Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ιουλίου 2014!!!


Recommended Posts

Αστερακι χρονια σου πολλα και καλα κι ευτυχισμενα ευχομαι! Σημερα δεν εχεις τα γεννεθλιά σου;;; Άντε με το καλο να ερθει και το νεο μωρακι, κι οτι αλλο επιθυμεις ευχομαι! :D:D:D

Γεια σου έλενα μου!!!

Ναι σήμερα είναι!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου!! Να είσαι καλά!!!!!!!!!!:):):):)

Καλημερα αστερακι!

Τελικα ο συγχρονισμος μας ακομα ειναι μαλλον μονο στην ημερομηνια τοκετου μου φαινεται! Χαχαχαχα

Εξετασεις ναι τις εκανα οπως σου ειπα κιολας και περιμενω αποτελεσματα...

Η αυστηροτητα αφορα ειδικα μια εξεταση λεει αυτη για aids που μονο στον ιδιο ασθενη μπορουν να ενημερωσουν... Ετσι μου ειπαν... Τι να πω... Αυτα στην βιοιατρικη παλληνης... Το κακο ειναι οτι μενω Παιανια, και η Παλληνη δεν ειναι και διπλα μου για να παω... Εσυ; Τί περιοχη εισαι; Επειδη μου ειπες οτι ειστε πιο χαλαρα εκει...

Οτι αφορα τα τακουνια, χορευα επι 18 χρονια πανω σε ψιλοτακουνα, οποτε πια συνηθισα... Αλλα τωρα δεν τα παλευω... ;)

Απο δουλιτσες δεν κανω σχεδον τιποτα, δεν με αφηνει ο καλος μου, το μονο που κανω ειναι μαγειρεμα κι αυτο ειναι μαζι να βοηθαει συνηθως! Καλο πολυ καλο δεν λεω, αλλα δεν ειχα συνηθισει ποτε να καθομαι και μου ειναι ωρες ωρες ενοχλητικο, το να μην κανω κατι... Οχι οτι μπορω να κανω και παρα πολλα...

Αχχχ την καρδουλα της φακης μου πεθαινω να την ακουσω... Να μας πει η γιατρος πως ολα πανε μια χαρα... Εχω φοβερη αγωνια... Εσενα εξετασεις πως και δεν σου εγραψε ακομα;; Νομιζω μαλιστα οτι εσυ εισαι λιιιιγο πιο πολυ ημερων απο εμενα. Ε;

Ξεκινώ από το ότι μένω στην Κύπρο!!!! Άρα ίσως γενικότερα να είναι λίογ πιο χαλαρά τα πράγματα!!!

Δε μου είπε τίποτα απολύτως για εξετάσεις αλλά και στο 2ο που χάσαμε άργησα να πάω για τις εξετάσεις αυτές, δεν ξέρω γιατί τις αργούν....λογικά θα μου πει όταν ξαναπάω που θα έχω κλείσει την 7η και θα μπαίνω στην 8η βδομάδα.....ελπίζω να μην έχει τεράστια σημασία η εβδομάδα που τις κάνεις:?::?:

από δουλίτσες δεν είναι ότι κάνω και εγώ πολλές γιατί ευτυχώς ο αντούλης μου δε με αφήνει να κάνω και πολλά πολλά αλλά επειδή και εγώ είμαι συνέχεια σε εγρήγορση δεν μπορώ να κάθομαι και να μην κάνω τίποτα....ε είναι και ο μικρός που θέλει τα δικά του οπότε κάνουμε διάφορα μαζί!!!!

το μόνο άσχημο είναι στη δουλειά που κάθομαι συνέχεια και με πονάει η κοιλιά μου.....

Περιττό να σου πω πόσο θα ήθελα να ξέρω να χορεύω και εγώ!!!! Είναι ένας κρυφός μου πόθος.....:):):)ίσως κάποτε ασχοληθώ έστω και λίγο!!!!

Το ξέρεις ότι θα βγάλετε χορευτή ή χορεύτρια έτσι????:D:D:D Θα το έχει στο αίμα του το μικρούλι σας!!!!!!!!!!

Να σκέφτεσαι θετικά και θα ακούσετε την καρδούλα του και θα ηρεμήσεις και μετά θα κυλάνε όλα πιο γρήγορα και πιο ανέμελα!!! Είμαι σίγουρη!!!!

Εγώ λογικά είμαι 5 εβδομάδων και 3ών ημερών εσύ????

Και πρέπει να συγχρονιστούμε κάποια στιγμή δεν είναι κατάσταση:rolleyes::rolleyes:

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου έλενα μου!!!

Ναι σήμερα είναι!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου!! Να είσαι καλά!!!!!!!!!!:):):):)

Καλημερα αστερακι!

Τελικα ο συγχρονισμος μας ακομα ειναι μαλλον μονο στην ημερομηνια τοκετου μου φαινεται! Χαχαχαχα

Εξετασεις ναι τις εκανα οπως σου ειπα κιολας και περιμενω αποτελεσματα...

Η αυστηροτητα αφορα ειδικα μια εξεταση λεει αυτη για aids που μονο στον ιδιο ασθενη μπορουν να ενημερωσουν... Ετσι μου ειπαν... Τι να πω... Αυτα στην βιοιατρικη παλληνης... Το κακο ειναι οτι μενω Παιανια, και η Παλληνη δεν ειναι και διπλα μου για να παω... Εσυ; Τί περιοχη εισαι; Επειδη μου ειπες οτι ειστε πιο χαλαρα εκει...

Οτι αφορα τα τακουνια, χορευα επι 18 χρονια πανω σε ψιλοτακουνα, οποτε πια συνηθισα... Αλλα τωρα δεν τα παλευω... ;)

Απο δουλιτσες δεν κανω σχεδον τιποτα, δεν με αφηνει ο καλος μου, το μονο που κανω ειναι μαγειρεμα κι αυτο ειναι μαζι να βοηθαει συνηθως! Καλο πολυ καλο δεν λεω, αλλα δεν ειχα συνηθισει ποτε να καθομαι και μου ειναι ωρες ωρες ενοχλητικο, το να μην κανω κατι... Οχι οτι μπορω να κανω και παρα πολλα...

Αχχχ την καρδουλα της φακης μου πεθαινω να την ακουσω... Να μας πει η γιατρος πως ολα πανε μια χαρα... Εχω φοβερη αγωνια... Εσενα εξετασεις πως και δεν σου εγραψε ακομα;; Νομιζω μαλιστα οτι εσυ εισαι λιιιιγο πιο πολυ ημερων απο εμενα. Ε;

Ξεκινώ από το ότι μένω στην Κύπρο!!!! Άρα ίσως γενικότερα να είναι λίογ πιο χαλαρά τα πράγματα!!!

Δε μου είπε τίποτα απολύτως για εξετάσεις αλλά και στο 2ο που χάσαμε άργησα να πάω για τις εξετάσεις αυτές, δεν ξέρω γιατί τις αργούν....λογικά θα μου πει όταν ξαναπάω που θα έχω κλείσει την 7η και θα μπαίνω στην 8η βδομάδα.....ελπίζω να μην έχει τεράστια σημασία η εβδομάδα που τις κάνεις:?::?:

από δουλίτσες δεν είναι ότι κάνω και εγώ πολλές γιατί ευτυχώς ο αντούλης μου δε με αφήνει να κάνω και πολλά πολλά αλλά επειδή και εγώ είμαι συνέχεια σε εγρήγορση δεν μπορώ να κάθομαι και να μην κάνω τίποτα....ε είναι και ο μικρός που θέλει τα δικά του οπότε κάνουμε διάφορα μαζί!!!!

το μόνο άσχημο είναι στη δουλειά που κάθομαι συνέχεια και με πονάει η κοιλιά μου.....

Περιττό να σου πω πόσο θα ήθελα να ξέρω να χορεύω και εγώ!!!! Είναι ένας κρυφός μου πόθος.....:):):)ίσως κάποτε ασχοληθώ έστω και λίγο!!!!

Το ξέρεις ότι θα βγάλετε χορευτή ή χορεύτρια έτσι????:D:D:D Θα το έχει στο αίμα του το μικρούλι σας!!!!!!!!!!

Να σκέφτεσαι θετικά και θα ακούσετε την καρδούλα του και θα ηρεμήσεις και μετά θα κυλάνε όλα πιο γρήγορα και πιο ανέμελα!!! Είμαι σίγουρη!!!!

Εγώ λογικά είμαι 5 εβδομάδων και 3ών ημερών εσύ????

Και πρέπει να συγχρονιστούμε κάποια στιγμή δεν είναι κατάσταση:rolleyes::rolleyes:

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!

Χαχαχαχα! Λεω τωρα θα την πετυχω και παλι δεν εισαι μεσα! Να δουμε ποτε θα τα καταφερουμε!

Ωραια εσυ εισαι Κυπρια κι εγω Κρητικια (αν και μενω Αθηνα) δυο τρελες με την καλη εννοια σμιξανε! Χαχαχαχα!

Για τις εξετασεις μην αγχωνεσαι, απο οτι εχω καταλαβει προφανως ο καθενας γιατρος εχει το δικο του προγραμμα!

Εγω θεωρητικα ειμαι σημερα 5 εβδομαδων και δυο ημερων ( απιστευτη συμπτωση ε;;;) και λεω θεωρητικα γιατι οταν ρωτησα τη γιατρο μου, μου ειπε οτι θα ξερουμε και θα πουμε με πιο σιγουρια στον επομενο υπερηχο που θα δουμε και τη φακη... Παρεπιπτωντως δεν ξερω πως μου εχει κατσει αυτο το φακη, αλλα αυτο μου κολλαει για καποιο περιεργο λογο! Χιχιχχιχιχι και τοτε θα εχουμε και ημερομηνια τοκετου. Κοινως θα μαθω πιο πολλα τοτε απο οτι καταλαβα...

Στη δουλεια που λες κι εσυ κι εγω ζοριζομαι εκει αρκετα, αν και καθε τοσο σηκωνομαι να μην ειμαι ολη την ωρα στην καρεκλα αλλα και παλι δεν κανει και πολλα... Εν τω μεταξυ δεν ξερει εκει κανεις τιποτα παρα μονο εναν καλο και εμπιστο συναδελφο, να εχω και μια βοηθεια σε μια ωρα αναγκης βρε αδερφε! Αχρειαστος να ναι...

Το κακο ειναι οτι ειναι τετοια η φυση της δουλειας που ειμαι μεσα σε αναθυμιασεις μελανιων (ειναι στο διπλα μου γραφειο μεν και εκει μπαινω με μασκα αλλα και παλι μυριζει τρελα) το εχω πει και της γιατρου μου και μου λεει θα το δουμε τι θα κανουμε... Κανονικα ανεβοκατεβαινα αρκετες φορες τη μερα σκαλες και σηκωνα ρολα, και τωρα ολα αυτα εννοειται οτι τα εχω κοψει μαχαιρι, με τη δικαιολογια πως εχω τη μεση μου... Ειδωμεν...

Με το χορο που λες εκανα και διδασκα καποια χρονια κρητικους χορους, αλλα λογω υποχρεωσεων στη δουλεια, απιστευτες ωρες εργασιας τα τελευταια χρονια, τα παρατησα... Ελπιζω ομως και της φακης να της αρεσει ο χορος (ειτε ειναι αγορι ειτε ειναι κοριτσι - αληθεια ποτε το μαθαινουμε αυτο;) γιατι ειναι ενα απιστευτο αγχωλυτικο, κανεις τρελο κεφι, και γνωριζεις πολυ κοσμο! Εννιοτε κανεις και ταξιδια εξαιτιας του! Κοινως γεμιζεις εμπειριες!

Αυτα ομως για την ωρα, σε ζαλισα!

Χρονια πολλα και παλι κοριτσακι! :-D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας κοριτσακια!!Σας ευχαριστω πολυ!!

Αστερακι χρονια σου πολλα!Να τα εκατοστησεις και με το καλο το μωρουλι!

Αυτο που νιωθω μεχρι στιγμης ειναι πολυ αγχος που δεν με αφηνει να χαρω την εγκυμοσυνη μου προς το παρον κ ελπιζω να φυγει γρηγορα!!

Επισης με ποναει αρκετα το στηθος κ η κοιλια κατα διαστηματα.

Αστερακι πριν μεινω εγκυος ελεγα αλλο παιδι σαν τον γιο μου δεν θα μπορω να το αγαπησω το ιδιο......τωρα λεω οτι θα τα αγαπαω και τα δυο το ιδιο κ οτι θα ειναι αδυνατο να αγαπαω καποιο περισσοτερο. :D

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! Λεω τωρα θα την πετυχω και παλι δεν εισαι μεσα! Να δουμε ποτε θα τα καταφερουμε!

Ωραια εσυ εισαι Κυπρια κι εγω Κρητικια (αν και μενω Αθηνα) δυο τρελες με την καλη εννοια σμιξανε! Χαχαχαχα!

Για τις εξετασεις μην αγχωνεσαι, απο οτι εχω καταλαβει προφανως ο καθενας γιατρος εχει το δικο του προγραμμα!

Εγω θεωρητικα ειμαι σημερα 5 εβδομαδων και δυο ημερων ( απιστευτη συμπτωση ε;;;) και λεω θεωρητικα γιατι οταν ρωτησα τη γιατρο μου, μου ειπε οτι θα ξερουμε και θα πουμε με πιο σιγουρια στον επομενο υπερηχο που θα δουμε και τη φακη... Παρεπιπτωντως δεν ξερω πως μου εχει κατσει αυτο το φακη, αλλα αυτο μου κολλαει για καποιο περιεργο λογο! Χιχιχχιχιχι και τοτε θα εχουμε και ημερομηνια τοκετου. Κοινως θα μαθω πιο πολλα τοτε απο οτι καταλαβα...

Στη δουλεια που λες κι εσυ κι εγω ζοριζομαι εκει αρκετα, αν και καθε τοσο σηκωνομαι να μην ειμαι ολη την ωρα στην καρεκλα αλλα και παλι δεν κανει και πολλα... Εν τω μεταξυ δεν ξερει εκει κανεις τιποτα παρα μονο εναν καλο και εμπιστο συναδελφο, να εχω και μια βοηθεια σε μια ωρα αναγκης βρε αδερφε! Αχρειαστος να ναι...

Το κακο ειναι οτι ειναι τετοια η φυση της δουλειας που ειμαι μεσα σε αναθυμιασεις μελανιων (ειναι στο διπλα μου γραφειο μεν και εκει μπαινω με μασκα αλλα και παλι μυριζει τρελα) το εχω πει και της γιατρου μου και μου λεει θα το δουμε τι θα κανουμε... Κανονικα ανεβοκατεβαινα αρκετες φορες τη μερα σκαλες και σηκωνα ρολα, και τωρα ολα αυτα εννοειται οτι τα εχω κοψει μαχαιρι, με τη δικαιολογια πως εχω τη μεση μου... Ειδωμεν...

Με το χορο που λες εκανα και διδασκα καποια χρονια κρητικους χορους, αλλα λογω υποχρεωσεων στη δουλεια, απιστευτες ωρες εργασιας τα τελευταια χρονια, τα παρατησα... Ελπιζω ομως και της φακης να της αρεσει ο χορος (ειτε ειναι αγορι ειτε ειναι κοριτσι - αληθεια ποτε το μαθαινουμε αυτο;) γιατι ειναι ενα απιστευτο αγχωλυτικο, κανεις τρελο κεφι, και γνωριζεις πολυ κοσμο! Εννιοτε κανεις και ταξιδια εξαιτιας του! Κοινως γεμιζεις εμπειριες!

Αυτα ομως για την ωρα, σε ζαλισα!

Χρονια πολλα και παλι κοριτσακι! :-D

Καλημέρα έλενα!!!!!!!!

Είσαι καλά????

Καλέ το παιδί θα βγει με το χορό στο αίμα του!!!! και θα τρέχεις σαν χαζομαμά να το καμαρώνεις όπου και αν πάει!!!!

στο θέμα της δουλειάς ούτε και για μενα δεν το ξέρει κανείς πέρα από τον προϊστάμενο μου για να μην έχω κανένα πρόβλημα......

Εγώ δεν τον ρώτησα καν τις προάλλες πόσο είμαι γιατί με βάση την τελευταία μου περίοδο έπρεπε να είμαι πάνω από 6 εβδομάδων αλλά επειδή έχω τρελό κύκλο ξέρω ότι άργησα να κάνω ωορρηξία.....και έτσι λογικά θα μας πει πιο σίγουρα πράγματα την επόμενη φορά!!!!

Χορεύεις κρητικούς χορούς ε???? Δεν είναι τέλειοι??? Από τους ποιο αγαπημένους μου μαζί με τους ποντιακούς!!!!!

Στη δουλειά έχεις πρόσβαση στο ιντερνετ ή μόνο όταν πας σπίτι???

Άντε να δούμε πότε θα συντονιστούμε!!!!:tongue:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας κοριτσακια!!Σας ευχαριστω πολυ!!

Αστερακι χρονια σου πολλα!Να τα εκατοστησεις και με το καλο το μωρουλι!

Αυτο που νιωθω μεχρι στιγμης ειναι πολυ αγχος που δεν με αφηνει να χαρω την εγκυμοσυνη μου προς το παρον κ ελπιζω να φυγει γρηγορα!!

Επισης με ποναει αρκετα το στηθος κ η κοιλια κατα διαστηματα.

Αστερακι πριν μεινω εγκυος ελεγα αλλο παιδι σαν τον γιο μου δεν θα μπορω να το αγαπησω το ιδιο......τωρα λεω οτι θα τα αγαπαω και τα δυο το ιδιο κ οτι θα ειναι αδυνατο να αγαπαω καποιο περισσοτερο. :D

Νεραιδούλα καλημέρα!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστω πολύ για τις ευχές σου!!!!

Γιατί έχεις τόσο άγχος εσύ????

και εγώ το στήθος πονάω και νυστάζω τρελά.....

Αυτό έλεγες ε??? Το είχα πει και εγώ αλλά μάλλον κάναμε λάθος!!!! Μάλλον θα υπερδιπλασιαστεί η αγάπη μας και για τα δύο!!!!!!!

Του το είπατε του μικρού???

Εμείς ναι αλλά νομίζω ότι όταν μεγαλώσει η κοιλίτσα λίγο θα το αντιληφθεί καλύτερα!!!!!

πως περνάς γενικότερα????


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νεραϊδούλα νομίζω πρέπει να ηρεμίσεις... Γιατί τόσο πολύ άγχος κοπέλα μου; Τί είναι αυτό που σε τρομάζει τόσο; Νομίζω ότι αμα κάτσεις να το καλοσκεφτείς, στο μυαλό σου του δίνεις τεράστιες διαστάσεις και το κάνεις να φαίνεται άλυτο! Προσπάθησε να το δείς ψύχραιμα το όλο θέμα και να δεις που θα ηρεμείς σταδιακά!

Αστεράκι καλησπέρα κι από εδώ!

Ναι ωραίοι οι χοροί και μου λείπουν μπορώ να πω...

Στη δουλειά έχω μεν ιντερνετ, αλλά συνήθως τρέχω σαν την παλαβή και δεν προλαβαίνω να μπαίνω... Και συνήθως μπαίνω από το σπίτι... Εκτος κι αν είναι Τρίτη ή Πέμπτη που πλεον δεν τις εργάζομαι, και μπω έτσι πρωί από το σπίτι...

Εκ περιτροπής εργασία βλέπεις που στην παρούσα φάση μου φαίνεται πολύ καλό! Ξεκουράζομαι πιο πολύ! :D Προσπαθω πλεον να βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο... Το οφείλω σε μένα αλλά και στη φακή μου! Θέλω να αξιωθώ να καταφέρω να της το μεταδώσω αυτό!

Φιλάκια κορίτσια!! ;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Νεραϊδούλα νομίζω πρέπει να ηρεμίσεις... Γιατί τόσο πολύ άγχος κοπέλα μου; Τί είναι αυτό που σε τρομάζει τόσο; Νομίζω ότι αμα κάτσεις να το καλοσκεφτείς, στο μυαλό σου του δίνεις τεράστιες διαστάσεις και το κάνεις να φαίνεται άλυτο! Προσπάθησε να το δείς ψύχραιμα το όλο θέμα και να δεις που θα ηρεμείς σταδιακά!

Αστεράκι καλησπέρα κι από εδώ!

Ναι ωραίοι οι χοροί και μου λείπουν μπορώ να πω...

Στη δουλειά έχω μεν ιντερνετ, αλλά συνήθως τρέχω σαν την παλαβή και δεν προλαβαίνω να μπαίνω... Και συνήθως μπαίνω από το σπίτι... Εκτος κι αν είναι Τρίτη ή Πέμπτη που πλεον δεν τις εργάζομαι, και μπω έτσι πρωί από το σπίτι...

Εκ περιτροπής εργασία βλέπεις που στην παρούσα φάση μου φαίνεται πολύ καλό! Ξεκουράζομαι πιο πολύ! :D Προσπαθω πλεον να βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο... Το οφείλω σε μένα αλλά και στη φακή μου! Θέλω να αξιωθώ να καταφέρω να της το μεταδώσω αυτό!

Φιλάκια κορίτσια!! ;)

αχ και πάλι δε σε πρόλαβα....

να σου πω?? καλύτερα που είσαι και λίγο στο σπίτι για να χαλαρώνεις τελείως και όσο να'ναι θα περνάνε οι μέρες πιο γρήγορα!!!!

πολύ καλή η οπτική του να βλέπεις το ποτήρι μισογεμάτο!!! είναι πιο αισιόδοξα τα πράγματα έτσι όσο δύσκολους καιρούς και αν διανύουμε.....

πότε είπες είναι το ραντεβού σου, 25 ή 26???


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ και πάλι δε σε πρόλαβα....

να σου πω?? καλύτερα που είσαι και λίγο στο σπίτι για να χαλαρώνεις τελείως και όσο να'ναι θα περνάνε οι μέρες πιο γρήγορα!!!!

πολύ καλή η οπτική του να βλέπεις το ποτήρι μισογεμάτο!!! είναι πιο αισιόδοξα τα πράγματα έτσι όσο δύσκολους καιρούς και αν διανύουμε.....

πότε είπες είναι το ραντεβού σου, 25 ή 26???

Μη μου πείς! Σε πέτυχα μέσα;;;; :o:D

Δευτέρα 25 του μηνός το ραντεβού μου... Εσένα;


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μη μου πείς! Σε πέτυχα μέσα;;;; :o:D

Δευτέρα 25 του μηνός το ραντεβού μου... Εσένα;

εδώ είμαι!!!!!!!!!!

αλλά σε λίγο σχολάω.....

εγώ θα πάω στις 29!!!!!

αλλά θα προηγηθεί ένα ραντεβού στο κρατικό νοσοκομείο αυτή την παρασκευή!!!!

τι κάνεις???


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

εδώ είμαι!!!!!!!!!!

αλλά σε λίγο σχολάω.....

εγώ θα πάω στις 29!!!!!

αλλά θα προηγηθεί ένα ραντεβού στο κρατικό νοσοκομείο αυτή την παρασκευή!!!!

τι κάνεις???

Στο κρατικό νοσοκομείο; Για πιο λόγο αν επιτρέπεται;

Καλά είμαι εγώ, νυστάζω απίστευτα σήμερα... Δεν κοιμήθηκα και καλά χθες, και σηκώθηκα νωρίς... οπότε... Εγώ ανυπομονώ να ακούσουμε την καρδούλα του μωρού, να μας πεί η γιατρός πως όλα βαίνουν καλώς, και να αρχίσω να κοιτάζω για μαυετήριο, γιατί το βαλάντιό μας είναι μικρό... πολύ μικρό...

Πραγματικά δεν ξέρω τί να κάνω με αυτό το θέμα... Εσύ;


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σας κοριτσια!

Τι κανετε?Πως εισαστε???

Αστερακι ετσι ειναι!Πολλαπλασιαζεται η αγαπη!!!!

Του το ειπαμε αλλα δεν εδωσε μεγαλη σημασια.Θα κανουμε κουβεντα οταν με το καλο φουσκωσει η κοιλιτσα.Πιστευω οτι θα του φανει αιωνας μιας κ ειναι αρκετα μεγαλο διαστημα.

Κατα τ αλλα δεν εργαζομαι τωρα πια.Ειχαμε μια επιχειρηση την οποια κ κλεισαμε πριν κανενα χρονο κ ετσι καθομαι σπιτι.Κ ο μικρος καποιες ωρες ειναι στον παιδικο κ μολις γυρναει ντουρασελ!

Το αγχος το εχω γιατι φοβαμαι πολυ μην παει κατι στραβα.Δεν ξερω γιατι τετοιος φοβος, ενω στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουνα πολυ χαλαρη τωρα το αντιθετο.........Σημερα το απογευμα εχω γιατρο οποτε μολις με το καλο ακουσω καρδουλα πιστευω θα ηρεμησω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια!

Τι κανετε?Πως εισαστε???

Αστερακι ετσι ειναι!Πολλαπλασιαζεται η αγαπη!!!!

Του το ειπαμε αλλα δεν εδωσε μεγαλη σημασια.Θα κανουμε κουβεντα οταν με το καλο φουσκωσει η κοιλιτσα.Πιστευω οτι θα του φανει αιωνας μιας κ ειναι αρκετα μεγαλο διαστημα.

Κατα τ αλλα δεν εργαζομαι τωρα πια.Ειχαμε μια επιχειρηση την οποια κ κλεισαμε πριν κανενα χρονο κ ετσι καθομαι σπιτι.Κ ο μικρος καποιες ωρες ειναι στον παιδικο κ μολις γυρναει ντουρασελ!

Το αγχος το εχω γιατι φοβαμαι πολυ μην παει κατι στραβα.Δεν ξερω γιατι τετοιος φοβος, ενω στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουνα πολυ χαλαρη τωρα το αντιθετο.........Σημερα το απογευμα εχω γιατρο οποτε μολις με το καλο ακουσω καρδουλα πιστευω θα ηρεμησω!!!

Καλημέρα κοριτσάκι!!

Να πώ τώρα ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω... Ενώ κι εγώ μέχρι στιγμής το έπαιζα τρελίτσα, και χαλαρή, εδώ και λίγες μέρες με έχει πιάσει το απίστευτο άγχος... Αν ήταν δυνατόν να πάω σήμερα, τώρα κιόλας να δω το μωράκι μας, να δώ ότι η φακή μου είναι καλά όπως το λέω... Να ακούσω την καρδούλα του και να μου πεί έτσι με τον τρόπο του "Μαμά είμαι καλά μην ανησυχείς!" Ζητάω πολλά;; Την προηγούμενη βδομάδα είχαμε κάνει τον πρώτο μας υπέρηχο που είδαμε απλώς το σάκουλάκι, και την επόμενη θα πάμε να δούμε τη φακή μας... 2 Βδομάδες διάστημα χωρίς να έχεις κάποια απόδειξη ότι όλα πάνε καλά, είναι υπερβολικά πολύ, τουλάχιστον για μένα... Είναι και το πρώτο μας παιδάκι, εμπειρία δεν έχω την παραμικρή, και είμαι ώρες ώρες πελαγωμένη... Βλέπεις δεν έχω και κανά σύμπτωμα!! Στην αρχή, είχα τρομερή υπνηλία, τώρα έχω μεν όχι τόση όση στην αρχή δε, αναγούλες δεν έχω, 2 φορές μόνο που με είχε πιάσει ψιλοναυτία, άλλες 2 φορές καμιά ζαλαδούλα, και τίποτα άλλο... Το στήθος είναι άλλες μέρες πιο ευαίσθητο και άλλες πιο ήρεμο, μόνο η κούρασή μου παραμένει σταθερή! Και λέω είμαι εγώ τώρα εγκυούλα;; Είναι η φακή μου ακόμα στη θέση της; Πάνε όλα καλά; Σας παρακαλώ ας μου δώσει κάποιος μια απάντηση γιατί θα τρελαθώ!

Κι ύστερα, κάθομαι και σκέφτομαι ότι, οκ δεν έχουν όλες οι έγκυες συμπτώματα, δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες το ίδιο, δεν κάνω κάτι να κουράζομαι, προσπαθώ να ακολουθώ κατα γράμμα τις οδηγίες της γιατρού περί ξεκούρασης, όχι βάρη κτλ, γιατί να μην πάνε όλα καλα; Γιατί πρέπει να σκέφτομαι αρνητικά; Στιγμές στιγμές λοιπόν τα καταφέρνω και ανεβαίνω, κι αμα πάλι δεν μπορώ, απλώς προσπαθώ να μην σκέφτομαι...

Επομένως νεραϊδούλα δεν είσαι μόνη κοριτσάκι, το ξέρεις αυτό... Προσπάθησε να τα βλέπεις κι εσύ λογικά, κι όλα καλά θα πάνε. Και τα πονάκια που είχες πεί ότι είχες, είναι λόγω άγχους... Εμένα ξέρεις τί με πιάνει άμα αγχωθώ; Δύσπνοια... Μόλις ηρεμίσω επανέρχεται η ανάσα μου και δεν βαριανασαίνω πλέον. Τί να κάνουμε, φαίνεται κι αυτά στο πρόγραμμα είναι... Σήμερα που θα ακούσεις κιόλας καρδούλα ποιός σε πιάνει!!! :D Να δείς που όλα θα σου περάσουν!!! Με το καλό να την ακούσεις να χτυπάει και να σου λέει ότι είναι καλά!!! :D:D:D:D

Εννοείται περιμένουμε νέα σου μετά ε;;; ;):D

Φιλάκια!!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο εμένα σε ολη τις κοιλίτσες!!Ευχομαι να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε υγειέστατα τα θαυματάκια μας στην αγκαλιά μας!!!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο εμένα σε ολη τις κοιλίτσες!!Ευχομαι να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε υγειέστατα τα θαυματάκια μας στην αγκαλιά μας!!!

γκκρρρ..τι κανω λάθος με τα τικεράκια μου!!!ποια υπογραφή πατάτε ? αυτο που λέει html?


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

γκκρρρ..τι κανω λάθος με τα τικεράκια μου!!!ποια υπογραφή πατάτε ? αυτο που λέει html?

μισό να το βρώ και πάλι (γιατί μόλις πρόσφτα κι εγώ το ανακάλυψα) :P και σε ενημερώνω πάραυτα!!

:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...