Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

χρονια πολλλλλα στον κουκλο γιο της fouskitsas


Recommended Posts

Αγαπακια μου σαν και σημερα πριν ενα χρονο η fouskitsa μας εφερε στην ζωη τον κουκλο γιοκα της που της εχει αλλαξει την ζωη και της την εχει κανει ποιο ομορφη !αγαπακι μου χρονια του πολλλλλλλλλλλλα να σου ζησει να ειναι παντα καλα και ευτυχισμενος !!ο θεος να προστατευει παντα την οικογενεια σου και στα επομενα γενεθλια του να εισαι με την κοιλιτσα φουσκωμενη στην κορουλα σου !σε αγαπω πολυ !!να δωσεις πολλλλλλλλλλλα φιλακια στον κουκλο γιο σου !xroniapolla0407.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια!!!!εχουμε παρτυ ειστε ολες καλεσμενες.μονο που ο γιος μου αποφασισε σημερα να βγαλει αλλα δυο δοντια και μας εχει τρελανει στην γκρινια!!!!!!και παλι σας ευχαριστω και να χαιρεστε τα παιδακια σας

Link to comment
Share on other sites

Αγαπακια μου σαν και σημερα πριν ενα χρονο η fouskitsa μας εφερε στην ζωη τον κουκλο γιοκα της που της εχει αλλαξει την ζωη και της την εχει κανει ποιο ομορφη !αγαπακι μου χρονια του πολλλλλλλλλλλλα να σου ζησει να ειναι παντα καλα και ευτυχισμενος !!ο θεος να προστατευει παντα την οικογενεια σου και στα επομενα γενεθλια του να εισαι με την κοιλιτσα φουσκωμενη στην κορουλα σου !σε αγαπω πολυ !!να δωσεις πολλλλλλλλλλλα φιλακια στον κουκλο γιο σου !xroniapolla0407.gif
οσο για σενα τι να πω????δεν ξερω!!!δε θα με κανεις εμενα να κλαιω καταλαβες???και οσο για τη φουσκωμενη κοιλιτσα πρεπει να το γραψω με κεφαλαια να το καταλαβεις μια και καλη.ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ!!!!!!!!!σαγαπαω πολυ πολυ και το ξερεις,σκατουλα
Link to comment
Share on other sites

οσο για σενα τι να πω????δεν ξερω!!!δε θα με κανεις εμενα να κλαιω καταλαβες???και οσο για τη φουσκωμενη κοιλιτσα πρεπει να το γραψω με κεφαλαια να το καταλαβεις μια και καλη.ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ!!!!!!!!!σαγαπαω πολυ πολυ και το ξερεις,σκατουλα

και εγω σε αγαπω -πολυ-πολυ !!!!και θα πω στον γιωργο για το πλυντηριο !δεν μπορει μα με μαυροδαφνη ,μα με βοτκα με κατι καλε θα σε πιασουμε στον υπνο και τοτε να και η κουκλαρα η κορη !!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ !!

προς τα φαρμακεια στην περιοχη της φωτεινουλας παρακαλω μην της δωσετε αντισυλλιπτικα !!παρακαλω να λαβετε τα παραπανω σοβαρα υποψιν σας ευχαριστω !νινα !χαααααααααα

Link to comment
Share on other sites

birthday002.jpg

Κοριτσάκι μου,να τον χαίρεσαι!!!!!Να 'σαι πάντα περήφανη για το γιόκας σου και να τον καμαρώνεις!!!Και μην ξεχνας... οσο γκρίνια και να ΄χει τώρα που βγάζει δοντάκια ...υπομονή ,ζήσε τη στιγμή γιατί πισω δε ξαναγυρίζει!!!!πολλά φιλιά και στα ζουμερα μαγουλάκια του Αναστάση!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οσο για σενα τι να πω????δεν ξερω!!!δε θα με κανεις εμενα να κλαιω καταλαβες???και οσο για τη φουσκωμενη κοιλιτσα πρεπει να το γραψω με κεφαλαια να το καταλαβεις μια και καλη.ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ!!!!!!!!!σαγαπαω πολυ πολυ και το ξερεις,σκατουλα

Κοπελιά τα αντισυλληπτικά δεν είναι και 100% σίγουρα!!!! Υπάρχει και σε αυτά πιθανότητα για εγκυμοσύνη!! Ποτέ μην λες ποτέ!! χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοπελιά τα αντισυλληπτικά δεν είναι και 100% σίγουρα!!!! Υπάρχει και σε αυτά πιθανότητα για εγκυμοσύνη!! Ποτέ μην λες ποτέ!! χαχαχαχαχα

ελενη μου ετσι-ετσι να της τα πεις αγαπακι μου αχ!ετσι γιατι ειναι σιγουρη !!!χαααααααααααα!!

Link to comment
Share on other sites

δε θα μου βγαλετε εσεις ελλατωματικα τα αντισυλλιπτικα!!!!!!!!ενταξει αμα μεινω και με τα χαπια τι να κανω???θα γινω παλι μανα.αλλα αν με πανε στο ψυχιατρειο να ερχεστε να με βλεπετε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αγαπη μου!!!!! να χαιρομαστε τον παιδαρο μας λοιπον (και γαμπρο μου μην ξεχνιομαστε) ευχομαι μεσα απο την καρδουλα μου χρονια πολλα πολλα πολλα να εχει παντα υγεια και πολυυυυυυυυ ευτυχια , να ξερεις οτι σας αγαπαω πολυ παρα πολυ και να ξερεις οτι ο αναστασης ειναι πολυ τυχερος που εχει εσενα μανουλα του (και τον γιωργο μπαμπα φυσικα)!!!!!!!!!!!!!!να ειστε καλα...:-D


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...