Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Μaclaren Club


stellitsa1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

κι εμεις στο club

Εχουμε κι εμεις το xlr και τωρα στις διακοπες θα φανει πολυ χρησιμο, αφου θα μπορουμε να κοιμιζουμε τη μικρη οταν βγαινουμε βολτες. Ελεγα να παρω ενα περιπατου, αλλα θα το αφησω για μετα τις διακοπες γι αυτον ακριβως το λογο.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Το XLR χωράει σε μικρό αυτοκίνητο; Έχουμε ένα peugeot 106

Σε polo χωραει αλλα με τα χιλια ζορια. Το εβαζα λοξα κ αναγκαστικα χωρουσαν ελαχιστα πραγματα επιπλεον ασε που δεν καλοεβλεπα πισω:cool::cool::cool::cool::cool:


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κι εμείς αγοράσαμε το xlr σε ασημί-πρασινο, καθώς επίσης και το αντιστοιχο πορτ μπεμπε. Αυτο δεν το συνιστώ γιατί είναι υπερβολικά μικρό. Το μωρό χωράει εκεί το πολύ για ένα μηνα. Το παραγγείλαμε χωρίς να το εχουμε δει και χωρις να υπολογισουμε τις διαστασεις που έγραφε.

Έχει καμιά σας βάλει μπάρα? Που μπορώ να βρω που να ταιριαζει?


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς αγοράσαμε το xlr σε ασημί-πρασινο, καθώς επίσης και το αντιστοιχο πορτ μπεμπε. Αυτο δεν το συνιστώ γιατί είναι υπερβολικά μικρό. Το μωρό χωράει εκεί το πολύ για ένα μηνα. Το παραγγείλαμε χωρίς να το εχουμε δει και χωρις να υπολογισουμε τις διαστασεις που έγραφε.

Έχει καμιά σας βάλει μπάρα? Που μπορώ να βρω που να ταιριαζει?

αν δεν βρεις κατι στο e bay,παρε τηλεφωνο στην αντιπροσωπεια να σου στειλουν ,πριν 1 χρονο που την πηρα εγω νομιζω 15 ευρω εκανε.

Η αυθεντικη μπαρα ταιριαζει σε ολα τα μοντελα και οταν μαζευεις το καροτσι ειναι ελαστικη και μαζευε κι αυτη χωρις να χρειαζεται να την βγαλεις.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν βρεις κατι στο e bay,παρε τηλεφωνο στην αντιπροσωπεια να σου στειλουν ,πριν 1 χρονο που την πηρα εγω νομιζω 15 ευρω εκανε.

Η αυθεντικη μπαρα ταιριαζει σε ολα τα μοντελα και οταν μαζευεις το καροτσι ειναι ελαστικη και μαζευε κι αυτη χωρις να χρειαζεται να την βγαλεις.

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μήπως έχεις κάποιο τηλεφωνο επικοινωνίας της αντιπροσωπείας?


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μήπως έχεις κάποιο τηλεφωνο επικοινωνίας της αντιπροσωπείας?

μου ειχε δωσει το τηλ μια κοπελα απο το φορουμ αλλα δυστυχως δεν το κρατησα.Νομιζω παντως οτι αν δεις εδω στο site την kidscom και παρεις τηλ ,μπορεις να παραγγειλεις.

http://www.kidscom.gr/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμείς ένα maclaren techno xlr που το χρησιμοποιούμε εδώ και 2 χρόνια σχεδόν με το μεγάλο μας παιδάκι και σκοπεύουμε να το χρησιμοποιήσουμε και όταν θα έρθει το μωρό μας σε μερικούς μήνες. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Είδα ότι το κάθισμα αυτοκινήτου που ταιριάζει με αυτό το καρότσι είναι το Recaro Young Profi Plus. Το έχει χρησιμοποιήσει κάποιος; Κι αν ναι, πόσο εύκολο είναι να το βάλει και να το βγάλει κανείς από το καρότσι; Βολεύει; Μας είχαν δανείσει ένα maxi cosi όταν ήταν νεογέννητο το παιδάκι μας, το οποίο δεν ταίριαζε αλλά μας είχε βολέψει μια χαρά. Οπότε τώρα που θα πρέπει να αγοράσουμε δικό μας κάθισμα αυτοκινήτου, δεν ξέρουμε αν θα πρέπει να πάρουμε το recaro που ταιριάζει ή το maxi cosi που το έχουμε δοκιμάσει και μας αρέσει σίγουρα.

Επίσης, έχει χρησιμοποιήσει κανείς κάτι τέτοιο που να ταιριάζει στο xlr; Αν ναι, από πού και πόσο;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Kαλημέρα και από εμας!

Εγω είμαι μέλλουσα μανούλα οποτε δε το έχω χρησιμοποιήσει ακόμη αλλα εχω το maclaren xlr επισης!

Ελπιζω να το ευχαριστηθω γιατι εχω ενα ενδοιασμο για το βαρος-ογκο του σε σχεση με καποια αλλα μοντελα της maclaren.

Ηθελα να ρωτησω το εξης:

θεωρείτε απαραίτητη-χρησιμη την μπαρα?

Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...