Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Ωραια ξεκιναω.Εμεις σημερα γυρισαμε πρωτη φορα απο μπρουμυτα ανασκελα.δεν τη βαζω μπρουμυτα γτ δεν της αρεσει αλλα ο γιατρος μου ειπε οπωσδηποτε για να γυμναζεται.Αλλωστε πως περιμενω να γυρισει αφου δεν καθεται μπρουμυτα;χαχχα ποντια!!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εσύ κι εγω εδω είμαστε αλλά όλες οι άλλες φευγάτες είναι....

Ουάου! Μπράβο σας! Γυρίσατε!!! Εμείς όχι ακόμη!

Σαφώς και πρέπει να την βάζει μπρούμυτα, δυναμώνει η πλάτη και ο αυχένας! Εγώ τον βάζω και του αρέσει.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Της μπεμπας καθολου δεν της αρεσει αλλα μου ειπε ο παιδιατρος αμα μαθει να γυριζει θα αρχισει να της αρεσει χιχιχιχι

αντε να δουμε ποτε θα το ξανακανει παλι γτ γυρισε δυο φορες και μετα που τη ξαναβαλα μπρουμυτα κοιταγε τα χερια της (το μανικιουρ της) και μετα βαρεθηκε κι αρχισε να σκουζει παλι χιχιχι


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Πως τα πατε με το φαγακι;Τι τρωτε μεχρι τωρα;

Μήλο, αχλάδι, μπανάνα, μανταρίνι από τον κήπο μας, λωτό από φρούτα.

Καρότο, Πατάτα, κρεμμύδι(το ζουμί), κολοκύθι και μοσχάρι ή κοτόπουλο, μπρόκολο και κουνουπίδι από λαχανικά!

Εσείς;

Ευτυχώς όσο πάμε και καλύτερα....

άσχετο, καλός ο διάλογος....:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήλο, αχλάδι, μπανάνα, μανταρίνι από τον κήπο μας, λωτό από φρούτα.

Καρότο, Πατάτα, κρεμμύδι(το ζουμί), κολοκύθι και μοσχάρι ή κοτόπουλο, μπρόκολο και κουνουπίδι από λαχανικά!

Εσείς;

Ευτυχώς όσο πάμε και καλύτερα....

άσχετο, καλός ο διάλογος....:tongue:

:D:D:D:D

Εμεις μονο πατατα καροτο ζουμι.Αυριο θα φαμε κανονικα και τη πατατα-καροτο αλεσμενα.Εννοειται το ζουμι δεν το θελει.Προς το τελος κι αφου εχει φαει το περισσοτερο ζουμι η σαλιαρα ανοιγει το στομα.Να σε πω κρεμμυδι δεν κανει να το αλεσεις με τα υπολοιπα;Κολοκυθακι δε ξερω ποτε να της το αρχισω γτ λεει σε 10 μερες θα πρεπει να προσθεσω μοσχαρι στο φαγητο μηπως να το ξεκινησω πιο μετα;:confused:

Εμεις τρωμε και ρυζαλευρο βανιλια μπας και παρουμε και κανενα γραμμαριο:-D:-D:-D5800 ειναι η μπεμπα τη ζυγισαμε το Σαββατο που εκανε εμβολιο.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω χθες εκλεισα την εκκλησια ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ για τη βαφτιση.Λεω επιτελους γτ ειχα πεσει σε εναν εδω που ζηταγε κατι ακυρα χαρτια κι ετσι τελικα κατεληξα στην ενορια μου που ομως ειναι πολυ μακρια μου και απομερα και πολυ μικρη εκκλησια.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...