Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Είμαι η Μάρθα έμαθα για την εγκυμοσύνη στις 16/12 πριν σχεδόν 2 βδομάδες δηλαδή..Το κατάλαβα και το έμαθα πολύ νωρίς λόγω ενός μικρού προβλήματος που είχα και έγινε προγραμματισμένα η εγκυμοσύνη.. Φαντάζομαι είναι νωρίς για να υπάρχουν και άλλες κοπέλες άλλα που θα πάει θα μαζευτούμε! Εγώ έχω πάει ήδη δυο φορές γιατρό :cool: και θα ξαναπάω την δευτέρα:oops:. Και ναι έχω πάει ήδη πολλές φόρες αλλά ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω γιαυτό πάω κάθε βδομάδα μεχρι να ακούσω καρδούλα και να χαλαρώσω..


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Συγχαρητήρια Martha! Και εγώ μανούλα Αυγούστου!Ακόμα δεν έχω ακούσει καρδούλα...Έχω ραντεβού την Παρασκευή! Από αναγούλες πως πας? Χρόνια Πολλά!

Καλησπέρα!! Επιτέλους μια μανούλα ακόμη! Εγώ πήγα την δευτέρα και αν και δεν είδαμε κάτι καθαρά ακούσαμε τους πρώτους χτύπους που δεν είναι ακριβώς καρδούλα ακόμη αλλά τα πρώτα κύτταρα που ξεκινάνε μέχρι να αρχίσει να χτυπάει κανονικά η καρδιά. Τώρα θα ξαναπάω την μεθεπόμενη βδομάδα.. Είναι και εσένα το πρώτο?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια κ εγω του αυγουστου!!!! Ειμαι απο εξωσωματικη κ πηγα το σαββατο στο γιατρο κ εχω διδυμα!!!!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!! Τωρα ραντεβου εχω την τριτη!!!μαλλον θα ακουσουμε καρδουλες!!! Ανυπομονω!!!!


com]uiFTp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια κ εγω του αυγουστου!!!! Ειμαι απο εξωσωματικη κ πηγα το σαββατο στο γιατρο κ εχω διδυμα!!!!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!! Τωρα ραντεβου εχω την τριτη!!!μαλλον θα ακουσουμε καρδουλες!!! Ανυπομονω!!!!

Τέλεια τα δίδυμα! Ήθελα και γω πολύ δίδυμα (έχουμε ιστορικό στην οικογένεια) αλλά μας ήρθε ένα και καλό!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έχουμε όλες καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!! Όσο για τις αναγούλες που με ρώτησε πιο πάνω η φίλη.. Τα πάω τέλεια μέχρι στιγμής δεν έχω τίποτα το φοβερό εκτός από πονάκια (τύπου περιόδου) και μια απαίσια γεύση στο στόμα..Εσείς κορίτσια πως είστε?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω έπειδη παιρνω προγεστερονη εχω πρηξιμο κοιλιας κ στηθους κ πονο στο στηθος.επισης χθες το βραδυ αρχισα να εχω καποιες ανακατωσουρες....τωρα ειμαι οκ! Σημερα ειμαι 6 εβδομαδων ακριβως! Ωραια τα διδυμα ναι! Θα φαμε στην αρχη το αγγουρι αλλα θα τα καταφερουμε! :P σε ποιο μαιευτηριο ειστε;


com]uiFTp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και σ'εσένα latorura!Εύχομαι το νέο έτος να φέρει σε όλες μας υγιή μωράκια!!!Μάρθα είχα μια περιπέτεια με μονοζυγωτικά δίδυμα πριν 7 περίπου μήνες(πολύ δύσκολή περίπτωση)που τελικά δεν είχε αίσιο τέλος. Δεν συνεχίζω γιατί δεν θέλω να τρομάξω τη φίλη μας...Η δική μου περίπτωση ήταν σπάνια. Τώρα αισιοδοξώ πάλι...Σας ρώτησα για τις αναγούλες γιατί εμένα με βρήκε η αλλαγή του χρόνου στη τουαλέτα!:-P


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω έπειδη παιρνω προγεστερονη εχω πρηξιμο κοιλιας κ στηθους κ πονο στο στηθος.επισης χθες το βραδυ αρχισα να εχω καποιες ανακατωσουρες....τωρα ειμαι οκ! Σημερα ειμαι 6 εβδομαδων ακριβως! Ωραια τα διδυμα ναι! Θα φαμε στην αρχη το αγγουρι αλλα θα τα καταφερουμε! :P σε ποιο μαιευτηριο ειστε;

Εγώ ακόμη δεν έχω όχι σκεφτεί αλλά ούτε ρώτησα τον γιατρό σε ποιες κλινικές είναι! Ας πάνε όλα καλά μέχρι τότε και βλέπουμε!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα my girl! Το τρίτο? Βρήκαμε κάποια να ρωτάμε για όλες μας τις απορίες!!!!Με το καλό! Την Παρασκευή πήγα στο γιατρό και είδα το σποράκι...Ακούσαμε και καρδούλα (για την ακρίβεια ήταν όλο μια καρδούλα...)!Τώρα αρχές Φλεβάρη πάλι...Πώς περνάει ο καιρός μέχρι τότε????

Κανένα νέο οι υπόλοιπες?

Μπορεί κάποια να μου πει πως μπαίνει αυτό το sticker?Προσπαθώ αλλά τπτ...


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα my girl! Το τρίτο? Βρήκαμε κάποια να ρωτάμε για όλες μας τις απορίες!!!!Με το καλό! Την Παρασκευή πήγα στο γιατρό και είδα το σποράκι...Ακούσαμε και καρδούλα (για την ακρίβεια ήταν όλο μια καρδούλα...)!Τώρα αρχές Φλεβάρη πάλι...Πώς περνάει ο καιρός μέχρι τότε????

Κανένα νέο οι υπόλοιπες?

Μπορεί κάποια να μου πει πως μπαίνει αυτό το sticker?Προσπαθώ αλλά τπτ...

Αχ μπραβο!!! Εμεις αυριο παμε για καρδουλες!!!! Ανυπομονω!!!!!


com]uiFTp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και απο εμενα και καλη χρονια με φουσκωμενες κοιλιτσες και γερα μωρακια!! Σημερα εκανα την πρωτη μου β-χοριακη μετα απο σπερματεγχυση στις 21/12 και η τιμη της ηταν 90,99! :)

Αν ολα παν καλα με βλεπω για αρχες Σεπτεμβρη αλλα ειναι νωρις ακομη για ενα καινουργιο topic.

Μου ειπε η γιατρος μου να κανω πεμπτη και σαββατο επαναληπτικη εξεταση και μετα θα κανονισουμε ραντεβου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...