Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

ΝΙΚΗF: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

vasdeli: Π.Η.Τ 12.07.14 ΙΑΣΩ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α και μιας και λετε για μαιευτηρια εγω στο Ελενας σκοπευω να γεννησω εκτος κι αν αλλαξει κατι τελευταια στιγμη.

Ποιο γιατρο εχεις στο Ελενα, με ενδιαφερει γιατι κι εγω τοσκεφτομαι στο Ιασω δεν μας περνει με τιποτα, ο γιατρος μου εχει πολλη μεγαλη αμοιβη ακομα και με την φιλικη τιμη που θα μου κανει.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλωστην! Γεια σου Cacao!

Vasdeli ηρθε το υφασμα που ειχα παρει απο το ebay.Θα το βγαλω μια φωτο και θα στο στειλω.Ειναι πολυ ωραιο.Μετα που το χαζευα ομως σκεφτομουνα οτι εχει και ροζ και σκοπευω να το φτιαξω και αγορι να εχω.Λετε να παρεξηγηθει;:tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Ε! Πεστο ρε πουλάκι μου να μην νοιώθω μόνη!!!!!

Αλήθεια τελικά απομακρύνεται η ιδέα του δημόσιου για τοκετό; Σε έβαλα στο Ιασώ στο πινακάκι μας!

Ε ναι λοιπόν δεν είσαι μόνη το ομολογώ!!:D:tongue::rolleyes:

Το είδα ότι με έβαλες!! Μου φαίνεται πως απομακρύνεται... Δεν εχει οριστικοποιηθεί κάτι αλλά μάλλον... Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω για το πινακάκι:rolleyes:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ποιο γιατρο εχεις στο Ελενα, με ενδιαφερει γιατι κι εγω τοσκεφτομαι στο Ιασω δεν μας περνει με τιποτα, ο γιατρος μου εχει πολλη μεγαλη αμοιβη ακομα και με την φιλικη τιμη που θα μου κανει.

Τον κυριο Ζαχαρο.Μια φορα τον εχω δει κι ελπιζω να μην χρειαστει να αλλαξω γιατρο παλι.Μου εχουν πει πολυ καλα λογια παντως και το καλοκαιρι θα ειναι εδω προφανως γτ δεν μου ειπε τπτ περιεργο.Για αμοιβη δεν τον ρωτησα αλλα ξερω πως δεν εχει ταριφα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!Τινα ειμαστε γειτονισσες!Εγω ειμαι ελληνκο σχεδον αργυρουπολη :)

Πού Ελληνικό πάλι είσαι εσύ;; Εγώ εκεί δουλεύω και Αργυρούπολη είναι το πατρικό μου οπότε Δευτέρες Τετάρτες και Παρασκευές είμαι εκεί! Να κανονίσουμε και με εσένα να βρεθούμε τότε έστω οι 3 μας αφού είμαστε τόοοοοσο κολλητά!!!:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τον κυριο Ζαχαρο.Μια φορα τον εχω δει κι ελπιζω να μην χρειαστει να αλλαξω γιατρο παλι.Μου εχουν πει πολυ καλα λογια παντως και το καλοκαιρι θα ειναι εδω προφανως γτ δεν μου ειπε τπτ περιεργο.Για αμοιβη δεν τον ρωτησα αλλα ξερω πως δεν εχει ταριφα.

Ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο γι αυτο, λογικα του δινεις οσο θελεις και αν θελεις.

Σου φανηκε οκ?


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vasdeli ηρθε το υφασμα που ειχα παρει απο το ebay.Θα το βγαλω μια φωτο και θα στο στειλω.Ειναι πολυ ωραιο.Μετα που το χαζευα ομως σκεφτομουνα οτι εχει και ροζ και σκοπευω να το φτιαξω και αγορι να εχω.Λετε να παρεξηγηθει;:tongue:

Καλέ γιατί να παρεξηγηθεί;:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Μια χαρά θα είναι!

Ναι, βγάλτο και στείλτο μου!

ΚΑι η δικιά μου είναι πολύ πολύ όμορφη! Την έχω ξεκινήσει ήδη!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

ΝΙΚΗF: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

vasdeli: Π.Η.Τ 12.07.14 ΙΑΣΩ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πού Ελληνικό πάλι είσαι εσύ;; Εγώ εκεί δουλεύω και Αργυρούπολη είναι το πατρικό μου οπότε Δευτέρες Τετάρτες και Παρασκευές είμαι εκεί! Να κανονίσουμε και με εσένα να βρεθούμε τότε έστω οι 3 μας αφού είμαστε τόοοοοσο κολλητά!!!:D

Οπως τα διαβασα περασα εξω απο τη δουλεια σου σημερα οταν πηγαινα στο ταχυδρομειο:D Εκει γυρω ειμαι απο το σπιτι μου φαινεται και το σχολειο που λες.Ειμαι κανενα πενταλεπτο μακρια.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τώρα διάβαζα για το Ιασώ στο parents. Λένε ότι έχουν μειώσει τις τιμές τους και μπήκα στο σάιτ τους έχουνε live τα δωμάτια, για να τα δεις!

Και τα τρία μου προηγούμενα παιδιά εκεί τα έχω γεννήσει και εκεί θα πάω και τώρα.

Πάντως ρε κορίτσια, είναι σίγουρο ότι στο δημόσιο δεν πληρώνεις τίποτα; Εμένα φίλη μου που γέννησε στο Αλεξάνδρα με καισαρική βέβαια γιατί της βγήκε ο τοκετός περίπου 1000 ευρώ;:confused:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...