Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

τιμη χοριακησ!!!βοηθεια


sasa84

Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλησπερα ειμαι νεο μελοσ σημερα εκανα χοριακη με αποτελεσμα 263 μοναδεσ με τελευται περιοδο 9-9-2013 μηπωσ καποια κοπελα ξερει να μου πει καποια γνωμη?

Καλησπερα!

Τι κυκλο εχεις;;;Ειναι σταθερος;;;


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

καλησπερα..ξερει καμια να με βοηθεισει σχετικα με την τιμη της χοριακης..εκανα την πρωτη κ βγηκε 360 κ μετα απο 48 ωρες η δευτερη 714....εκανα υπερυχο αλλα φαινετε κυηση κ οχι εμβρυο ακομα ειναι νωρις μου ειπαν...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..ξερει καμια να με βοηθεισει σχετικα με την τιμη της χοριακης..εκανα την πρωτη κ βγηκε 360 κ μετα απο 48 ωρες η δευτερη 714....εκανα υπερυχο αλλα φαινετε κυηση κ οχι εμβρυο ακομα ειναι νωρις μου ειπαν...

Μπράβο κοριτσάκι !! Με το καλό !! Η τιμή της χοριακής σου διπλασιάστηκε, αρα είσαι έγκυος. Στο υπέρηχο προφανώς φαίνεται μόνο ο σάκος ακόμα. Σε λίγες μέρες λογικά θα δεις το εμβρυάκι ! Ο γιατρός τι είπε ;

Εμένα 5 εβδομάδων ήταν 786 μονάδες (αλλάζει βέβαια η μέτρηση του κάθε εργαστηρίου) την 7η πήγα στο γιατρό και ακούσαμε και καρδούλα..


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι !! Με το καλό !! Η τιμή της χοριακής σου διπλασιάστηκε, αρα είσαι έγκυος. Στο υπέρηχο προφανώς φαίνεται μόνο ο σάκος ακόμα. Σε λίγες μέρες λογικά θα δεις το εμβρυάκι ! Ο γιατρός τι είπε ;

Εμένα 5 εβδομάδων ήταν 786 μονάδες (αλλάζει βέβαια η μέτρηση του κάθε εργαστηρίου) την 7η πήγα στο γιατρό και ακούσαμε και καρδούλα..

δεν εχω βρει σταθερο γιατρο..πηγα σε μια αλλα δεν μου γεμισε το ματι γιατι μου ειπε οτι δεν ειναι ευχαριστημενη με την τιμη κ μου εδωσε να κανω κ τριτη...εγω πιστευω οτι ειναι καλη κ η γιατρος ειναι υπερβολικη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ξερω ναι...θα παω σε αλλον...ουτως η αλλως...κ εγω σε οποιον το ειπα μου ειπαν οτι την βλεπει καλα την τιμη αλλα θα κανω κ αλλη μια αυριο κ βλεπουμε.κ με το πρωτο παιδι ετσι αργουσε να παρει μπρος..πηγενε σιγα σιγα αλλα ολα μια χαρα...γιατι μου ειπε κατι παραλογα κ τρελαθηκα..

Link to comment
Share on other sites

Να βρείς να πας και σε άλλο γιατρό. Είναι σημαντικό να εμπιστευτείς το γιατρό..

Και εμενα σαν τιμή μου φαίνεται μια χαρά, αλλά δεν είμαι γιατρός...

Καλή επιτυχία !!!!

ευχαριστω για την βοηθεια παντως....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καληζσπερα.ειμαι παλιοτερο μελος εχω ενα κοριτσακι και ηθελα τη βοηθεια σας.με τελευταια περιοδο στις 25/4 εκανα χοριακη στις 27/5 και εδειξε 44.σημερα εκανα και δευτερη και εδειξε 85.εχω κυκλο 25 ημερων.μπορει να βοηθησει καποια με τη γνωμη της;ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...