Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Cafe Ιούνιος 2014


Recommended Posts

Ράνια μου σίγουρα δεν καταλαβαίνει επακριβώς....αλλά οσο πιο θετική στάση εχει τόσο πιο θετικά θα δεχτει το νινακι....οι ζηλιες βέβαια πάντα θα υπάρχουν....άντε με το καλό να το δεις κ να το ακούσεις την Παρασκευή κ εσυ το θαυματάκι σου!!!!

Μούντι μου!!!!που τις κάνεις της ινσουλινης;πονάνε;γιατι σου γράφουν για είκοσι μέρες;;;;; εμένα κανονικά για τριάντα μου γράφουν.....

πηγες σήμερα στον ντοκ τελικα;το είδες το σπορίδιό σου;;αχχχχ πως θα περάσει ό καιρός να πάω κι εγώ;;αδημονω!!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλήθεια λες;;;; Εμένα μ πε η μαία ότι μπορεί να γράψει μόνο 10 κουτιά ανά 20 μέρες! Ποιες κάνεις εσυ;;;; Η ινσουλίνη γίνεται στην κοιλια φαντάσου συο ύψος των πλευρών εκεί που έχουμε το σωσιωβιακι!!!!! Δεν πονάει καθόλου η βελόνα είναι η μιση και μικρότερη της αντιπηκτικής αλλά μυρίζει απαίσια!!!!!!

Τον είδα το σπόρο!!!! Γίναμε 11 χιλιοστά και η καρδιά μας χτυπά με 140 χτύπους!!!!!! Μεγάλωσε το σκατούλι... Τώρα θα πάμε στις 25 πρώτα ο Θεός και υποσχέθηκα στν εαυτό μου να τηρώ το χρονοδιάγραμμα του γιατρού και να μην πηγαίνω κάθε λίγο και λιγάκι!!!!!

Έρχεται και η μέρα σου φιλενάδα μου θα ξανακούσεις πάλι το νινικάκι σου!!!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

ρε φίλη δεν ξέρω γιατι σου είπαν έτσι....εγω κανω τις inohhep....αν κ δεν πιστεύω οτι παίζει ρόλο η εταιρεία....μήπως παίζει το ταμείο;;εγω ήμουν δημοσίου κ τώρα εοππυ...τεσπα σημασία εχει που στις γράφει έστω κ έτσι....

το είδες το σπορακι;;;;αχ τι τέλεια!!!!μπραβο φιλενάδα μου!ολα καλα!!!!θα κάνεις κ τις ενεσούλες σου κ θα περάσει ο καιρος.....μεχρι να τα κρατήσουμε αγκαλίτσα!!!!!!

κι εγω μούντι μου!προς το παρόν κρατιέμαι κ ακολουθώ τα ραντεβού του ντοκ με ψυχραιμία οσο μπορω,θετικη σκέψη....κ πολλή πίστη στον Θεούλη αλλα κ στο μωράκι μου !!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω klexan.... Και είμαι ΕΟΠΥΥ!!!! Τι να πω δν ξέρω!!!!! Ναι το αστέρι μου το είδαμε!!!!! Έτσι πρέπει να είμαστε ψύχραιμες και ήρεμες! Εγώ ξέρεις τι σκέφτομαι;;;; Ότι τώρα τουλάχιστον κάνουμε ότι μπορούμε καλύτερο και ελέγχουμε όσα μπορούνε! Τα υπόλοιπα είναι θέλημα θεού!!!! Αύριο θα πάρω και τις αιματολογικές τις πρώτες!!!!! Και έχει ο Θεός!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω klexan.... Και είμαι ΕΟΠΥΥ!!!! Τι να πω δν ξέρω!!!!! Ναι το αστέρι μου το είδαμε!!!!! Έτσι πρέπει να είμαστε ψύχραιμες και ήρεμες! Εγώ ξέρεις τι σκέφτομαι;;;; Ότι τώρα τουλάχιστον κάνουμε ότι μπορούμε καλύτερο και ελέγχουμε όσα μπορούνε! Τα υπόλοιπα είναι θέλημα θεού!!!! Αύριο θα πάρω και τις αιματολογικές τις πρώτες!!!!! Και έχει ο Θεός!!!!!

τι να πω ρε φιλενάδα;;;;;;;;;;;με κούφανες τώρα....................:confused: δεν της το ξαναλές της κυριούλας....................;

έτσι μου λέει και το αντράκι μου.................ότι κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας για να είναι καλά το σποράκι μας...............και γιατί να μην είναι; όλα θα μας πάνε καλά αυτή τη φορά!τέλος!:D:D:D

ααα εγώ τις πήρα...............καλές βγήκαν όλες εκτός από κάτι ίχνη λευκώματος που βρήκες ο αιματολόγος στα ούρα μου.....................:rolleyes::rolleyes: μου είπε ότι θα ξανακάνουμε επανέλεγχο σε κανένα 20ήμερο και βλέπουμε...............ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.................δεν είχα και ποτέ κάτι τέτοιο και μου έκανε εντύπωση....................αλλά πάλι παραμένω αισιόδοξη ότι δεν θα είναι τίποτα!!!!!!!!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τρως ψωμάκι? Πολύ? Αν ναι μείωσε το είναι αιτία πρόκλησης λευκώματος! Αλλά με προσοχή δεν είναι τίποτα θέλει απλά λίγη διατροφούλα! Έτσι είναι φιλενάδα! Τώρα ξέρουμε τουλάχιστον ότι ότι μπορούμε να ελέγξουμε το ελέγχουμε! Εγώ σήμερα έπεσα λίγο γιατί μου αύξησε την ινσουλίνη .... δεν πέφτει με τίποτα το ρημάδι το νηστείας!!!!!! Τέλος πάντων τουλάχιστον να ρυθμιστεί!!!! Να σε πω αυχενική θα κάνεις σε μαιευτήριο? Γιατί αν φτάσουμε εκεί πρώτα ο Θεός ο άντρας μου έχει θέσει βέτο για το Λητώ και ψάχνομαι ολίγον!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το ειδαμε λοιπον και εμεις σημερα το φασολάκι μας.

7w3d, 11,9χλσ και χτυπουσε δυνατα η καρδουλα!

Μου εγραψε και τις εξετασεις μου και τα συμπληρωματα μου. Εσεις παιρνετε συμπληρωματα?

Επισης, οταν εχετε πονοκεφαλο τι κανετε? Εμενα στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ελεγε να κανω υπομονη και θα περασει. Δεν με αφηνε να παρω κατι, ομως εγω επινα μισα μισα τα ντεπον. Αν με πιασει δε φευγει με τιποτα ρε κοριτσια. :-(

Με ποσα κιλα ξεκινατε την εγκυμοσυνη? Εμενα σημερα με ζυγισε με παπουτσια/ρουχα και ημουν 58,9 :rolleyes:

Ραντεβου παλι σε 3 εβδομαδες.

αααα και κατι τελευταιο, γενναμε μαλλον στις 25/6 με κτ εκτος απροοπτου.


3vwwp2.png

HkOmp2.png

Su8Up2.png

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ τις συνοδοιπόρισσές μου!!!!!!!!!!!!!!!άραγε είστε τόσο τρελές όσο εγώ; τα σκέφτεστε όλα και μετά σας περνάει και μετά πάλι τα ίδια και πάει λέγοντας;;;;;;;;;;;;;;ή μόνο εγώ το κάνω αυτό;;;;;;;;;;;με επιτυχία πάντως!!!χααχχαχα

λοιπόν, μούντι μου................τρώγω ψωμάκι η αλήθεια είναι.....το πρωί με βουτηράκι και μελάκι..........:rolleyes: δεν έπρεπε;;;;:confused: είναι αλέσεως και πολύσπορο.............ούτε αυτό κάνει Θεέ μου;;;;;;;;;;;;;;εμένα μου είπαν ότι αν ο επαναληπτικός δείξει κανονικά λευκώματα θα κοπεί το αλάτι και θα μπω σε αυστηρή δίαιτα......................:roll: βέβαια ο ντοκ δεν τα έχει δει ακόμη γιατί ως γνωστόν θα πάω την Πέμπτη............οπότε θα μου πει εκείνος.................εχθές σκεφτόμουν μήπως κάνω κάτι κακό στο μωρούλι με αυτό που βρέθηκε............................αλλά σήμερα είμαι η thokos και είμαι καλά! Για την αυχενική τώρα.............ο ντοκ μου συνεργάζεται με ένα κέντρο που κάνουν αυχενική και είναι φυσικά πιστοποιημένοι....και με έστειλε εκεί...........όπου θα κάνω και γαι κυστική ίνωση με πολύ καλές τιμές από όσο κατάλαβα.................εσένα γιατί έχει κολλήσει με το Λητώ; είναι πολύ καλοί; πάντως από όσο ρώτησα και άλλα κορίτσια που πήγαν εκεί που θα πάω κι εγω έμειναν πολύ ευχαριστημένες...................τώρα τι να σου πω; θα δείξει.......................είσαι καλά φιλεναδάκι μου εσύ;

Ράνια μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!έρχεται το αδερφάκι!!!!!!!!!!μπράβο καλό μου!!!

εγώ παίρνω φιλισίν εδώ κι ένα χρόνο και το συνεχίζω τώρα.............επίσης μου είπε να μου δώσει σίδηρο αλλά επειδή έχω ψηλό γενικά είπαμε να περιμένουμε τις εξετάσεις..........και ασβέστιο θα μου δώσει πιο μετά μου είπε................εσένα τι σου έδωσε;

εμένα δεν με πονάει επίσης, το κεφάλι μου...............αλλά η μέση μου!!!εσένα σε πονάει το κεφαλάκι σου; :rolleyes: δεν ξέρω ρε φίλη................

και όσο για τα κιλάκια σου μια χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε 3 εβδομάδες ,ε ;;;;;;;;πω πω καλό κουράγιο!!!!!!!!!!χαχαχαχα αν κι εσύ είσαι μαθημένη από το πρώτο οπότε σε κόβω κουλ!!!!!!!!!!!!!

καλό σ/κ γλυκιές μου!!!!!!!!!!!!!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!!!!!!!! Πώς είστε;;;;; Εγώ σήμερα δν είμαι καλά!!!! Έκανα 2 σοβαρές παρασπονδίες στη δίαιτα και χτύπησα κόκκινο στο σάκχαρο 185 και 204. Κλαίγοντας τν πήρα το γιατρό μου. Μου πε για μια φορά να μν ανυσηχώ αλλά να προσέχω. Είμαι πολύ στενοχωρημένη με την ανευθυνότητά μου.... Να σκάσω είμαι.....

Ράνια μου συγχαρητήρια με το καλό να πάνε όλα τέλεια!!!!! Εγώ παίρνω filicine και πολλά άλλα χαπάκια λόγω θεμάτων π έχω!!! Junkie κανονικό !!!! Ας είναι δν πειράζει για το νινί!!!!!

Thokos μου ο αντρούλης μου δν θέλαι να πάμε στο Λητώ. Εκεί είναι ο γιατρός μου κ εκεί έκανα αυχενική κ β αλλά του χει κάτσει η ιδέα ότι δεν μας πρόσεξαν και ότι ίσως και να είχαν βρει κάτι που να ευθύνεται γ αυτό που συνέβη. Δν το χουμε συζητήσει ακόμη είναι πολύ νωρίς φαντάζομαι στς 25 π θα πάμε θα συζητηθεί το θέμα αν είναι όλα καλά και θα αποφασίσουμε!!!

Σας φιλώ καλό σας βράδυ!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

στα έγραψα και δίπλα φιλεναδίτσα μου!!!

μην μου αγχώνεσαι και μην μου στεναχωριέσαι.............μια φορά ένα λαθάκι δεν πειράζει.............θα προσέξεις τη διατροφούλα σου και όλα θα πάνε καλά......και όσο για την αποκολλησούλα.......συμβαίνουν αυτά ουυυυυυυυυυυυυυ συνέχεια!!!φρόντισε να είσαι ξάπλα την περισσότερη ώρα και θα περάσει αμέσως!!!!!!!!!!!!!!!

αχ...................άγχος ρε μούντι μου!!!!προσπαθώ κι εγώ να το έχω σε ένα μέτριο βαθμό.................να μην με καταβάλλει..............πφφφφφφφφ..........εύχομαι και προσεύχομαι μόνο να είναι καλά το μωρούλι μου!!!!!!!!!!

από συμπτώματα πως είστε ρε κοριτσια; έχετε ζαλάδες και εμετούς; μόνο εγώ δεν έχω; :rolleyes::rolleyes:


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εεεεεεεεεεε που είστε ρε κορίτσια;;;;;;;;

Μούντι μου τι έγινε; σε σκεφτόμουν σήμερα..............πήγες στη δουλειά; όλα καλά ρε φίλη;

Ράνια μου πως είσαι; πέρασαν οι πονοκέφαλοι;

σήμερα πήγα στον ντοκ...............και είμαι πολύ χαρούμενη...........έφθασε 2,2cm και έχει μια καρδούλα που χτυπάει πολύ γρήγορα και δυνατά!ο ντοκ μου είπε ότι όλα πάνε καλά και του υποσχέθηκα να ηρεμήσω τώρα σιγά σιγά!!!!!!!!!!!!!!!!:roll: επίσης, σοκαρίστηκα με τον ομφάλιο λώρο................μαγικό!!!!τον είδαμε στη φάση που είναι ένα τσακ πριν ενωθεί με το νινί........................ακραίο!!!

α να σας πω και το άλλο!!!!!!!πριν αρκετές μέρες είχα εγγραφεί στο nutricia club για να ενημερώνομαι και σήμερα μου έστειλαν διαφημιστικό τσαντάκι για τους υπέρηχους και τις εξετάσεις.............είναι τέλειο...................γαλάζιο :roll: χααχχχα και εκεί θα βάζω πια ό,τι κάνουμε για το νινάκι από εξετάσεις και υπέρηχους μέχρι να το πάρουμε αγκαλίτσα!μπείτε να γραφτείτε να σας το στείλουν κι εσάς!

αυτά τα ολίγα!

πάω να φτιάξω ένα τικεράκι...............

σας φιλώ!!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

thokos μου μόλις σε σκέφτηκα κι εγώ και μπήκα να δω αν έχεις νέα από το σπορίδιο!!!!!!!!!!!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!! Όλα σούπερ λοιπόν το φασόλι μεγαλώνει και κάνει και σαματά!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου άντε τώρα και με τα καλά νέα στην αυχενική πρώτα ο Θεός.... Γιατρό πότε ξαναπάς?????

Εγώ δεν έχω δει αίμα ούτε χτες ούτε σήμερα, χθες πήγα αλλά μου φώναζαν συνέχεια κάτσε και κάτσε έμεινα μόνο κανα μισάωρο όρθια κι αυτό σπαστά και μετά στρογγυλοκάθησα σε μια καρέκλα σαν την κλώσα!!!!! Δόξα το Θεό πήγε καλά όμως και είμαι χαρούμενη!!!!!! Μίλησα και με ντοκ συνεχίζω buscopan και utrogestan και μαγνήσιο ως αύριο και μετά σταδιακά τα σταματάμε.... Στρώνει και το σάκχαρο σιγά σιγά όπως διαπιστώσαμε σήμερα και με το διαβητολόγο και όλα δείχνουν αν βαίνουν καλώς προς το παρόν! Μόνο που άρχισε η δυσκοιλιότητα και κάτι εμετούληδες......αλλά δεν πειράζει!!!!!!

Την τσαντούλα που λες καλό μου την είχα πάρει στην πρώτη αλλά την πέταξα όπως αντιλαμβάνεσαι μετά τα συμβάντα..... Είναι όμως όντως όμορφη και πρακτική.... Ρε φίλη εγώ κάνω tickeraki και δεν περπατάνε οι μέρες μένει σταθερό, τι στην ευχή κάνω λάθος στο upload?????

Ράνια μου όλα καλά????????


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

thokos μου μόλις σε σκέφτηκα κι εγώ και μπήκα να δω αν έχεις νέα από το σπορίδιο!!!!!!!!!!!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!! Όλα σούπερ λοιπόν το φασόλι μεγαλώνει και κάνει και σαματά!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου άντε τώρα και με τα καλά νέα στην αυχενική πρώτα ο Θεός.... Γιατρό πότε ξαναπάς?????

Εγώ δεν έχω δει αίμα ούτε χτες ούτε σήμερα, χθες πήγα αλλά μου φώναζαν συνέχεια κάτσε και κάτσε έμεινα μόνο κανα μισάωρο όρθια κι αυτό σπαστά και μετά στρογγυλοκάθησα σε μια καρέκλα σαν την κλώσα!!!!! Δόξα το Θεό πήγε καλά όμως και είμαι χαρούμενη!!!!!! Μίλησα και με ντοκ συνεχίζω buscopan και utrogestan και μαγνήσιο ως αύριο και μετά σταδιακά τα σταματάμε.... Στρώνει και το σάκχαρο σιγά σιγά όπως διαπιστώσαμε σήμερα και με το διαβητολόγο και όλα δείχνουν αν βαίνουν καλώς προς το παρόν! Μόνο που άρχισε η δυσκοιλιότητα και κάτι εμετούληδες......αλλά δεν πειράζει!!!!!!

Την τσαντούλα που λες καλό μου την είχα πάρει στην πρώτη αλλά την πέταξα όπως αντιλαμβάνεσαι μετά τα συμβάντα..... Είναι όμως όντως όμορφη και πρακτική.... Ρε φίλη εγώ κάνω tickeraki και δεν περπατάνε οι μέρες μένει σταθερό, τι στην ευχή κάνω λάθος στο upload?????

Ράνια μου όλα καλά????????

μπράβο ρε φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!!!!σε είχα έγνοια!!!τέλεια!!!!να μου είσαι για λίγο ακόμη προσεκτικούλα και μετά θα έχει τελειώσει κι αυτό............μπράβο και για το σάκχαρο ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!είδες που ανησυχούσες; όλα πηγαίνουν τέλεια!!!!

δυσκοιλιότητα έχω κι εγώ από την αρχή αλλά το παλεύω..............

θα ξαναπάω την άλλη Πέμπτη γαι να μου ανανεώσει την άδεια κι έτσι θα το ξαναδώ πριν την αυχενική..................γέα!!!!!!!!!χαχαχαχαχα μου λέει γιατί δεν έκλεισες κατευθείαν την άλλη Πέμπτη..............αλλά οκ από το βλέμμα μου κατάλαβε την απάντηση και γέλαγε!!!!!!!!:D

δεν ξέρω για το τικεράκι.............θα τσεκάρω και το δικό μου αυτές τις μέρες και θα σου πω....................το βάζεις ως υπογραφή, ε;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ που με σκέφτεσαι καλό μου..... δε σου κρύβω ότι δεν ξανοίγομαι και παώ μέρα μέρα..... Αλλά είπαμε ότι θέλει ο Θεός θα γίνει...

Μου δωσε ο γιατρός ένα σιρόπι duphalac αλλά δεν κατάφερα να το κρατήσω..... το βγαλα κατευθείαν! Θα ξαναπροσπαθήσω απόψε γιατί είμαι τόσο πρησμένη σαν 6 μηνών και πονάει και η κοιλιά μου.... Ελπίζω να έχει αποτέλεσμα...

Ναι σαν υπογραφή το βάζω copy paste το url αλλά ή μ λέει invalid url η το παίρνει και δεν περπατάει!!!!!! Και δε θυμάμαι πως έβαλα τα άλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ που με σκέφτεσαι καλό μου..... δε σου κρύβω ότι δεν ξανοίγομαι και παώ μέρα μέρα..... Αλλά είπαμε ότι θέλει ο Θεός θα γίνει...

Μου δωσε ο γιατρός ένα σιρόπι duphalac αλλά δεν κατάφερα να το κρατήσω..... το βγαλα κατευθείαν! Θα ξαναπροσπαθήσω απόψε γιατί είμαι τόσο πρησμένη σαν 6 μηνών και πονάει και η κοιλιά μου.... Ελπίζω να έχει αποτέλεσμα...

Ναι σαν υπογραφή το βάζω copy paste το url αλλά ή μ λέει invalid url η το παίρνει και δεν περπατάει!!!!!! Και δε θυμάμαι πως έβαλα τα άλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μέρα μέρα φίλη μου κι εγώ........................και θα τα καταφέρουμε!!!είμαι σίγουρη αυτή τη φορά!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

σβήσε στο κουτάκι που σου βγάζει το http:// και βάλε όλο το url που σου βγάζει το site.............στο οποίο πατάς UBBCode™ and BBCode.


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...