσο μάλλον ένας γάμος). Τώρα γιατί μένει μαζί του μετά από 1 χρόνο παγωμάρας, αυτό είναι άξιο απορίας... Πιθανώς γιατί φοβάται να μείνει μόνη (και ειδικά αν κατά βάση δεν περνάει και άσχημα... ) !!! Άρα ο άλλος ίσως να μην είναι έρωτας, αλλά απλά ένας ενθουσιασμός που δίνει το κίνητρο για το χωρισμό... άρα δεν είναι η αιτία...

Η σχέση τώρα η καινούρια δεν σημαίνει τίποτα... νομίζω και η ίδια καταλαβαίνει ότι έχει πολλά προβλήματα πριν καν αρχίσει... και ότι κατά βάση την συντηρεί η αίσθηση του καινούριου και του κρυφού... και αν τον είχε κάθε μέρα στον καναπέ της(και έβλεπε τα ελαττώματα του στην καθημερινότητα) πιθανώς να έχανε σε 1 μήνα το ενδιαφέρον της. Δεν μπορείς να συγκρίνεις κάποιον που δεν ξέρεις καν με τον άνδρα σου και να βγαλεις και συμπέρασμα με ποιον θα ήσουν καλύτερα... όλα είναι στο μυαλό σου (ιστορίες επιστημονικής φαντασίας) !!

Όσο για τον άλλον τα πράγματα είναι πιο περίπλοκα λόγω του παιδιού... ακόμα και αν είναι αλήθεια ότι του συμβαίνει πρώτη φορά... πιο δύσκολα θα πάρει την απόφαση του χωρισμού. Άσε που οι άνδρες που την πέφτουν σε παντρεμένες κατά βάση την πέφτουν σε παντρεμένες ακριβώς για να μην τους ζητηθούν δεσμεύσεις!!!

Όμως από την άλλη όλα είναι πιθανά... Η μαμά μια φίλης μου χώρισε ένα ζευγάρι (με παιδί) και τον παντρεύτηκε εκείνη... και έκαναν την φίλη μου... Από τότε ζουν μαζί ευτχυχησμένοι (αισίος 36 χρόνια) και θεωρούν ότι βρήκαν το άλλο τους μισό... Η φίλη μου βέβαια έχει οδηγηθεί στο άλλο άκρο. Επειδή έγινε με τους γονείς της θεωρεί ότι είναι ΟΚ να ψάχνει τον άνθρωπο της ζωής παντού... ανεξαρτήτως αν είναι παντρεμένος ή όχι!!! Αλλά δεν είναι και η μόνη βεβαια... Δυστυχώς οι ανθρώπινες αδυναμίες είναι πολύ δυνατές !!!!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το κοριτσι εχει μπερδεψει πολλα προφανως!!! Δεν μπορει να ερχετε σε ενα φορουμ με παντρεμενες κ μητερες να μας ζηταει να την καταλαβουμε!!! Μηπως να φωναξουμε κ την γυναικα τπυ να της πουμε. Συγχαρητηρια που δεν εχει καταλαβει τιποτα!! Και στην τελικη αν του συνεβει για πρωτη φορα θα ηταν κ ξεκαθαρος θα αφηνε την γυναικα του με την πρωτη και θα ηταν μαζι της! Οπως κ εκεινη δεν χωριζει γιατι εχει σιγουρο τον αντρα της ετσι κ αυτος!!!


28797vui1gia3ib.gif

Link to comment
Share on other sites

Απορώ με ολες εσάς που έχετε πέσει απο τα συνεφα με την θεματοθετρια,έλεος πια στη. Ελλάδα ζούμε όπου 1 στους 3 γάμους πλέον καταλήγουν σε διαζύγια!!!

Σιγα όταν τα κάνουν οι άντρες αυτα τα πράγματα δεν τρέχει τπτ τωρα που μίλησε ειλικρινά για την εξωσυζυγικη σχέση και μια γυναίκα οοολες έχετε μείνει κάγκελο!!! Πωπωωωω tragic!!!!

Το πιο πιθανόν ειναι και ο άντρας της να την κερατωνει,και μη πείτε οτι αχ ο καιμενος που προσπαθει κλπ γιατι αν ηταν εντάξει και αυτός δεν θα είχε χώρο για τρίτο άτομο ο γάμος τους!!!δεν υπαρχει άντρας που να μην εχει κερατωσει η που δεν θα κερατωσει,οσο κρατάει η καπσουρα για αυτούς όλα ειναι οκ,μολις περάσει... Αφήστε τα καλύτερα έχω πόλους φίλους άντρες και ξέρω πως σκέφτονται!!

Θα σας πω 2 ιστορίες που γίνανε πρόσφατα.. Είχε πάει η κολλητη μου βα καθαρίσει το Σπιτι των γονέων της και μου είπε οτι στο πατάρι βρήκε τσοντες με πρόσφατες ημερομηνίες παρα πολλα περιοδικά,ο πατέρας της ειναι 72 χρόνων η μάνα της 70 σε αναπηρικό καροτσάκι λέτε να τα βλέπουν μαζι;;;;; Το είπα στον άντρα μου και μου είπε"δεν υπαρχει άντρας απο 10 εώς 100 χρόνων που να μη τα κάνει αυτα!!

2)πήγαμε διακοπές με έναν φίλο την γυναίκα του και τα παιδια μας διακοπές,πάντα ελεγα τι καλο παιδι ειναι ο φίλος του πόσο τρυφερά ειναι πάντα με την γυναίκα του και οτι δεν υπαρχει άντρας που να αγαπάει έτσι,ειναι πάντα τόσο ερωτευμένη και ειναι 5 χρόνια μαζι,μέχρι που άκουσα μια συζήτηση,δεν με είχαν δει και ακούω να λέει στον άντρα μου πως μιλάνε στο Facebook με την σερβιτόρο που εχει ο άντρας μου στο μαγαζι,καλη φάση όταν βρέθηκαν κλπ μη τα πω εδω γιατι θα με βλοκαρουν έτσι και γράψω τι ακριβώς είπε!!απο έναν ανθρώπω που δεν εχει γυρίσει ουτε κεφάλι να δει όταν περνάει 1 γυναίκα τόσο χαμηλώντονων!!

Και τωρα επειδη θα γυρίσετε ολες να πείτε οτι μάλλον ειμαι μια γυναίκα που με απαντάει ο άντρας μου θα σας πω πως ακόμα δεν νομίζω μια που είμαστε σχετικά λίγα χρόνια μαζι 2 μιση συνολικά και με διαφορα 16 χρόνια 28εγω 44 ο άντρας μου κάτι που του αρέσει πολυ.βλεπει όμως πορνο ακόμα και απο το κινητο του μπενει και βλέπει,δεν με νοιάζει όμως έτσι ειναι η φύση τους!!

Γι'αυτο αντι να κρίνετε τόσο αυστηρά την φίλη μας μήπως μα προσπάθησετε να την καταλάβετε;;;

Ελένη εσυ ξέρεις καλύτερα μην αφήνεις κανέναν να σε κρίνει,πιο καλα να μετανιωσεις για κάτι που έκανες παρα που δεν έκανες.ολοι αξιζουμε να είμαστε ευτυχισμένοι!!


as1cMeX-M3-0010NjM4NTJkYnwyMzUyNmR8dG8gbW9yYWtpIG1hcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και πάλι!

Παρακολουθώ τα όσα γράφετε απλά περίμενα να σχολιάσουν και άλλες κοπέλες για να απαντήσω..

Καταρχήν δεν ξέρω με ποιά άλλη κοπέλα με μπερδεύετε αλλά δεν μ' απασχολεί (μιας και δεν είμαι "ψεύτικη" και δεν σηκώθηκα μια μέρα λέγοντας "ας κοροϊδέψω μερικά μέλη σε όποιο φόρουμ βρω"!)

Μπήκα εδώ θέλοντας να μοιραστώ το τί περνάω και ν' ακούσω και άλλες απόψεις μήπως "βάλω μυαλό" όπως είπατε κάποιες κοπέλες..

Κεφάλαιο "φίλος"!

Ο "φίλος" μου την 1η φορά που ήρθαμε σε επαφή,μου είπε μετά πως ήδη έχει αρχίσει να νιώθει τύψεις για τη γυναίκα του.. Του είπα "Εντάξει,ας το τελειώσουμε και ας προσπαθήσουμε να ξεχάσουμε ό.τι έγινε και να συνεχίσουμε τη ζωή μας από 'κει που την αφήσαμε.."

Για να γράφω όμως όσα σας γράφω καταλαβαίνετε πως δεν έγινε κάτι τέτοιο και όχι επειδή επιδίωξα εγώ τη συνέχεια!

Κεφάλαιο σύζυγος!

Δεν ξύπνησα ξαφνικά μια μέρα και πάγωσα μαζί του χωρίς λόγο ούτε του είπα "Ξανα θέρμανέ με"..

Link to comment
Share on other sites

Κοπελια εγω θα σου πω μονο.. οτι ειναι να κανεις να το κανεις μονο και μονο για τον εαυτο σου.Στο διπλαα θεμα ειχες δωσει πιο πολλες λεπτομερειες και εγεγες οτι αμα σου πει αυτος οτι χωριζει θ χωρισεις και εσυ.Μην πεφτεις σε αυτην την παγιδα.Αν ο γαμος ειναι τελειωμενος θα τελειωσει επειδη θες εσυ να προχωρησεις και οχι επειδη ερωτευτηκες ενααν τυπο.

Εισαι μονο 28 χρονων και δεν εχεις παιδια.Αυτο σου δινει ολο το περιθωριο να φτιαξεις τη ζωη σου οπως θες,Ειτε να παραμεινεις στο γαμο σου ειτε οχι.Και για να σου πω ενα παραδειγμα.. ο αδελφος μου παντρευτηκε στα 28 του .Ο γαμος του ηταν μια αποτυχια γτ η πρωην γυναικα του εμπλεξε με αιρεσεις και ηταν γενικα μια αρρωστημενη κατασταση.Στα 4 χρονια γαμου πηρε την μεγαλη αποφαση και χωρισε.(γτ σιγουρα ειναι πολυ μεγαλη αποφαση).Μετα απο 3 χρονια γνωρισε μια κοπελαα παρα πολυ καλη και θα ελεγαα ισως η ιδανικη για καθε αντρα και ειναι παρα πολυ ευτυχισμενος και ηρεμος.Δεν ειχε παιδια ουτε αυτος απο τον πρωτο γαμο.Τι θα επρεπε να κανει δηλ να παραμεινει σε εκεινο το γαμο?

Λες οτι φοβασαι να του πεις γιαα χωρισμο του αντρα σου γτ ειναι περιεργος.Τι παει να πει αυτο?Δηλ αμα δεν τον θες θα μεινεις μαζι με εναν περιεργο ανθρωπο για ολη σου τη ζωη?Η θα κανεις παντ διπλη ζωη μεχρι να σε τσακωσει?

Και για την ιστορια δεν ειμαι υπερ των χωρισμων και των εξωσυζυγικων σχεσεων.. ισα ισα το αντιθετο αλλα στη μικρη ζωη που εχουμ ολοι εχουμε περιθωριο λαθους και κυριως οταν δεν υαρχουν παιδια στη μεση μπορουμε πιο ευκολα να το διορθωσουμε!

Υ.Γ. Κοριτσια δεν εχει σχεση με τον φιλο μας η κοπελια.. στο διπλα ειχε δωσει πολλες λεπτομερειες και απαντουσε πολυ στα μυνηματα.Αλλωστε ο Ικαριος ποτε δεν θαα εγραφε ετσι!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα θα κουφαθουμε εδω μεσα...

ολοι οι αντρες απατανε?? οι αντρες που ειναι κμπλεξικοι και μ@@@ απατανε!!! δεν απατανε ολοι!! και οσο για τις τσοντες δεν ειναι ολοι εθισμενοι και την βρισκουν απο το πρωι ως το βραδυ! ειναι αλλο να δεις μια μαζι με τον συντροφο σου και να την βρειτε και αλλο να την κοπανας ολη μερα! εκει εχεις θεμα!!! και υπαρχουν παραααα πολλοι πλεον που δεν αντιλαμβανονται την εννοια ΓΑΜΟΣ!!

ελενα δεν ειναι γιαννης ειναι γιαννακης!!! αντι να προσπαθησεις και εσυ στον γαμο τα εχεις ριξει στον δικο σ κ κανεις την παρτη σου! ε σε αυτη την περιπτωση καλα θα κανει να σε απαταει κ εκεινος!!! και αν ο αλλος ενιωθε τυψεις θα χωριζε κ μετα θα εψαχνε κοπελιτσες! αλλα μουφες ολες για να κολλησειςς κ να νομιζεις οτι ειναι ηθικος!


28797vui1gia3ib.gif

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Μαίρη.

Σονια όχι δεν θέλω να μπω στην θέση της κοπέλας,γιατί η κοπέλα είναι στην πιο εύκολη θέση που υπάρχει μπορεί να χωρίσει κ να κάνει ότι θέλει κ με όποιον θέλει χωρίς να την νοιάζει τίποτα.

Απλά σου λέω σκέψου ότι είσαι εσύ αυτή η γυναίκα με το παιδάκι,θα σου άρεσε?

Η φίλη μας θέλει μάλλον να βρει αυτό που έψαχνε ότι έλειπε από το γάμο της αλλά το βρίσκει με λάθος τρόπο.

Εγώ πιστεύω πως μετά από επτά χρόνια γάμου ο φίλος της ήταν ο μοναδικός που της έδειξε ενδιαφέρον και ένιωσε ότι υπάρχει ότι περνάει ακόμα η μπογιά της δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω. Ενθουσιάστηκε με την στάση του που της δείχνει μεγάλο ενδιαφέρον αλλά αυτό συμβαίνει γιατί απλά δεν μένουν μαζί κ δεν τραβάνε μαζί τα προβλήματα ενός σπιτιού.

Κοπέλα μου η γνώμη μου είναι χώρισε κ με τους δύο,και βγες κανε την ζωή σου,μην βιαστείς να παντρευτείς,να δοκιμάσεις εάν αντέχει η σχέση σου στο χρόνο και μετά αποφάσισε εάν χρειάζεται να συνεχίσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...