Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια! Γράφω εκ μέρους φίλης που προσπαθησε να κάνει εγγραφή και δεν τα κατάφερε. Ενώ συμπληρώνει κανονικά, δεν λαμβάνει εμαιλ.

      ειναι 47 και έκανε δυο εμβρυομεταφορες με δικά της με αρνητική χοριακη. Τωρα σκέφτονται να προχωρήσουν με δωρεάν ωαρίων.
      Ποια είναι η διαδικασία; 

      Ο γιατρος της είπε ότι εδώ θα πρέπει να βρεθεί κοπέλα που μπορεί να περάσουν και κάποιοι μηνες.. αλλιώς στην Ισπανία υπαρχει τράπεζα . δεν ξερει πως να προχωρήσει, δηλ από εδώ ή από Ισπανία. Γενικά αν μπορεί κάποια κοπέλα να μας δώσει πληροφορίες 

      σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

       

       

       

Cafe Ιούνιος 2014


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια !!!! Είμαι κ εγώ εγγυουλα με πητ αρχές Ιουνίου . (8/6). Η αλήθεια είναι ότι δεν με κόβω να φτάσω μέχρι εκεί λόγω εμπειρίας το λέω ;)

Εύχομαι σ όλες με το καλό να πάρουμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα !!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια !!!! Είμαι κ εγώ εγγυουλα με πητ αρχές Ιουνίου . (8/6). Η αλήθεια είναι ότι δεν με κόβω να φτάσω μέχρι εκεί λόγω εμπειρίας το λέω ;)

Εύχομαι σ όλες με το καλό να πάρουμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα !!!

με το καλό και να σου πάνε όλα καλά!!! να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλό και να σου πάνε όλα καλά!!! να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου!

ευχαριστω:P

το ιδιο ευχομαι για ολες μασ!!

πως ειστε σημερα?? ευτυχως εχει καλη ημερα και δεν κανει πια τοσο κρυο χιχι

βεβαια για εμενα δεν αλλαζει και τιποτα ...με το μπομπιρα στο σπιτι γιατι ειχα μια μικροαποκολληση και ο γιατρος μου συνενστησε να παραμεινω μεσα ...αχ αυτο εινα ιτο χειροτερο αλλα για χαρη του σπορου θα το υπομεινω .....

καλημερααααααα ειπα δεν ειπα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...