Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

best friend VS boy friend


aria146.

best friend VS boy Friend  

60

  1. 1. best friend VS boy Friend

    • θα με πείραζε αν εχανα την φιλία μου
      8
    • θα με πείραζε αν έχανα τον αντρα μου -φίλο μου
      52


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα μου στοίχιζε πολύ περισσότερο αν έχανα τον άντρα μου χωρίς δεύτερη σκέψη.

Νομίζω τέτοια διλήμματα έχουν νόημα όταν μιλάμε για παιδικές / εφηβικές σχέσεις με άντρες και όχι για τον άντρα της ζωής μας με τον οποίο μάλιστα έχουμε ένα ή και περισσότερα παιδιά. Αυτό άλλωστε προκύπτει και από τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας!

ΥΠΟΝΟΕΊς οτι το ερωτημα μου έχει εφηβηκές τάσεις ...!!???:D:D:D:D

THANKS ...!!! ανέβηκα τωρα !! :)

αοτελέσματα βεβαια η ψφοφορία δεν έχει βγαλει ακόμα αλλα οκ δεκτή η κάθε αποψης βρε αδερφέ .... :)

Link to comment
Share on other sites

Λένε ότι οι γκόμενοι/ες πάνε κι έρχονται, ενώ οι φίλοι μένουν :D.

Βέβαια, όταν κάνεις οικογένεια με κάποιον, αλλάζουν τα πράγματα.

Συμφωνώ!!!! Αλλωστε ενας πραγματικός φίλος θα σε ακούσει και έτσι θα λυθούν οι παρεξηγήσεις. Οπότε και εγώ τον άντρα θα διάλεγα!!!!!

Οφ τόπικ, Αρια και εγώ ερωτευμένη είμαι!!!!!!!! Το θελωωωωωωωωω!!!!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα μου στοίχιζε πολύ περισσότερο αν έχανα τον άντρα μου χωρίς δεύτερη σκέψη.

Νομίζω τέτοια διλήμματα έχουν νόημα όταν μιλάμε για παιδικές / εφηβικές σχέσεις με άντρες και όχι για τον άντρα της ζωής μας με τον οποίο μάλιστα έχουμε ένα ή και περισσότερα παιδιά. Αυτό άλλωστε προκύπτει και από τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας!

Συμφωνώ με αυτό που λέει η christina77

όπως επίσης θα έλεγα

οτι μια πιο αντικειμενική απάντηση θα έπαιρνες απο μια χωρισμένη/ανύπαντρη μητέρα

Αλλά μια γυναίκα η οποία έχει καλές σχέσεις με τον πατέρα των παιδιών της

δεν νομίζω να σου πει οτι θα την πείραζε περισσότερο η προδοσία της φίλης της!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάθε άνθρωπο που αγαπάμε θα πονέσουμε αν τον χάσουμε ή αν μας προδώσει. Δε νομίζω να υπάρχει μέτρο σύγκρισης και επιλογής στην προκειμένη περίπτωση. Αυτό που υποστηρίζω όμως είναι ότι πρέπει να έχουμε τη δύναμη να σταθούμε στα πόδια μας ότι και να μας τύχει στη ζωή. Πρέπει να προετοιμαζόμαστε για όλα και να έχουμε αποθέματα για να αντιμετωπίσουμε το κάθε τι που θα συμβεί

Link to comment
Share on other sites

Κάθε άνθρωπο που αγαπάμε θα πονέσουμε αν τον χάσουμε ή αν μας προδώσει. Δε νομίζω να υπάρχει μέτρο σύγκρισης και επιλογής στην προκειμένη περίπτωση. Αυτό που υποστηρίζω όμως είναι ότι πρέπει να έχουμε τη δύναμη να σταθούμε στα πόδια μας ότι και να μας τύχει στη ζωή. Πρέπει να προετοιμαζόμαστε για όλα και να έχουμε αποθέματα για να αντιμετωπίσουμε το κάθε τι που θα συμβεί

Ε ΝΑΙ ... :):) εννοείται ...

Link to comment
Share on other sites

ασυζητητί τον άντρα μου....

με αυτόν έχω ξεκινήσει οικογένεια, συμπορεύομαι, έχω επενδύσει πάνω του........ βασίζομαι σ' αυτόν.... κοκ

"το για πάντα είναι σχετικό" αλλά πειράζει που το ονειρεύομαι??


2abdce11ba.png oUzdp2.png

Link to comment
Share on other sites

"το για πάντα είναι σχετικό" αλλά πειράζει που το ονειρεύομαι??

τι να πειράζει βρε νουφαρακι μου ???? πλακα κανεις ....!?

κι εγω χαίρομαι που μέχρι τωρα επιβεβαιώνονται οι ¨εφηβικοί μου ¨(τελικά) προβληματισμοί !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επειδή δύσκολα εμπιστέυομαι ανθρώπους θα με πείραζε ο άνδρας μου, μιας και σε αυτόν έχω εμπιστευτεί απόλυτα τη ζωή μου.. Τους φίλους καλώς ή κακώς επειδή έχω φάει αρκετές σφαλιάρες δεν τους εμπιστέυομαι ποτέ απόλυτα αλλά με μέτρο και λιγό λιγο..


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παρ ολα αυτα.....

και οποιασδηποτε απωλειας... επιβιωνουμε!

οποιος και να ερθει, οποιος και να φυγει... η ζωη συνεχιζεται... με σπασμενα φτερα, με τσαλακωμενα, με δανεικα, με ψευτικα... την παλευεις...

αν το παιδι σου ειναι οκ.... το μονο ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟ, το μονο απολυτο..

συμφωνω απολυτα!!!!:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]secret garden

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

τον άνδρα μου ΦΥΣΙΚΑ...Φίλες έχω και έχω χάσει και θα χάνω...δεν με απασχολεί...φίλος μου είναι και ο άνδρας μου, οι φίλες μου όμως δεν με αγαπάνε τόσο όσο αυτός!!!

Γουργουρομπαμπά παστάκι σε λατρεύω....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δύσκολα εμπιστέυομαι ανθρώπους θα με πείραζε ο άνδρας μου, μιας και σε αυτόν έχω εμπιστευτεί απόλυτα τη ζωή μου.. Τους φίλους καλώς ή κακώς επειδή έχω φάει αρκετές σφαλιάρες δεν τους εμπιστέυομαι ποτέ απόλυτα αλλά με μέτρο και λιγό λιγο..

Σόρυ, απόλυτα δεν εμπιστεύομαι κανένα, γιατί άνθρωποι είμαστε μ@λ@κίες κάνουμε. Απλά, από όόόλους εμπιστεύομαι περισσότερο τον άνδρα μου....αλλιώς ποιος ο λόγος να κάνεις οικογένεια;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τον άνδρα μου ΦΥΣΙΚΑ...Φίλες έχω και έχω χάσει και θα χάνω...δεν με απασχολεί...φίλος μου είναι και ο άνδρας μου, οι φίλες μου όμως δεν με αγαπάνε τόσο όσο αυτός!!!

Γουργουρομπαμπά παστάκι σε λατρεύω....

θα συμφωνήσω μαζι σου...........

τον ανδρα μου και μονον αυτον!!!!!!!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...