Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 minutes ago, Angot said:

      εδώ εγώ εχω πάρει  master στην ονείρωξη ! αλλά τελευταία  επειδή ξυπνούσα για να μην κάνει συσπάσεις η μητρα πλεον πάει σε fast forward χαχαχαχα να προλάβει να γίνει δουλίτσα. 😂 δεν επηρεάζει καπου μ είπε ο γιατρός , δεν μπορείς να κανείς και κάτι άλλωστε! εγώ τώρα που ειμαι έγκυος επαθα ονείρωξη ενώ ονειρευόμουν μια πίτσα με πέπερονι

      ΜΠΟΡΟΥΝ 🥳

      Ποσό γέλασα … χαχαχαχαχαχχαχαχαχα…. Είσαι εγώ … κ εγώ ξυπνάω κ το σταματάω χαχαχαχχα φαντάσου να είμαι κ έγκυος τι έχει να γίνει χαχαχαχα

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γεια σας κι απο εμενα!

Εχω κι εγω ενα αγορακι 4,5 χρονων και μπηκαμε στον 2ο μηνα προσπαθειας για το δευτερο παιδακι.Το πρωτο ηρθε μετα απο λιγους μηνες προσπαθειας.Η αληθεια ειναι οτι δεν ενιωθα ετοιμη να κανω αλλο ενα μωρακι αλλα οταν αδιαθετησα πριν μια εβδομαδα στεναχωρηθηκα πολυ.Αρχισα να κανω ονειρα για το πως θα ειμαστε οταν ερθει και τελικα συνειδητοποιησα οτι το θελω πολυ πολυ!!!Μακαρι το 2014 να μεγαλωσουν οι οικογενειες μας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Αχ ναι!!!!Οργανωνω σουπερ απογευμα.

Ο μικρουλης μας θα σταλει με συνοπτικες διαδικασιες στη γιαγιουλα του οποτε θα εχουμε το σπιτι δικο μας για κανενα τριωρο!!!!:D:D

Ετσι για να θυμομαστε και τα παλια που και που!:P

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε κορίτσια να έχουμε ευχάριστα με το νέο έτος. Πριν μια εβδομάδα ενώ κοιμόμουν άκουσα πολύ δυνατά μια αγοραστική παιδική φωνη να φωνάζει ΜΑΜΑ ξύπνησα κοίταξα τον άντρα μου κοιμόταν, πήγα στο δωμάτιο της κορουλας μου και κοιμόταν και εκείνη. Τώρα τι να πω..... Χτες το βράδυ είδα ότι στο παράθυρο της κρεβατοκάμαρας μου κάποιος είχε αφήσει ένα νεογέννητο αγοράκι τυλιγμένο με ένα γαλάζιο σεντονακι. Εγώ ήθελα να το πιάσω αλλά φοβόμουν μην μου πέσει καθώς ήμουν πολύ ψηλά, ακούω μια φωνη να μου λέει " πιαστο Μαρια μου, πάρτο" έτσι εγώ το έπιασα με τα δόντια μου το σεντονακι και το έβαλα μέσα στο σπίτι κρατώντας το αγκαλιά και καθώς κοίταξα το κρεβάτι μου είχα βγάλει ΄και καλά ΄ φορμάκια της κόρης μου για να του φορέσω, το έδωσα λοιπόν στον άντρα μου που είχε μια τρελή χαρά κρατώντας τον μπέμπη αγκαλιά για να του φέρω τα ρούχαλακια.

Τι να πω τώρα? πάντως ξύπνησα πολύ ευτυχισμένη.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια πειτε μου κατι. Με εχουν τσακισει τα δεκατα, πρωτη φορα το αισθανομαι αυτο. Εχω καθε μερα 36.9 με 37.1 ειχε καμια απο εσας δεκατα και τελικα ηταν εγκυος; εγω περιμενω σε 7 μερες να αδιαθετησω.

Link to comment
Share on other sites

valsamoula συνέχισε τις προσπάθειες! Παίζει να κάνεις τώρα ωορρηξία και όχι όταν νόμιζες, γι' αυτό εχεις ανεβασμένη θερμοκρασία. Εγώ κάπως έτσι διαπίστωσα ότι κάνω διπλή ωορρηξία μέσα στο μήνα.

Όσο για το όνειρο: αν πιστεύεις στα "σημαδιακά" τότε ναι είναι σημαδιακό. Όταν έμεινα έγκυος στην κόρη μου, είδα στον ύπνο μου να μου χτυπάει την πόρτα το αγοράκι μιας γνωστής μου, να του ανοίγω και να μου απλώνει τα χεράκια του να το πάρω. Ήμουν έγκυος αλλά ακόμη δεν το ήξερα. Μετά το όνειρο βέβαια, ήμουν σχεδόν βέβαιη. Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι.


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή επιτυχία λοιπόν κορίτσια! Εγώ θα πρέπει για άλλη μια φορά να το αναβάλω γιατί πρέπει να κοιτάξω το πρόβλημα που έχω με τη μέση μου, δωράκι που μου έκανε ο αναισθησιολόγος της επισκληριδίου στην πρώτη γέννα. Καταλαβαίνετε τι εννοώ... Οπότε επειδή πιθανόν να χρειαστώ φαρμακευτική αγωγή αλλά και απώλεια κιλών :( θα πρέπει να το αφήσω για 2-3 μήνες. Θα σας παρακολουθώ όμως!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τελικα τα δεκατα ηταν προμηνυμα για ποιωδη αμυγδαλιτιδα. Ειμαι στο κρεβατι με πυρετο και αντιβιωση. Τελεια ε; και επειδη ειναι να αδιαθετησω την Δευτερα ο γιατρος δεν ρισκαρε να μου δωσει την αντιβιωση του ωρλ αλλα amoxil για να ειμαστε καλυμενοι σε περιπτωση που υπαρξει εγκυμοσυνη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...