Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια ! από τη μέρα μ που είπε ότι θα γεννήσω γρήγορα με έχει πιάσει αϋπνία κοιμάμαι και ξυπνάω αχάραγα! εχω την αίσθηση που είχαμε στο σχολείο όταν ήταν να πάμε εκδρομή 🙄

      Άντε καλέ μην έχεις ανχος επιρεαζει αρνητικά. Σε πάω στοίχημα ότι θα γεννήσεις κανονικά μετά τις 36 εβδομάδες . Χαλάρωσε. Άσε τις προβλέψεις Κ επικεντρωσου στον στόχο σου .

χρονια πολλλλλλα στην πριγκιπισσα της mimikamou!!


Recommended Posts

Αγαπες μου σαν και σημερα πριν 5 χρονια η αγαπημενη μου φιλεναδα mimikamou εγινε για πρωτη φορα μανουλα και εφερε στην ζωη την πριγκιπισσα της που νομιζε οτι θα της μοιαζει(χααααααααα)ομως ειναι ιδια ο μπαμπακας της (χααααααααααα)αγαπακι μου 9 μηνες φιλικη συμμετοχη !!αγαπη μου να σας ζησει η κουκλιτσα σας να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!ευχες μας τα ονειρα σας για την πριγκιπισσα σας !!να σας κανει να θυμωνετε πολυ ,να γελατε πολυ ,να συγκινηστε απο απεραντη αγαπη ,γιατι τα παιδια μας ειναι τα μονα που το καταφερνουν τοσο καλα (ρωτα και εμενα την μανα του ταλιμπαν ) !!χρονια πολλλλλλλλλλλλλλα -πολλλλλλλλλλλλλα !!και του χρονου και με τον γιοκα χααααα!(μην πεις κουβεντα ετσι ειπες και να οι 2μες !χααααααααααα)σας αγαπω πολυ-πολυ !να σας ζησουν και οι τρεις οι κουκλες σας !!φιλουθια !!!!!!!!!

100788-28292-Flower-Power-Birthday-Cake.JPG

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γλυκια μου γκαρτασινα:P:p:p:p!!!να χαιρεσε την κορακλα σου:P:p:p:p,να ειναι παντα γερη και δυνατη με ολα τα καλα του κοσμου!!!!!!να τα εκατοστησει,και ο θεος να την εχει παντα χαρουμενη !!!!!μιμικα μου να χαιρεσται την οικογενεια σας!!!!(αντε και με εναν γιο τωρα χαχαχαχα;);););)).πολλα πολλα φιλακια σε ολους σας!!!!!!


tsksqvy1c8.jpgeNortjK1UjIxsTQxULIGXDASugKh42.png
Link to comment
Share on other sites

mimikamou χρονια πολλα να χαιρεσαι την κορακλα σου!!να ειναι παντα υγιεις,και ευτυχισμενη να την δεις να μεγαλωνει και να σε κανει παντα περιφανη!η ζωη της να ειναι στρωμενη με ροδοπεταλα.να σου ζησουν και οι μικρες σου νεραιδουλες!!

Link to comment
Share on other sites

mimikamouuuuuu!!!! Να τα εκατοστήσει το λουλούδι σου!!Να είναι γερή, υγιης και δυνατή στην ζωή της!! Να την χαιρεστε και εσύ και ο αντρούλης σου αλλά και οι δύο μικρές λουλουδίτσες!!! Να την δείτε όπως επιθυμεί (χαχαχα) και πάντα να σας χαρίζουν και οι τρείς τόοοοοοοοοοοοοοοση πολύ χαρά!! Την αγάπη μας και τα φιλιά μας!!!

588818bxvjhr877l.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκια μου,σας ευχαριστω πολυ για τις πολυ ωραιες ευχες σας!!!!!Ευχομαι και για σας ο,τι καλυτερο και τα μικρα σας ζουζουνια!!!!Να ΄στε πάντα καλα και να μοιραζομαστε ολες τις χαρες μας!!!!!!!Σας φιλω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπες μου σαν και σημερα πριν 5 χρονια η αγαπημενη μου φιλεναδα mimikamou εγινε για πρωτη φορα μανουλα και εφερε στην ζωη την πριγκιπισσα της που νομιζε οτι θα της μοιαζει(χααααααααα)ομως ειναι ιδια ο μπαμπακας της (χααααααααααα)αγαπακι μου 9 μηνες φιλικη συμμετοχη !!αγαπη μου να σας ζησει η κουκλιτσα σας να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!ευχες μας τα ονειρα σας για την πριγκιπισσα σας !!να σας κανει να θυμωνετε πολυ ,να γελατε πολυ ,να συγκινηστε απο απεραντη αγαπη ,γιατι τα παιδια μας ειναι τα μονα που το καταφερνουν τοσο καλα (ρωτα και εμενα την μανα του ταλιμπαν ) !!χρονια πολλλλλλλλλλλλλλα -πολλλλλλλλλλλλλα !!και του χρονου και με τον γιοκα χααααα!(μην πεις κουβεντα ετσι ειπες και να οι 2μες !χααααααααααα)σας αγαπω πολυ-πολυ !να σας ζησουν και οι τρεις οι κουκλες σας !!φιλουθια !!!!!!!!!

100788-28292-Flower-Power-Birthday-Cake.JPG

οσο για σενα μικρη ζουζου....αχχχχχχ τι θα σε κανω που σ'αγαπω πολυυυυυυυυυ!!!!αντε βρε και οσο για τις ευχες για το τεταρτο τι να πω ...ευχαριστω πολυ και.......

ΠΑΡΟΜΕΙΩΣ!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mimikamouuuuuu!!!! Να τα εκατοστήσει το λουλούδι σου!!Να είναι γερή, υγιης και δυνατή στην ζωή της!! Να την χαιρεστε και εσύ και ο αντρούλης σου αλλά και οι δύο μικρές λουλουδίτσες!!! Να την δείτε όπως επιθυμεί (χαχαχα) και πάντα να σας χαρίζουν και οι τρείς τόοοοοοοοοοοοοοοση πολύ χαρά!! Την αγάπη μας και τα φιλιά μας!!!

588818bxvjhr877l.gif

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γλυκια μου γκαρτασινα:P:p:p:p!!!να χαιρεσε την κορακλα σου:P:p:p:p,να ειναι παντα γερη και δυνατη με ολα τα καλα του κοσμου!!!!!!να τα εκατοστησει,και ο θεος να την εχει παντα χαρουμενη !!!!!μιμικα μου να χαιρεσται την οικογενεια σας!!!!(αντε και με εναν γιο τωρα χαχαχαχα;);););)).πολλα πολλα φιλακια σε ολους σας!!!!!!

ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο΄ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠ΄ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mimikamou χρονια πολλα να χαιρεσαι την κορακλα σου!!να ειναι παντα υγιεις,και ευτυχισμενη να την δεις να μεγαλωνει και να σε κανει παντα περιφανη!η ζωη της να ειναι στρωμενη με ροδοπεταλα.να σου ζησουν και οι μικρες σου νεραιδουλες!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ,ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ !!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...