Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Εμένα το πρωί που σηκώνομαι απλά φαίνεται σαν πρησμένη,κατά την διάρκεια της μέρας μεγαλώνει λίγο παραπάνω.

Όσο για τις ιωσούλες προσοχή γιατί κυκλοφορεί μία επικίνδυνη γρίπη απο ότι μου είπαν που το γυρνάει σε πνευμονία.


pregnant-1377147600z4z1389852000z0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα.Πήρα τηλ στο Ικα κ μου είπαν ότι τα δικαιολογητικά για τα επιδόματα είναι βεβαίωση εργοδότη και βεβαίωση ιατρού γυναικολόγου του Ικα για την ΠΗΤ. Αν έχουν ακόμα απεργίες παίρνεις ένα απλό παραπεμπτικό(χαρτί) του γυναικολόγου σου για ΠΗΤ, το πας σε όποιο Ικα έχει μέσα Κέντρο Μάνας και Παιδιού και σου δίνουν έναν αριθμό πρωτοκόλλου και μαζί με τα άλλα δικαιολογητικά τα πας στις παροχές του Ικα για το επίδομα 56 ημέρες πριν τον τοκετό.

Μαριακού σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Απλά επειδή κλείσανε τα πολυιατρεία κ μέσα σε αυτά στεγάζονται κ τα κέντρα μάνας και παιδιού πως θα πάρω αριθμό πρωτοκόλλου??????


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριακού σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Απλά επειδή κλείσανε τα πολυιατρεία κ μέσα σε αυτά στεγάζονται κ τα κέντρα μάνας και παιδιού πως θα πάρω αριθμό πρωτοκόλλου??????

Έχουν κλείσει όλα τα υποκαταστήματα Ικα?


pregnant-1377147600z4z1389852000z0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και τι γίνεται τώρα?

Τι να πω..ειλικρινά ένα μπάχαλο!!! Βέβαια έχω μέρες μέχρι την άδεια κυφορίας..12 Μαρτίου βγαίνω...απλά μίλησα με τον εργοδότη μου κ μου είπε ότι αν δεν ανοίξουν τα κέντρα μάνας και παιδιού να πάω σε νοσοκομείο ή σε συμβεμβλημένο γιατρό του ΕΟΠΠΥ να πάρω τη βεβαίωση..αλλά τον αριθμό πρωτοκόλλου από θα τον πάρω οεο???? Ένα μπάχαλο γίνεται!!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι...μόνο ένα που είναι ανοικτό δεν εξυπηρετεί!!!!

΄Πήρα τηλ στο Υπουργείο και μου είπαν ότι θα ανοίξουν μετά από έναν μήνα και όσες έχει περάσει η ημερομηνία (56 μέρες πριν) θα την κάνουν όταν ανοίξει την διαδικασία δεν πειράζει.


pregnant-1377147600z4z1389852000z0.png
Link to comment
Share on other sites

΄Πήρα τηλ στο Υπουργείο και μου είπαν ότι θα ανοίξουν μετά από έναν μήνα και όσες έχει περάσει η ημερομηνία (56 μέρες πριν) θα την κάνουν όταν ανοίξει την διαδικασία δεν πειράζει.

Θα περιμένω να δω τι στα κομμάτια θα γίνει!!!! Απίστευτη ταλαιπωρία!!!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια ευτυχως σημερα ειμαι καλυτερα μονο δεκατα ειχα το πρωι κ δεν χρειαστηκε να παρω κ 2 ντεπον.ολη μερα βεβαια αλλαζω μπλουζακια.

Οσο για το ικα ειμαστε λιγο γκαντεμες,ξερει καμια αν θα μας δωσουν λεφτα απο τις αναρρωτικες.

Κ εχω εχω καιρο μεχρι να βγω για τις 56 μερες,θα παω την αλλη βδομαδα να ρωτησω τα σχετικα


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια ευτυχως σημερα ειμαι καλυτερα μονο δεκατα ειχα το πρωι κ δεν χρειαστηκε να παρω κ 2 ντεπον.ολη μερα βεβαια αλλαζω μπλουζακια.

Οσο για το ικα ειμαστε λιγο γκαντεμες,ξερει καμια αν θα μας δωσουν λεφτα απο τις αναρρωτικες.

Κ εχω εχω καιρο μεχρι να βγω για τις 56 μερες,θα παω την αλλη βδομαδα να ρωτησω τα σχετικα

Αννα μου σε ένα μηνα θα ανοίξουν οι επιτροπές έτσι ειπανε..τοτε θα παμε να πληρωθουμε..


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννα μου σε ένα μηνα θα ανοίξουν οι επιτροπές έτσι ειπανε..τοτε θα παμε να πληρωθουμε..

Σοφια μεγαλη χαρα μ δωσες,δεν ηξερα τιποτα σχετικα.για να δουμε.sofia ποτε εχεις πητ?καπου στις 12 μαρτιου ξεκινανε κ μενα οι 56 μερες,δεν εχω παει βεβαι α ακομη στον γιατρο πητ εχω 5/5 κ δεν ξερω αν το υπολογιζω σωστα


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Βασανο με το ΕΟΠΥΥ πραγματικα..

Λετε να μη μας δικαιολογησουν τις αδειες;;

Οταν ανοιξουν θα βγαινουμε σε κανονικη αδεια υπαρχει περιπτωση να μη μας γραψουν τις προηγουμενες αδειες;;;;

Μια γνωστη μου πηγε στο νοσοκομειο και την εξυπηρετησαν με την αδεια των 56 ημερων και μετα πηγε στις παροχες και βγηκε η αποφαση για να παρει τα λεφτα του επιδοματος!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Σοφια μεγαλη χαρα μ δωσες,δεν ηξερα τιποτα σχετικα.για να δουμε.sofia ποτε εχεις πητ?καπου στις 12 μαρτιου ξεκινανε κ μενα οι 56 μερες,δεν εχω παει βεβαι α ακομη στον γιατρο πητ εχω 5/5 κ δεν ξερω αν το υπολογιζω σωστα

Εγώ έχω πητ 7-5 και οι 56 μέρες ξεκινάνε από 12 Μαρτίου..δεν υπολογίζεις την ημέρα του τοκετού! Να το ξέρεις!! Απλά εγώ δεν ξέρω τι θα γίνει με την άδεια κυοφορίας επειδή κ καλά θέλει κ αριθμό πρωτοκόλλου....κουραφέξαλα!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται αριθμος πρωτοκολλου εστω κ αν ο γιατρος ειναι συμβεβλημενος στον εοππυ?μηπως να κοιταξεις αυτο που ειπε η αριστεα για το νοσοκομειο?παντως Μην ανησυχεις οτι γινει για τους υπολοιπους θα γινει κ για μας απλα λιγο ετεροχρονιαμενα


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...