Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

κοριτσακια μου ειμαι χαλια! ειχα αιμα καφε σημερα. πηγα στο νοσοκομειο ειδαμε μονο σακο κ η εξεταση της χοριακης ηταν καλη(αυξηθηκε στις 10200 απο το σαββατο που ηταν 4000) μου ειπαν να την επαναλαβω σε 2 μερες γτ ειναι νωρις για να βγαλουν συμπερασματα. μου φανηκαν εντελως βλαμενες. με τοσο χοριακη δεν θα επρεπε να δουν αν απεβαλα ή οχι? κοντευω να τρελαθω κ δυστηχως το ιστορικο μου δεν βοηθαει-3 βιοχημικες-.

τωρα δεν εχω αλλο αιμα ουτε ποναω, ομως νομιζω οτι το στηθος μου με ποναει λιιιγο λιγοτερο. Μακαρι να μην ειναι παλλινδρομη αλλα πολυ φοβαμαι...

Κοριτσάκι μου αν ηρεμήσεις θα δεις ότι όλα θα πάνε μια χαρα, δεν είναι τίποτα και είνα φυσιολογικο λίγο αίμα στην αρχή.

Εγώ από εχθές σφαδάζω στους πόνους αλλα δεν πανικοβαλομαι, χαμογέλα και ενημερωσέ μας.

Φίλιά


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια!

Τυχαία "έπεσα" τη σελίδα σας και θέλω να σας ευχηθώ όλες ανέφελες εγκυμοσύνες να έχετε!!!

Συγκινήθηκα ιδιαίτερα με την Μίνα και την αγωνία της....Μίνα, μην το βάζεις κάτω καλή μου, τα καφετιά δεν είναι ιδιαίτερα ανησυχητικά....το κόκκινο αν μου έλεγες, ναι....να το φοβόσουν ,και πάλι όχι πάντα....

Ίσως είναι μια μικρή αποκόλληση, μίλα οπωσδήποτε με τον γιατρό σου....ίσως σου πει για χάπια προγεστερόνης (utrogestan) και ξεκούραση....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ειμαι χαλια! ειχα αιμα καφε σημερα. πηγα στο νοσοκομειο ειδαμε μονο σακο κ η εξεταση της χοριακης ηταν καλη(αυξηθηκε στις 10200 απο το σαββατο που ηταν 4000) μου ειπαν να την επαναλαβω σε 2 μερες γτ ειναι νωρις για να βγαλουν συμπερασματα. μου φανηκαν εντελως βλαμενες. με τοσο χοριακη δεν θα επρεπε να δουν αν απεβαλα ή οχι? κοντευω να τρελαθω κ δυστηχως το ιστορικο μου δεν βοηθαει-3 βιοχημικες-.

τωρα δεν εχω αλλο αιμα ουτε ποναω, ομως νομιζω οτι το στηθος μου με ποναει λιιιγο λιγοτερο. Μακαρι να μην ειναι παλλινδρομη αλλα πολυ φοβαμαι...

κοριτσάκι ελπιζω να ειναι ολα καλα!να μας γράψεις νέα σου! και εγώ μόνο σάκο ειχα δει στην αρχη και μάλιστα ανησυχουσα γιατι στην ιδια εβδομάδα στον γιο μου ειχα δει και σακο και έμβρυο.Οσο για το στήθος αυτη τη φορά με πονάει μονο η θηλη μου!!μόνο!στην προηγουμενη εγκυμοσύνη δεν το αγγιζα.Η καθε εγκυμοσύνη ακομα και στην ιδια γυναικα ειναι διαφορετικη. Το οτι αυξηθηκε η χοριακη καλο μου ακουγεται.Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

vasdeli ευχαριστουμε πολυ!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια..τελικα πηγα κ στον γιατρο μου αλλα δεν μου ειπε κτ διαφορετικο.ειδε σακο κ λεκιθικο ασκο κ μου ειπε πως ουτως η αλλως ειναι νωρις για να φαινοταν κτ περισσοτερο. την παρασκευη μου συστησε να κανω χοριακη παλι για να δουμε πως παει. ειμαι απελπισμενη..


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια..τελικα πηγα κ στον γιατρο μου αλλα δεν μου ειπε κτ διαφορετικο.ειδε σακο κ λεκιθικο ασκο κ μου ειπε πως ουτως η αλλως ειναι νωρις για να φαινοταν κτ περισσοτερο. την παρασκευη μου συστησε να κανω χοριακη παλι για να δουμε πως παει. ειμαι απελπισμενη..

Κοριτσακι μου γλυκο, μην απελπιζεσαι σε παρακαλω... Θα δεις ολα θα πανε καλα, κι αυτο θα μεινει πισω σου σαν μια ασχημη στιγμη, ενα ασχημο ονειρο... Ολα θα φτιαξουν! Πιστεψε το οσο δυσκολο κι αν σου φαινεται, και θα γινει!!

Περιμενουμε νεα σου...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μινα μου μην στεναχωριεσαι, ολα θα πανε καλα.κ εγω πιστευω οτι αφου ειναι αυξημενη η χοριακη σου ειναι καλο!Μπορει να ηταν μια μικρη αποκολληση και αυτο να ειναι ολο!Θα δεις ολα θα ειναι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακιαααααααααα! εκανα κ σημερα χοριακη κ ανεβηκε στις 17000! επομενως το πιο πιθανο ειναι να πηγαινουν ολα καλα. εκλαιγα απ τη χαρα μου μολις μου ανακοινωσαν την τιμη! τωρα εχουμε την πεμπτη ραντεβου με τον γιατρο μου για καρδουλα. εν τω μεταξυ εχω κ την δευτερα ραντεβου για υπερηχο στο κεντρο που καναμε την σπερματεγχυση κ αφου ειναι μεσα στην τιμη εννοειτε θα παω.Ισως φανει κ κατι.

Εχω ακομη λιγα καφε αλλα ειλικρινα νιωθω ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. το σπορακι μας ειναι ακομη εδω μαζι μας στην κοιλιτσα της μαμας του!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν προλαβα να χαρω.. τωρα εχω κοκκινο αιμα.θα τρελαθω...

Σε παρακαλώ πολύ Μινάκι ηρέμησε, ξάπλωσε και χαλάρωσε και όλα θα πάνε τέλεια.

Εγώ υποφέρω από πόνους χαμηλά 3 μέρες τώρα και επειδή δεν έχω πει τίποτα στην δουλείά προσπαθώ να την παλέψω στο γραφείο με πολύ πόνο!!!

Όλα θα πάνε πολύ καλά θα δεις :P


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβα να χαρω.. τωρα εχω κοκκινο αιμα.θα τρελαθω...

Μίνα μου σε παρακαλώ, όλα θα πάνε καλά κουκλίτσα μου! Πάρε μεν το γιατρό σου να τον ενημερώσεις για την αλλαγή, αλλά κοίτα να μείνεις στο κρεββάτι τις επόμενες μέρες να ξεκουραστείς. Προσωπικά αυτό πιστεύω ακόμα κι αν δεν στο έχει πει γιατρός. Πολύ πολύ ξεκούραση και προσοχή και θα πάνε όλα καλά! Είδες που η χοριακή ανεβαίνει;; Κοριτσάκι θα το δείς και μόνη σου, προσπάθησε όμως όσο γίνεται να είσαι ψύχραιμη για να βοηθήσεις την κατάσταση!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας εχω ζαλισει αλλα δεν ξερω σε ποιον να τα πω να με νιωσει..πηγα απο το γιατρο. ο σακος φαινοταν μια χαρα αλλα εγω εχω οχι απλα λιγο καφε αιματακι οπως χθες αλλα κατακοκκινο κ μαλιστα με μεγαλη ροη.δεν μπορεσαμε να καταλαβουμε κτ παραπανω ουτε σημερα.μου ειπε ξαπλα κ να περιμενουμε. αυριο θα ξαναπαω για χαριακη παντως.το καλο ειναι οτι εχω κανονικα οοολα τα συμπτωματα.πονακια στη μεση υπνηλια αναγουλες..

Βρε κοριτσια ειναι δυνατον να ειναι καλα το σπορακι μου κ να εχω τοση πολυ αιμοραγια?


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας εχω ζαλισει αλλα δεν ξερω σε ποιον να τα πω να με νιωσει..πηγα απο το γιατρο. ο σακος φαινοταν μια χαρα αλλα εγω εχω οχι απλα λιγο καφε αιματακι οπως χθες αλλα κατακοκκινο κ μαλιστα με μεγαλη ροη.δεν μπορεσαμε να καταλαβουμε κτ παραπανω ουτε σημερα.μου ειπε ξαπλα κ να περιμενουμε. αυριο θα ξαναπαω για χαριακη παντως.το καλο ειναι οτι εχω κανονικα οοολα τα συμπτωματα.πονακια στη μεση υπνηλια αναγουλες..

Βρε κοριτσια ειναι δυνατον να ειναι καλα το σπορακι μου κ να εχω τοση πολυ αιμοραγια?

Μη λες βλακειες! Ακου μας εχεις ζαλισει! Κι εμεις αγωνιουμε μαζι σου, κι εμεις ευχομαστε να πανε ολα καλα και θα πανε ολα καλα!

Θα το δεις κοριτσακι μου... Ξαπλα λοιπον, εχε πιστη κι ολα θα φτιαξουν... Οι καλυτερες ευχες μας ειναι μαζι σας... Το σπορακι ειναι εκει και παλευει μαζι με τη μαμα του! Εχε πιστη κι ολα θα στρωσουν κοριτσι μου! Θα το κρατησεις στην αγκαλια σου τον ιουλη. Περιμενουμε με αγωνια νεα σου! Φιλακια


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας εχω ζαλισει αλλα δεν ξερω σε ποιον να τα πω να με νιωσει..πηγα απο το γιατρο. ο σακος φαινοταν μια χαρα αλλα εγω εχω οχι απλα λιγο καφε αιματακι οπως χθες αλλα κατακοκκινο κ μαλιστα με μεγαλη ροη.δεν μπορεσαμε να καταλαβουμε κτ παραπανω ουτε σημερα.μου ειπε ξαπλα κ να περιμενουμε. αυριο θα ξαναπαω για χαριακη παντως.το καλο ειναι οτι εχω κανονικα οοολα τα συμπτωματα.πονακια στη μεση υπνηλια αναγουλες..

Βρε κοριτσια ειναι δυνατον να ειναι καλα το σπορακι μου κ να εχω τοση πολυ αιμοραγια?

Ναι,είναι γλυκιά μου....για χιλιους δυο λόγους....να ρωτήσω, είδες και σκούρες βλέννες μήπως μαζί με τα καφετιά;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...