Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

chicco trio sprint..


georgia-kak

Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Λοιπον.. το πηραμε εμεις τελικα...

Ειναι πολυ ωραιο.. ευκολο στην χρηση.. και στο ανοιγμα κλεισιμο.. και στην οδηγηση του..!!! Πρακτικο.. γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη...


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ που απάντησες! Να ρωτήσω και κάτι ακόμη. Είναι βαρύ καρότσι; ή έχεις εντοπίσει κάποιο μειονέκτημα; Το port bebe του δένει στο αυτοκίνητο; η πλάτη του ανασηκώνεται καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ που απάντησες! Να ρωτήσω και κάτι ακόμη. Είναι βαρύ καρότσι; ή έχεις εντοπίσει κάποιο μειονέκτημα; Το port bebe του δένει στο αυτοκίνητο; η πλάτη του ανασηκώνεται καθόλου;

1. οχι δεν ειναι καθολου βαρη Καροτσι.. εμεις μενουμε και σε χωριο, και οι δρομοι ειναι καπωως και ειναι και ευκολο στην οδηγηση, και στην πολη οταν παμε παιδιατρο το αναιβοκατεβαζω πολυ ευκολα στα πεζοδρομια..

2.μεχρι στιγμης δεν εχω δει κατι.. ναι μεν ανα δυο μερες κανουμε την βολτα μας, αλλα δεν εχω δει κατι που να με χαλαει..!!

3. Ολα τα πορτ μπεμπε τις chicco δενουν στο αυτοκινητο.. αλλα πρεπει να παρεις τις ζωνουλες..ειναι αυτες.http://oneira.gr/index.php?route=product/product&path=475_535_538&product_id=2590

4. ναι η Πλατη του ανασηκωνετε.. και ειναι και πολυ πρακτικο..!!!

Ελπιζω να σε καλυψα κοριτσακι μου...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...