Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Γεια σας!! Έκανα σημερα τη Β επιπέδου (στις 22 εβδομαδες και 2 μερες) και ολα ειναι μια χαρά!! Ο μικρουλης ειναι 527 gr και μου είπαν οτι μου μοιάζει!!

μπράβο σας!!!!! και εμένα το ίδιο μου είχαν πει, ότι μου μοιάζει...:D

εγώ ανυπομονώ για το επόμενο ραντεβού! από τώρα... και έχω 3 βδομάδες +


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ στη λίστα βάλτε τι να έχει και η τσάντα για το μαιευτήριο. ειδικά για όσα αφορούν το μωρό!!!!!!!!!! χτες μου έλεγαν τι να έχει μέσα και δεν το είχα σκεφτεί . έχω δει στο ίντερνετ αλλά οι πιο έμπειρες θα ξέρουν καλύτερα να μας πουν!!!!!!!!!!!!


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Έκανα σημερα τη Β επιπέδου (στις 22 εβδομαδες και 2 μερες) και ολα ειναι μια χαρά!! Ο μικρουλης ειναι 527 gr και μου είπαν οτι μου μοιάζει!!

Μπράβο zizoulis!!! Με το καλό ο μπέμπαρος!!!


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

αχ στη λίστα βάλτε τι να έχει και η τσάντα για το μαιευτήριο. ειδικά για όσα αφορούν το μωρό!!!!!!!!!! χτες μου έλεγαν τι να έχει μέσα και δεν το είχα σκεφτεί . έχω δει στο ίντερνετ αλλά οι πιο έμπειρες θα ξέρουν καλύτερα να μας πουν!!!!!!!!!!!!

είμαστε χαμένες στις λίστες! χαχα


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια πεταω απο τη χαρα μου και αγαπαω οοοολο τον κοσμο!!!το μωρο μου ειναι υγιεστατο!βγηκαν τα πρωτα αποτελεσματα!κλαιω και ειναι δακρυα χαρας επιτελους!σε ολες ευχομαι τα καλυτερα!

Γεια σας!! Έκανα σημερα τη Β επιπέδου (στις 22 εβδομαδες και 2 μερες) και ολα ειναι μια χαρά!! Ο μικρουλης ειναι 527 gr και μου είπαν οτι μου μοιάζει!!

Μπραβο κοριτσαρα μου,με το καλο!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια πεταω απο τη χαρα μου και αγαπαω οοοολο τον κοσμο!!!το μωρο μου ειναι υγιεστατο!βγηκαν τα πρωτα αποτελεσματα!κλαιω και ειναι δακρυα χαρας επιτελους!σε ολες ευχομαι τα καλυτερα!

καλέ γιατί να μην ήταν υγιέστατο! εμείς το ξέραμε! η μάμα μόνο ανησυχούσε! :)

τα καλύτερα εύχομαι!!


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

kimonandiσουπερ νέα!!!μπράβο κορίτσι μου όλα μια χαρά απο δω και πέρα

zizoulisμπράβο και σε σένα για τα αποτελέσματα την ΄β σου μια χαρά το βρίσκω το νινάκι σου αφου σου μοιάζει κιόλας!!!!!!;););)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια βγηκααααααααααα!!!! Ολα οκ! Δευτερα κανονισα τη β επιπεδου! Α! Και μολις βγηκα ηταν η papakia30 κ θα εμπαινε κ με φωναζε...

μπράβο σου latortura! άντε, τώρα στην ηρεμία του σπιτιού σου!

και τη απρόσμενη συνάντηση ε?! :)

τελικά η καλλιέργεια έδειξε κάτι? βρήκαν την αιτία του προβλήματος?


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Zizoulis ωραια νεα!! Συγχαρητηρια!! Τελεια νεα! Σου μοιαζει κι ολας! Ποιος την χαρη σου!!!

Kimonandi ωραια ρε παιδακι μου! Μονο το αγχος σε ειχε φαει!

Latortura τελεια νεα! Αντε τωρα μονο ευχαριστα!!

Περιμενουμε και ευχαριστα νεα απο το τρελοπαπακι.... Ρε συ τι συναντηση ηταν αυτη!!!

Και φυσικα θελουμε λιστα και για ψωνια και για μαιευτηριο!!! Ειδικα για μαιευτηριο, με βλεπω να πηγαινω με βαλιτσα λες κ παω διακοπες!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...