Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημέρα & καλή εβδομάδα Αυγουστομανούλες!!!!!!!

είμαι ένα κινούμενο πτώμα(χθες ξεκινήσαμε ξεκαθάρισμα-αναδιοργάνωση χώρων, αποθήκης κλπ) γιατί μετά την έκθεση θα πέσουν μαζεμένα, νυστάζω τρελά κλπ.

Marilou μου περαστικά κοριτσάκι μου!!!μόνο βήχα έχεις? περαστικούλια

latortura μου καλή επιτυχία, καλά αποτελέσματα, όλα θα είναι άψογα!!!!!!!!!!περιμένουμε νέα!!!!!!!!!!!!!

Θεσσαλονικιές περάσατε πολύ ωραία!!!!!!!!!!!!!!καλέ δεν φάγατε ή εγώ δεν είδα κάτι?

Chrysa μου μην ανησυχείς μια χαρά θα είναι το μπεμπέ σου, και εγώ δεν το ένιωθα κάθε μέρα. μια χαρά θα είναι, όταν το νιώσεις πες μας ε?

happy and crazy μπράβο που το μείωσες!!!!!!!συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! είναι ζόρι άστα να πάνε!!!!!!!!!

όσο για το ατύχημα στο λούνα πάρκ, εύχομαι να τα καταφέρει το κοριτσάκι, τι να πω βρε κορίτσια!!!!!!!!!!

mj_lia όσο για το καρότσι και εγώ απο ένα ανήψι του άντρα μου πήρα (μεταχειρισμένο - δεν φαίνεται), σε χρώματα κόκκινο - μαύρο (είχα κάτι άλλο στο μυαλό μου-είχα δει και μου άρεσε ένα άλλο σετ αλλά έκανε και 700€, αυτή τη στιγμή τα έξοδα είναι αρκετά, ας είναι καλά για τα μωράκια μας και απο εμφάνιση δεν πειράζει). οπότε μην μου στεναχωριέσαι.καλορίζικες και οι νυχτικιές!!!!!!!!!!!!και εγώ νυχτικιές θα πάρω διότι λένε βολεύουν πιο πολύ στο μαιευτήριο.μπλιάχ δεν μου αρέσουν καθόλου εντωμεταξύ (μόνο τα νυχτικάκια τα ;) μου αρέσουν).

όσο για τις μαμαδοπεθερές , η μανούλα μου είναι πολύ διακριτική, η πεθερά μου το παίζει διακριτική, αλλά πάντα θέλει να γίνεται το δικό της, βέβαια εγώ δεν αφήνω και πολλά πολλά περιθώρια, ψιλοξεκαθαρίζω απο τώρα ότι πει ο γιατρός, κλπ.

καλή επιτυχία σε όσες κάνουν και τη καμπύλη (πωπω τι έχουμε πάθει πια, δεν ξέρουμε τι να φάμε)!!!!!:mad:

συμφωνώ να ξανασυναντηθούμε!!!!!!!!!δεν ξέρω όμως πότε μπορώ: έχουμε έκθεση 9-11 μαίου, το επόμενο θα λείπει ο άντρας μου, και μετά ξεκινάμε ετοιμασίες δωματίου, γάμου κλπ. οπότε δεν μπορώ να σας πω σίγουρα ακόμα, βρείτε ημερομηνίες και σας λέω.

σας φιλώ όλες, συγνώμη αν ξεχνάω καμία, θα προσπαθήσω να σας διαβάσω μετά!!!!!!!!!


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα μαριλου μου! εισαι καλυτερα ε? αιματακι ή ροζ δεν ξαναειδαμε ε??? ξου ξου μακρυαααα! σε αυτη την εγκυμοσυνη εχω ελαχιστες συσπασεις, 2-3 την ημερα αντιλαμβανομαι δηλαδη! στην πρωτη εκανα αρκετα συχνα, δηλαδη και 2 την ωρα αλλα παντα ανωδυνες, ειδικα αν κουραζομουν ή περπατουσα λιγο παραπανω πετρωνε η κοιλια! επαιρνα 3 μαγνησια την ημερα, οπως και τωρα. Σιγουρα μεγαλωνει και η μητρα με ταχυτατους ρυθμους αλλα γενικα τις συσπασεις να τις αναφερεις στο γιατρο σου και θα σου πει! το πολυ πολυ να σε βαλει στον καρδιοτοκογραφο παρολο που ειναι νωρις, απλα και μονο για να σιγουρευτειτε! και επειδη εχεις και τον πλακουντα μπορει να σου αυξησει και τα μαγνησια για να μη σπασει κανενα αγγειακι απο τις συσπασεις και λαχταρισετε χωρις λογο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Ξυπνησα λιγο αγχωμενη λογω β ΄επιπεδου.... Αχ αντε να περασουν οι ωρες και να πανε ολα καλα!!!!

καλη επιτυχια ολα θα πανε καλα περιμενουμε νεα σου...

Με το καλό!!!!!!

Όλα μια χαρά θα πάνε μην αγχωνεσαι!!!:-) :-) :-) τα δύσκολα πέρασαν!:-)

Καλημέρα σε όλες!!!!

Εγώ πέρασα ενα σκ με βηχα κυρίως το βράδυ...σήμερα είμαι κάπως καλυτερα αλλά αν συνεχισει θα πάρω το γιατρό μήπως μου δώσει κανένα σιρόπι για το βήχα αλλά να κανει για εγκυμοσυνη

εμενα δεν μου ειχε δωσει τιποτα περασε ο βηχας μετα απο 10 μερες ...με βοηθησαν οι σουπιτσες κ τα τσαι...

μόλις έμαθα για ένα ατύχημα που έγινε στην περιοχή μου εχτες σε ένα "τελειωμένο" λουνα παρκ και σκοτώθηκε ένα 13 χρόνο παιδί και η αδελφή του στην εντατική...τι να πω... για την ανευθυνότητα των υπευθύνων ή των γονιών....

αστα ολοι εχουμε στεναχωρηθει τουλαχιστον το κοριτσακι να σωθει...κουραγιο στους γονεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δε σας είπα!! Και καλα σποτελεσματα σε όσες εχουν σημερα εξετασεις!!

Ξύπνησα 7:50 σαν κοτόπουλο για να πάω το μικρο νηπιαγωγειο και τώρα θα ξεκινήσω την εργασια β' με προθεσμία την Τετάρτη! Χωρις Σ/Κ και με καθε μερα δουλεια... Θα πέσει πολυ ξενυχτι!!


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιααααα και καλη εβδομαδα...

ισως ειναι νωρις ουτε σημερα τον νοιωθω :confused:

καλα αποτελεσματα οσες ειναι να κανετε την β επιπεδου...

εμεις περιμενουμε να βαψουμε κ μετα τερμα το καπνισμα μεσα στο σπιτι...οσοι θελουν μετα μπαλκονι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα δε σας είπα!! Και καλα σποτελεσματα σε όσες εχουν σημερα εξετασεις!!

Ξύπνησα 7:50 σαν κοτόπουλο για να πάω το μικρο νηπιαγωγειο και τώρα θα ξεκινήσω την εργασια β' με προθεσμία την Τετάρτη! Χωρις Σ/Κ και με καθε μερα δουλεια... Θα πέσει πολυ ξενυχτι!!

zizoulis καλή επιτυχία! αυτά τα ξενύχτια για εργασίες...


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακιαααααα!!! τι κανετε ωρε?? εγω εμφανιζομαι μονο εργασιμες ημερες και ωρες οπως καταλαβαινετε!! χαχα! διαβασα νεακια ομορφα και χαιρομαι! Σας ζηλευω τοσο πολυ που βρεθηκατε!! βρε κοριτσια νομιζω δε διαβασα νεα απο παπακι ή εχει γραψει και μου ξεφυγε??

αχ κοριτσακια πολυ ομορφα στη θεωρια ολα αυτα με τα ορια στις μαμαδοπεθερες! αλλα στην πραξη ολα αλλαζουν, και εγω τα ιδια ελεγα. Εννοειται οχι να επιτρεψετε τραγικες παρεμβασεις, αλλα μετα θα βαλετε λιγο νερο στο κρασι σας γιατι οσο καλη συννενοηση και αν εχετε με τον αντρουλη σας θα πρεπει λιγακι να υποχωρειτε διαφορετικα θα ειναι αναγκασμενος να κανει μονιμα τον διαιτητη αναμεσα σε νυφη και πεθερα. Αν θελετε να εχετε πραγματικο συμμαχο τον αντρα σας στο μεγαλωμα του παιδιου σας απλα να θυμαστε να μη τον φερνετε σε δυσκολη θεση. Και να πει καμια βλακεια η πεθερα ριξτε το στο γυαλο που λενε..και οι μαμαδες μας λενε καποιες φορες βλακειες αλλα ουτε που το αντιλαμβανομαστε φυσικα. Το τι εχω ακουσει απο την πεθερα μου για το πως μεγαλωνω το παιδι μου δε μπορειτε να το φανταστειτε. Χαρακτηριστικο παραδειγμα οτι ειχε πιασει τον κουνιαδο μου (με τον οποιο εχουμε αριστες σχεσεις) και του ελεγε να μας πει να κοψω το θηλασμο γιατι το το "καημενο" το βρεφος εμενε νηστικο με τα μυαλα που κουβαλαμε εγω και ο αντρας μου. Βεβαια αυτα τα μαθαμε πολυυυυ αργοτερα γιατι ο κουνιαδος εννοειται δεν ανακατευτηκε ποτε. Τον πρωτο καιρο ηταν πολυ δυσκολο να βρεθουν οι ισορροπιες, αλλα πλεον ειμαστε συμμαχοι με τον αντρα μου 100% και το αποτελεσμα ειναι εκπληκτικο στη διαχειρηση μαμαδοπεθερων και ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι, και πανω απ'ολα ο μικρουλης!

Συμφωνώ σε όλα!!!! Το έγραψα νομίζω και χθες: ειδικά στο πρώτο εγγόνι οι ισορροπίες είναι πιο δύσκολο να τηρηθούν. Αλλά το θέμα δεν είναι να πει κάτι η μαμά ή η πεθερά ή οποιοσδήποτε άλλος. Ας πουν ότι θέλουν όσες φορές θέλουν. Το θέμα είναι μην παίρνουν πρωτοβουλίες και ακυρώνουν τους γονείς. ΑΥΤΟ με βρίσκει κάθετα διάφωνη και είναι αιτία σοβαρής ένστασης κι ας παρεξηθηθεί όποιος θέλει.

καλημερα!! καλα το τι κλαμα εριξα γι'αυτο το αγορακι εχθες... μα καλα απο τα πλανα και μονο το λουνα παρκ φαινοταν εντελως παρακμιακο!!! κριμα η ψυχουλα που χαθηκε! τους γονεις δε θελω να τους κρινω γιατι παιρνουν απιστευτο δραμα, ευκολο να τους πουμε ανευθυνους εμεις που ειμαστε απεξω..αλλα οι υπευθυνοι του λουνα παρκ που εξαφανιστηκαν κιολας θελουν ΚΡΕΜΑΣΜΑ!

Εγώ πάλι πιο σκληρή από σένα θεωρώ ότι την βασική ευθύνη την έχουν οι γονείς. Με τέτοιο δελτίο καιρού, δεν αφήνεις το παιδί σου να μπει σε τέτοιο παιχνίδι. Μια μέρα ας μην πάει και στην παιδική χαρά ή ας παίξει με πιο ασφαλή παιχνίδια. Καλά για τους υπεύθυνους του λούνα παρκ δεν έχω λόγια. Απαράδεκτοι!!!!

Έχω και μια ερώτηση... πολλές φορές μουδιάζει ένα συγκεκριμένο σημείο της κοιλιάς μου, κάτω από το δεξί στήθος. Σας έχει συμβεί? να πάρω το γιατρό? τί λέτε?

Μπα, δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία, δεν ξέρω....πάρτον καλύτερα, για σοβαρό δεν φαίνεται, αλλά θα σου λυθεί η απορία...

Link to comment
Share on other sites

kimonandi μου καλημερα! ναι μεγαααλο θεμα το τσιγαρο! απαπαπα! εμεις ποτε δεν ειχαμε κοσμο να καπνιζει μεσα στο σπιτι ασχετα με εγκυμοσυνη ή οχι. Γιατι ωραια να μαζευεις κοσμο στο σπιτι, ασχετως μωρου 'η εγκυμοσυνης, πες οτι τους κανεις το χατηρι να καπνισουν αλλα οταν φυγουν εσυ θα κοιμασαι με την τσιγαριλα στο σπιτι! απαπαπα! ειμαι πολυ υστερω με το ζητημα!!!

Αναστασια πως εισαι??? τι κανετε?? το ζουζουνακι στην κοιλιτσα καλα ε?

Χρυσα καλημερα! κι εγω τρωω κατι κολληματα αμα δε το νιωσω και αμα ξεχαστω τσουπ εμφανιζεται! λες και καταλαβαινει και το κανει επιτηδες! πολυ πιθανο να διαισθανονται και να μας δουλευουν απο τωρα!!!

zizoulis καλη επανοδο στο σχολειο σας!!! ξυπνησε ευκολα ο μικρος σου? αντε τωρα επιστροφη στη ρουτινα!! εσυ καλα εισαι? θυμησε μου, που γεννας??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μουσουδι μου!!! καλα εισαστε? μωρε κι εγω οταν ειδα την εικονα του λουνα παρκ και τις καιρικες συνθηκες αναρωτηθηκα "Στραβοι ηταν οι γονεις"??? απλα τωρα που περνουν ολα αυτα ειναι περιττο να τους κρινω κατοπιν εορτης.. απλα παραδειγματιζομαι για το μεγαλωμα των δικων μου παιδιων.. οσο για μαμαδοπεθερες εννοειται οτι παιρνουν πρωτοβουλιες και μαλιστα μετα ακους και την αφοπλιστικη ατακα "δεν ξερω τι λες εσυ, εγω 2 παιδια μεγαλωσα και μια χαρα ειναι" βασικα για την πεθερα τα λεω, η μαμα μου ειναι και πολυ "in" διαβαζει πολυ ιντερνετ, ενημερωνεται και γενικα με φοβαται ελαφρως χαχαχαχα! αμα μιλουσα στην πεθερα οπως μιλαω στη μανα μου θα επρεπε να εχει παει η ιδια να κανει αιτηση διαζυγιου για να με χωρισει ο γιος της!!! :) :) χιχιχι


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αρα agoromummy έχει ενα νόημα που μεγαλώνει η μήτρα και επειδή είναι η πρωτη εγκυμοσύνη διαστέλλεται για πρωτη φορά ενω εσύ τώρα στη δεύτερη δεν εχεις οσες και στη πρωτη εγκυμοσύνη:-)

Του το έχω ηδη πει του γιατρού εδω και 5 εβδομαδες έχουν ξεκινήσει το μοτίβο δεν έχει αλλάξει κάθε Κυριακή δεύτερα τις έχω τι να πω τόσο σύμπτωση!

Αλλά αφού με βλέπει κάθε 10-15 μέρες ο τράχηλος είναι ίδιος και δεν ανησυχεί...φοβάμαι επειδή δίνει πολυ βαση στο αίμα και στην επικινδυνοτητα του πλακούντα μου,μήπως υποτιμά το θέμα των συσπασεων και δεν ανησυχεί...θα του το τονίσω next week καλού κακού!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγοροmummy! φοβερή ατάκα 'θα επρεπε να εχει παει η ιδια να κανει αιτηση διαζυγιου για να με χωρισει ο γιος της!!!'

χαχα

η αλήθεια είναι ότι με τους γονείς μας έχουμε άλλη εξοικείωση!

mousoudi σ' ευχαριστώ! τις τελευταίες μέρες δυστυχώς συμβαίνει πιο συχνά. θα δω πως θα πάει και ανάλογα θα επικοινωνήσω με το γιατρό.


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

ναι Μαριλου μου, καλυτερα να τα λες καθε φορα και να νιωθεις ησυχη!! αυτο που λες δε το ειχα σκεφτει, οτι εχω λιγοτερες συσπασεις λογω του οτι ειναι 2η εγκυμοσυνη!! βεβαια τωρα μου εγραψε να παιρνω 3 μαγνησια απο την αρχη σχεδον και βοηθησαν, ενω στο πρωτο πηρα τοσα οταν πυκνωσαν οι συσπασεις, τωρα λογω ιστορικου τα ξεκινησαμε νωρις-νωρις!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μουσουδι μου!!! καλα εισαστε?

Καλά μια χαρούλα, εσείς; :P

μωρε κι εγω οταν ειδα την εικονα του λουνα παρκ και τις καιρικες συνθηκες αναρωτηθηκα "Στραβοι ηταν οι γονεις"??? απλα τωρα που περνουν ολα αυτα ειναι περιττο να τους κρινω κατοπιν εορτης.. απλα παραδειγματιζομαι για το μεγαλωμα των δικων μου παιδιων..

Τι να κρίνεις και τι να πεις; Η θέση τους είναι τραγική, αλλά και η ευθύνη επίσης δική τους.... από τον ξένο θα ζητήσω ευθύνες όταν εγώ είμαι μπροστά;

οσο για μαμαδοπεθερες εννοειται οτι παιρνουν πρωτοβουλιες και μαλιστα μετα ακους και την αφοπλιστικη ατακα "δεν ξερω τι λες εσυ, εγω 2 παιδια μεγαλωσα και μια χαρα ειναι" βασικα για την πεθερα τα λεω, η μαμα μου ειναι και πολυ "in" διαβαζει πολυ ιντερνετ, ενημερωνεται και γενικα με φοβαται ελαφρως χαχαχαχα! αμα μιλουσα στην πεθερα οπως μιλαω στη μανα μου θα επρεπε να εχει παει η ιδια να κανει αιτηση διαζυγιου για να με χωρισει ο γιος της!!! :) :) χιχιχι

Όχι βρε, στην πεθερά φυσικά δε θα μιλήσεις όπως στην μαμά. Αλλά και η ατάκα της πεθεράς άκυρη. Δεν μεγαλώσαμε όλοι με τον ίδιο τρόπο, αλλά μεγαλώσαμε. Ο τρόπος όμως είναι θέμα των γονιών.

Εμένα πάλι η μαμά μου με ρωτάει για τα πάντα, τι να του δώσει να φάει, πώς να τον ντύσει κλπ, σε σημείο βαρετό. Της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και της το έχω πει επανειλημμένα. Ειλικρινά θεωρώ πώς τον φροντίζει ίσως καλύτερα και από μένα, ειναι και του ιατρικού κλάδου και ξέρει πράγματα που εγώ αγνοώ. Παρόλα αυτά για τον πνιγμό από φαγητό π.χ. επειδή οι πρακτικές έχουν αλλάξει από την εποχή της, όταν της λέω τις νέες μεθόδους, τις ακολουθεί πιστά, δεν επιμένει. Αλλά είναι γιατρός και ξέρει ότι αυτά αλλάζουν, δεν είναι πανάκεια.

Η πεθερά πάλι στην αρχή με έπαιρνε τηλ. στη δουλειά τρεις την ώρα και με ρωτούσε για τα πάντα. Μέχρι που έμαθε τα χούγια του και πώς τα θέλω κι εγώ και το σταμάτησε. Βέβαια και στις δύο έχω πει ότι πέρα από κάποιες γενικές αρχές (όχι πολλά γλυκά - γιατί από κανένα του δίνω, δεν είμαι απόλυτη-, όχι αλλαγή συνηθειών π.χ. τρώμε πάντα στο καρεκλάκι φαγητού και όχι όπου νά΄ναι) θέλω να νιώθουν άνετες και ελεύθερες να κάνουν πράγματα με το παιδί και να μαθαίνουν πράγματα στο παιδί. Δεν τις θέλω μόνο για φύλαξη. Και η αλήθεια είναι ότι τις αγαπάει πολύ και τις δύο. Το ότι χαίρεται να είναι μαζί τους και δεν έχει αλλάξει η συμπεριφορά του και οι συνήθειές του επειδή περνά πολλές ώρες μαζί τους δείχνει ότι κάνουν καλή δουλειά ;)

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά και οι κοιλίτσες σας καλύτερα.

Εγώ δυστυχώς δεν τα κατάφερα να πάω στην συσνάντηση της Θεσσαλονίκης και όπως φαίνεται δεν τα ξαναπάω πουθενά μόνη μου για πολύ καιρό γιατί έχω μεγάλο πρόβλημα με τον μεγάλο μου. Έχει ξεκινήσει πολύ έντονη διεκδίκιση, θέλει να είμαστε συνέχεια μαζί, δεν δέχεται από τον μπαμπά του ούτε να τον πάει σχολείο, να τον πάει για ύπνο, να του βάλει να φάει, τίποτα . Το κακό όμως είναι ότι μας ξεκίνησε από την Παρασκευή ένα "τικ" στα μάτια, σε άσχετες φάσεις τα ανοιγοκλείνει έντονα. Τώρα θα πάμε στον οφθαλμίατρο να το δει, ελπίζω να είναι καμιά μόλυνση ή κάτι τέτοιο, δεν είναι όμως καθόλου ερεθισμένα.Το Σάβατο είχα πολύ συχνές συσπάσεις αλλά όχι με πολύ πόνο, φοβήθκα αρκετά αλλά χτες ηρέμησαν. Έχω ραντεβού την άλλη εβδομάδα στον γιατρό, μάλλον θα μου δώσει προληπτικά χάπια θα κανονίσουμε να κάνω και την πρώτη δόση κορτιζόνες.

Ελπίζω να βρω λίγο χρόνο αργότερα, να σας διαβάσω και να σχολιάσω τα νέα σας.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά και οι κοιλίτσες σας καλύτερα.

Εγώ δυστυχώς δεν τα κατάφερα να πάω στην συσνάντηση της Θεσσαλονίκης και όπως φαίνεται δεν τα ξαναπάω πουθενά μόνη μου για πολύ καιρό γιατί έχω μεγάλο πρόβλημα με τον μεγάλο μου. Έχει ξεκινήσει πολύ έντονη διεκδίκιση, θέλει να είμαστε συνέχεια μαζί, δεν δέχεται από τον μπαμπά του ούτε να τον πάει σχολείο, να τον πάει για ύπνο, να του βάλει να φάει, τίποτα . Το κακό όμως είναι ότι μας ξεκίνησε από την Παρασκευή ένα "τικ" στα μάτια, σε άσχετες φάσεις τα ανοιγοκλείνει έντονα. Τώρα θα πάμε στον οφθαλμίατρο να το δει, ελπίζω να είναι καμιά μόλυνση ή κάτι τέτοιο, δεν είναι όμως καθόλου ερεθισμένα.Το Σάβατο είχα πολύ συχνές συσπάσεις αλλά όχι με πολύ πόνο, φοβήθκα αρκετά αλλά χτες ηρέμησαν. Έχω ραντεβού την άλλη εβδομάδα στον γιατρό, μάλλον θα μου δώσει προληπτικά χάπια θα κανονίσουμε να κάνω και την πρώτη δόση κορτιζόνες.

Ελπίζω να βρω λίγο χρόνο αργότερα, να σας διαβάσω και να σχολιάσω τα νέα σας.

Μμμμ, σαν ζήλεια για τον ερχομό των νέων μελών μου κάνει εμένα όλη αυτή η συμπεριφορά...ελπίζω να μην κρατήσει πολύ και για σένα και για τον ίδιο...

Να προσέχεις να μην πολυκουράζεσαι (τι είπα τώρα, ε;) Ίσως και οι συσπάσεις από άγχος και κούραση είναι. Καλό ραντεβού να έχεις με τον γιατρό.

Μαριλού ναι, να το υπενθυμίζεις στον γιατρό και να επιμένεις για τις συσπάσεις αφού σε ανησυχούν. Καλό είναι να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται με τέτοια θέματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...