Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μaclaren Club


stellitsa1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

To xlr παρόλο που ειναι κομψο και ελαφρυ, οταν κλεινει είναι κάπως μεγάλο. Θελω να πάρω και ην τσαντα που το βάζεις μέσα. Την εχει καμια?

Εμείς δεν την έχουμε την τσάντα. Είναι λίγο ακριβή. Σκέψου μόνο πόσο χρήσιμη θα σου φανεί


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

βαλτε και εμενα στο club!!!!!!!!!!

εμεις εχουμε το techno xlr σε μαυρο-σαμπανι και εχω αγορασει και 2 καλυμματα που πουλανε εξτρα και ειναι διπλης οψης για να το κανω πιο κοριτσιστικο και ζουζουνιαρικο:D.και εγω το σκεφτομουνα για την τσαντα που μπαινει μεσα το καροτσι αλλα τελικα ψιλοαχρηστη αγορα μου φανηκε και δεν το πηρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρααααααα!!!!

Όμπρέλα δεν έχουμε πάρει ακομα, αλλά νομίζω ότι θα μας χρειαστεί. Και πουλάει και το Jumbo ομπρέλες. Κάτι που μας έχει φανεί πολύ χρήσιμο είναι το νάυλον που είχε μαζεί το καρότσι για βροχή και αέρα, το οποίο έχουμε χρησιμοποιήσει όταν έχει αέρα. Πολύ χρήσιμο.


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

A ναι πολύ χρησιμο. Πήρα και το καρεκλακι-ριλάξ αυτοκινητου που κουμπώνει πάνω στο xlr to recaro και είχε και αυτο άλλο ναυλον που ειναι με και χωρίς ποδόσακο. Ομπρέλα σίγουρα πρέπει να πάρουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πωλείται καρότσι για δίδυμα McLaren Twin Techno σε πολύ καλή κατάσταση, με πολλα παρελκόμενα.

http://www.mothercare.gr/detail.asp?pCode=064451

Χαρακτηριστικά

Ανθεκτικός σκελετός αλουμινίου υψηλής ποιότητας που χρησιμοποιείται και στην αεροναυπιγική

2 ανεξάρτητα καθίσματα 5 θέσεων & ζώνη ασφαλείας 5 σημείων

Περιστρεφόμενες ρόδες που ασφαλίζουν εύκολα

Δύο ανεξάρτητες αδιάβροχες τέντες με παράθυρα

Δύο τέντες, καλάθια για ψώνια, κουκούλα βροχής και ποδόσακοι

Χερούλι για εύκολη μεταφορά

Προδιαγραφές

Μεγέθη

109 x 56 x 40 εκ.

Βάρος

12,4 κιλά

Ηλικίες

Κατάλληλο για νεογέννητο

ΤΙΜΗ 200 €

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα στην μικρή μου σαν δεύτερο καρότσι το maclaren quest είναι το πλέον εύχρηστο και πανάλαφρο καρότσι. Χωράει και στο σούπερ μικρό πορτ μπαγκάζ του yaris μου!

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπαίνει καλά το ποδόφρενο και συν ότι στο χερούλι έφυγε ένα κομμάτι και κρέμεται! Το καλύπτει αυτό η εγγύηση για να το γυρίσω πίσω?

Α! από χρώματα δεν μου άρεσε κανένα σε κανένα μοντέλο (περίεργη!), συμβιβάστηκα με το γκρι-ασημί (και όλοι μας περνάνε για αγοράκια :-) )


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...