Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοινά και 3 μας...που είναι το πάρκο αυτό;λείπω και πολλά χρόνια!!!εμένα δεν ξέρω αν είναι υπναρού...11 ώρες κοιμάται τη νύχτα και τη μέρα 1-2 ώρες σίγουρα!!!πάντως ηρεμήσαμε ζωζα...αρκετά ευτυχώς..

τιτινα τι ηλικία έχεις;εσένα ποιος θα στο κρατάει το μωρό;τον ίδιο καιρό καθόμαστε σε μήνες απλά εμείς γυρίζουμε όταν χρονίσει το παιδί...δεν πειράζει..και παράπονο να μην έχεουμε.πάλι καλά είναι σε σχέση με ιδιωτικό τομέα..ντυθήκατε καρναβαλάκια;εγώ δεν πήρα στολή κλειστήκαμε μέσα μετον πυρετούλα της και τώρα έχω καταρροή εγώ!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη εβδομαδα.επιτελους σταματησε να βρεχει!!!!ειμαι 33(1977).να ειναι καλα η μανουλα μου και η πεθερουλα μου που θα κρατανε τη μικρη ενναλαξ.εμεις εχουμε θεματακι και με τον υπνο,εκτος απο το μπουκαλι.το βραδυ θα κοιμηθει 7-8 ωρες αλλα τη μερα τπ πολυ μια ωρα και οχι συνεχομενη.σπαστα μισαωρα ή 20λεπτα.τπ παρκο ειναι κοντα στο Βεροπουλο στη νεα πολιτεια.ανοιξαν και χοντος στη νεα πολιτεια,το εμαθες?προοδευει ο ευοσμος!!!!!


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

α..εσύ έχεις πεθερούλα.....εμένα δεν ξέρει να αλλάζει πάνες λέει και γενικώς όλο δεν ξέρει!!!!!!θα έρχονται εναλλάξ δηλ..εγώ 1980...30 αλλά Σεπτέμβριο τα κλείνω...χαχαδύσκολα..δεν χαλαρώνεις καθόλου!!!!μπουκάλι δεν παίρνει;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολις το βλεπει κλαιει με μαυρο δακρυ.χθες την επιασα στον υπνο και καταφεραμε αν πιει 90!!!!ml αλλα μετα ξυπνησε και ηθελε μονο της μανουλας,το οποιο το τιμαει δεοντως.ε!οταν η πεθερα σου ηταν νεα προφανως δεν υπηρχαν πανες!!!!!;)στα δικα της τι φορουσε,φυλλα δεντρων?συγνωμη αν γινομαι κακια.ποσο καιρο εισαι Αλεξπολη?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να ξαναβάλεις τικεράκι κι εδώ

άσε η πεθερά μου είναι γεια σας!!!!!!!όλο δεν ξέρει..ούτε καροτσάκι να σπρώξει λέει..γενικώς καμμιά βοήθεια αλλά τώρα πλέον βρήκα τον ρυθμό μου και δεν χρειάζομαι κάποιον..καλύτερα για να μην με ζητήσει κι αυτή τπτ!!!!!είμαι 4,5 χρόνια εδώ

θες να κόψεις τον θηλασμό;εγώ έχει λίγες μέρες που τηνδίνω μπουκάλι από Πέμπτη...πείνασε και το έφαγε


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.πιασατε κουβεντουλα πρωι πρωι εεεε?εγω συνηθως δε μπαινω το πρωι,αλλα μαλλον θα αλλαξω τακτικη για να σας πετυχω....εγω της πηρα στολη κουνελι αλλα με τετοιο καιρο δε πηγαμε πουθενα ακομη για να τη βαλουμε.μεσα στο σπιτι τη βαζουμε καθε απογευμα και βγαινουμε φωτογραφιες....οσο για την πεθαρα σου σταχιοφορινα απο μακρια και αγαπημενες καλυτερα...η δικια μου ευτυχως ειναι μια χαρα.αυριο εχουμε να παμε στο παιδιατρο το πρωι και μετα θα παμε για καφεδακι οικογενειακως.να δω και ποσα κιλακια εφτασε το ζουζουνι γιατι εχουμε μπολικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια ακι παλι.κ εμεις λεμε να παμε αυριο για εμβολιακι και ζυγισμα(το αντιθετο απο τη δικια σου,σκεψου οτι 6 μηνων ειμασταν 6,5κιλακια).βεβαια θα δουμε αν θα τα καταφερουμε γιατι η γιατρος ειναι Ορεστιαδα και ξεκινησε να χιονιζει εδω.ηδη τα αυτοκινητα ειναι ασπρα!!!!


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πάνω κάτω είναι τα σπίτια..τόσο κοντά αλλά πολύ μακριά δυστυχώς!!!δεν μπορούμε να ταιριάξουμε τι να κάνουμε οπότε από την αρχή την είχα σε απόσταση..ούτε να μιλήσουμε σαν γυναίκες!!!!

γιατί πας τοσο μακριά σε παιδιατρο;6,5?????εμείς είμαστε 7250 τώρα που είμαστε 7,5 μηνών..το ζουζούνι σου!!!!ζωζα εσένα πόσα είναι δηλαδή;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι το Διδυμοτειχο εχει 1 παιδιατρο που ειναι εγκυος?,γενναει? κατι τετοιο τελως παντων και μου συστησαν μια γιατρο στην Ορεστιαδα.πολυ καλη βρε παιδι μου αλλα λαικο προσκυνημα.και το ασχημο ειναι οτι δεν κλεινεις ραντεβου.πας κ περιμενεις.που οι καλες μερες της Θεσσαλονικης που πηγαιναμε με το ραντεβουδακι μας και τελειωναμε αμεσως.ουφ!αλλος ενας λογος για να αναπολω το σπιτακι μου:(


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

zwza απο το Ναρλη εκλεισες τα βαπτιστικα?πηγα και ειδα κ εγω και μαλλον θα παραγγειλω τηλ προσκλητηρια και μπομπονιερες και ενα φορεματακι που μου αρεσε


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

τιτινα σε πετυχα μεσα!!!!για την παιδιτρο στο διδ\χο ακουσα οτι ειναι λιγο οτι να ναι.το να μην εχουν οι παιδιατροι ραντεβου ειναι πολυ σπαστικο.ευτχως ο δικος μας ξεκινησε να το εφαρμοζει εδω και λιγους μηνες.

οσο για τη ζουζουνα ειναι 6 μηνων σημερα και το προηγουμενο μηνα που πηγαμε σρο παιδιτρο ηταν 9500κιλα και 69 ποντους.αυριο θα σας πω και τις νεες αναλογιες του μοντελου.....ειμαστε λιγο χοντρουλες αλλα και τοδικο μου βιβλιαριο παιδιου τα ιδια γραφει και χειροτερα....πουθενα αλλου δε μου εμοιασε.

Link to comment
Share on other sites

τιτινα απο το ναρλη εκλεισα μπομπονιερες και προσκλητηρια και πραγματικα καλυτερες τιμες δε βρηκα πουθενα.και φορεματακια ειχε πολυ ωραια αλλα θα της το παρει η νονα της και δε βολευε να παει καβαλα.ποτε θα εχετε βαφτιση?αγορι εχεις η κοριτσι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...