Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

αααααααααα ξέχασα να σας πω, μιας και το αναφέρατε...............ότι εγώ έχω πάρει ήδη 7 κιλά :roll: κι έχω πάθει σοκάρα με το πώς αποκτιούνται!!!!!!!!!!εγώ ήμουν πάντα αδύνατη (57 κιλάκια μόνο με 1,77 ύψος) και δεν το είχα συνηθίσει αυτό..................δεν ξέρω βέβαια πιστεύω ότι παίζουν ρόλο και τα ουτροτζεστάν που έπαιρνα όλο το πρώτο τρίμηνο................γιατί μόλις τα σταμάτησα ένοιωσα λίγο ότι ξεπρήστηκα.....................πάντως τα γλυκάκια μου τα τρώω.....και τα απολαμβάνω............:tongue::tongue:

τα άτιμα με τον αέρα μπαίνουν! καλά κάνεις κ το ευχαριστιέσαι...εγώ ξεκίνησα με 45 κιλά κ 1.50 ύψος κ τώρα είμαι 51.5 με το ίδιο ύψος άκουσον άκουσον :lol::lol::lol::lol: κ είναι 1η φορά που βλέπω τέτοια νούμερα στην ζυγαριά (το περισσότερο που είχα δει ήταν 48) κι έχω πάθει σοκ!! αλλά πεινάω κιόλας!!προγεστερόνη έπαιρνα κι εγώ στο α τριμ. αλλά κ που την έκοψα τι να σου κάνει είχα ήδη κοιλίτσα...από 7η-8η εβδομάδα άρχισα να φουσκώνω...


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλώς την!! χαχα να με βαφτίσεις! δεν με πειράζει! βέβαια στην αρχή μπορεί να μην καταλάβω αμέσως οτι απευθύνεσαι σε μένα αλλά πιστεύω να το συνηθίσω γρήγορα :D ευαίσθητη είμαι γενικά (κλαίω σχετικά εύκολα) αλλά όχι για τόσο ασήμαντα πράγματα! τώρα με την εγκυμοσύνη έχει παραγίνει!!με πιάνει το παράπονο για βλακείες!! αλλά δεν το ελέγχω!!σήμερα είμαι καλύτερα αλλά τα ζουζούνια μου κρατάνε μούτρα μάλλον! τα δελέασα με μελομακάρονο κ τσουρέκι μπας κ δώσουν το παρόν πιο δυναμικά!!

για τις συσπάσεις δεν ξέρω να σου πω! κι εγώ άσχετη είμαι!μπορεί να εχω κ να μην τις κατάλαβα!! τώρα για το μωρό...στην αρχή ήταν για δευτερόλεπτα σαν ανεπαίσθητο γαργαλητό...κ μετά κάτι σαν ελαφρύ σπρώξιμο από μέσα για δευτερόλεπτα..κάποιες φορές είναι μια αίσθηση όπως π.χ όταν "παίζει" το ματι μας...αυτά στην αρχή...τώρα είναι πιο έντονα κ το σπρώξιμο κ σαν να κολυμπάει κάτι μες στην κοιλιά..

κι εγώ έτσι παραπονιάρα είμαι γενικά...............αλλά τώρα.............το αντράκι μου γελάει αλλά εγώ εκνευρίζομαι μετά που πάλι με πήρε το παράπονο..............χαχαχαχαχα εεεε αμα προσέφερες τέτοιο δέλεαρ περίμενε...........θα κάνουν δυναμική εμφάνιση!!!

μωρέ λες να είχα κι εγώ καμμιά σύσπαση :tongue: χααχαχχααχ κ να μην το κατάλαβα; :rolleyes: δεν αποκλείεται.................σου είπα ότι τρελαίνομαι όπως το περιγράφεις και αδημονώ να το ζήσω;;!!!!!

τα άτιμα με τον αέρα μπαίνουν! καλά κάνεις κ το ευχαριστιέσαι...εγώ ξεκίνησα με 45 κιλά κ 1.50 ύψος κ τώρα είμαι 51.5 με το ίδιο ύψος άκουσον άκουσον :lol::lol::lol::lol: κ είναι 1η φορά που βλέπω τέτοια νούμερα στην ζυγαριά (το περισσότερο που είχα δει ήταν 48) κι έχω πάθει σοκ!! αλλά πεινάω κιόλας!!προγεστερόνη έπαιρνα κι εγώ στο α τριμ. αλλά κ που την έκοψα τι να σου κάνει είχα ήδη κοιλίτσα...από 7η-8η εβδομάδα άρχισα να φουσκώνω...

φαντάσου έχεις πάρει πιο λίγα κιλά εσύ με δίδυμα:!::!: λες να ξεφύγω; πάντως έχουν περιοριστεί οι λιγούρες..............στο πρώτο τρίμηνο ήμουν απάλευτη............είχα κόψει και το τσιγάρο και άστα................μια χαρούλα είσαι εσύ..............θα δούμε και άλλα ακόμη πιο συγκλονιστικά νούμερα περίμενε!!!!

κι εγώ έτσι με την προγεστερόνη...............είχα πετάξει κοιλίτσα από πολύ πολύ νωρίς..............και όλοι απορούσαν...................


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ έτσι παραπονιάρα είμαι γενικά...............αλλά τώρα.............το αντράκι μου γελάει αλλά εγώ εκνευρίζομαι μετά που πάλι με πήρε το παράπονο..............χαχαχαχαχα εεεε αμα προσέφερες τέτοιο δέλεαρ περίμενε...........θα κάνουν δυναμική εμφάνιση!!!

αχ αυτές οι ορμόνες τι μας κάνουν!! εμένα ο καημενος στην αρχή πάει να εκνευριστεί άμα δει κ βουρκώνω για μπούρδες αλλά μετά θυμάται την κατάσταση κι μου κάνει αγκαλίτσες κ φιλάκια! αχ θα τον τρελάνω τον άνθρωπο!!

μωρέ λες να είχα κι εγώ καμμιά σύσπαση :tongue: χααχαχχααχ κ να μην το κατάλαβα; :rolleyes: δεν αποκλείεται.................σου είπα ότι τρελαίνομαι όπως το περιγράφεις και αδημονώ να το ζήσω;;!!!!!

υπομονή λίγες μέρες!! είσαι κοντά στο να το νιώσεις! εγώ τα ένιωσα 1η φορά 16 εβδ. κ κάτι ημ. όχι κάθε μέρα βέβαια! άσε που είχα κ τον άντρα μου κ δεν με πίστευε! μου έλεγε είναι νωρίς! τώρα όμως όλο με το χέρι στην κοιλιά είναι μήπως κ τα νιώσει κι αυτός :lol::lol:

φαντάσου έχεις πάρει πιο λίγα κιλά εσύ με δίδυμα:!::!: λες να ξεφύγω; πάντως έχουν περιοριστεί οι λιγούρες..............στο πρώτο τρίμηνο ήμουν απάλευτη............είχα κόψει και το τσιγάρο και άστα................μια χαρούλα είσαι εσύ..............θα δούμε και άλλα ακόμη πιο συγκλονιστικά νούμερα περίμενε!!!!

κι εγώ έτσι με την προγεστερόνη...............είχα πετάξει κοιλίτσα από πολύ πολύ νωρίς..............και όλοι απορούσαν...................

εσύ μια χαρά με λες αλλά εμένα πριν 1 μήνα που είχα πάρει σύνολο 4 (3 εκείνο τον μήνα) ο γιατρός μου την είπε!! κ τώρα μάλλον πάλι θα μου την πει αλλά θα τον περιλάβω καλά!! τότε με βρήκε απροετοίμαστη!! 2 μωρά κουβαλάω!! έλεος!! νομίζω αν προσέξουμε λίγο θα είμαστε οκ! πόσα σου είπε να βάλεις σύνολο? εμένα 13-15 κιλα... αχ είμαι κ λιχούδω!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχααχχαχαχααχχαχαχαχα

συμφωνώ και επαυξάνω με όλα όλα όσα έγραψες!!!!!!!!!!

1ον. θα τους τρελάνουμε.............είναι κι επίσημο..............αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνουν κι αυτοί την εγκυμοσύνη...........όχι με τις ορμόνες αλλά με το αποτέλεσμά τους................εμένα βέβαια διατείνεται πως περνάει την εγκυμοσύνη του συζύγου............διότι έχει κι εκείνος ζαλάδες, όταν με πιάνουν λιγούρες τον πιάνον κι εκείνο....έχει υπνηλία και όλα τα συναφή...........μόνο που δεν έχει νινί στην κοιλίτσα αλλά πια σκέτη κοιλίτσα................χαχαχαχαχα μεγάλες στιγμές!!!!

2ον. κι εμένα έτσι θα είναι σίγουρα.............με το χέρι στη κοιλιά...........χαχαχαχα πόσο χρονών είστε;

3ον. ο γιατρούλης λίγο αυστηρός ή είναι ιδέα μου; εμένα πράμα δεν μου είπε.............μπορεί να με έβλεπε κι έτσι αδυνατούλικο και να έλεγε τι να της πω;;;;ωστόσο, έκανα την ανατροπή! πες του ότι είσαι παραπονιάρα και όλο κλαις και να μην σε μαλώνει για αηδίες.....θα δεις θα τον ρίξεις τον ντοκ χαχαχαχα........όπως ήρθαν θα τα χασουμε.............μπαααααααααα......κι εγώ είμαι λιχούδω και λιγούρω....:cool: πάντα ήμουν αλλά γυμναζόμουν, δούλευα όλη μέρα και ήμουν και νευρόσπαστο και δεν έμενα πράμα................τώωωωωωωωωωωωωωρα έχω βγει σε άδεια, κοιμάμαι όλη μέρα κι έχω μεταλλαχτεί σε αδελφή του Δαλάι Λάμα χαχαχαχαχα τι τα θες;;;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχααχχαχαχααχχαχαχαχα

συμφωνώ και επαυξάνω με όλα όλα όσα έγραψες!!!!!!!!!!

1ον. θα τους τρελάνουμε.............είναι κι επίσημο..............αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνουν κι αυτοί την εγκυμοσύνη...........όχι με τις ορμόνες αλλά με το αποτέλεσμά τους................εμένα βέβαια διατείνεται πως περνάει την εγκυμοσύνη του συζύγου............διότι έχει κι εκείνος ζαλάδες, όταν με πιάνουν λιγούρες τον πιάνον κι εκείνο....έχει υπνηλία και όλα τα συναφή...........μόνο που δεν έχει νινί στην κοιλίτσα αλλά πια σκέτη κοιλίτσα................χαχαχαχαχα μεγάλες στιγμές!!!!

χαχαχχα σωστή!!! κι ο δικός μου τα έχει όλα εκτός από ζαλάδες κ κοιλίτσα χαχαχχα από υπνηλία δε είναι φουλ!!!

2ον. κι εμένα έτσι θα είναι σίγουρα.............με το χέρι στη κοιλιά...........χαχαχαχα πόσο χρονών είστε;

έτσι έτσι!! θα έχεις μια "βεντούζα" π'ανω στην κοιλιά σου :lol::lol::lol: εγώ 29 κι ο άντρας μου 34! εσείς?

3ον. ο γιατρούλης λίγο αυστηρός ή είναι ιδέα μου; εμένα πράμα δεν μου είπε.............μπορεί να με έβλεπε κι έτσι αδυνατούλικο και να έλεγε τι να της πω;;;;ωστόσο, έκανα την ανατροπή! πες του ότι είσαι παραπονιάρα και όλο κλαις και να μην σε μαλώνει για αηδίες.....θα δεις θα τον ρίξεις τον ντοκ χαχαχαχα........όπως ήρθαν θα τα χασουμε.............μπαααααααααα......κι εγώ είμαι λιχούδω και λιγούρω....:cool: πάντα ήμουν αλλά γυμναζόμουν, δούλευα όλη μέρα και ήμουν και νευρόσπαστο και δεν έμενα πράμα................τώωωωωωωωωωωωωωρα έχω βγει σε άδεια, κοιμάμαι όλη μέρα κι έχω μεταλλαχτεί σε αδελφή του Δαλάι Λάμα χαχαχαχαχα τι τα θες;;;

ειναι αυστηρός τρομάρα του!! αλλά ρώτησα γνωστές που έχουν κι αυτές αυτόν τον γιατρό κ λέει σε όλες έτσι κάνει για να τις τρομάξει κ να μην πάρουν πολλά στο α τριμ. γιατί μετά λέει παίρνεις περισσότερα! εγώ δεν γυμναζόμουν αλλά είχα γενικά τον ακάθιστο, δούλευα πολλές ώρες κ μετά γυρνούσα κι έκανα δουλειές...κ μετά για να χαλαρώσω μαγειρική-ζαχαροπλαστική!! κι έτσι διατηρούσα τα κιλά μου μ'ευκολία!! τώρα χαλαράααααα!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ είμαι 31 (για λίγο ακόμη :lol:) και το αντράκι μου έκλεισα τα 33.........κοντά είμαστε!!!

άσε καρδούλα έχουμε να ζήσουμε μεγάλες στιγμές και να κουβαλήσουμε μεγάλες κοιλιές καθώς φαίνεται!!!να μας ευλογεί ο Θεούλης να πηγαίνουν όλα καλά και αυτά θα τα διακωμωδούμε εδώ μεταξύ μας και θα γελάμε!

σε φιλώ για την ώρα!

υγ. για δείτε κορίτσια κι εσείς αυτό το σάιτ............έπεσα πάνω του τις προάλλες και ξετρελάθηκα...............εγώ θα πάω σίγουρα...........αν μένετε Αθήνα κι έρθετε θα τα πούμε κι από κοντά!!!

http://www.mitrikosthilasmos.com/2014/01/dorean-seminaria-thilasmou.html?m=1


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι 31 (για λίγο ακόμη :lol:) και το αντράκι μου έκλεισα τα 33.........κοντά είμαστε!!!

άσε καρδούλα έχουμε να ζήσουμε μεγάλες στιγμές και να κουβαλήσουμε μεγάλες κοιλιές καθώς φαίνεται!!!να μας ευλογεί ο Θεούλης να πηγαίνουν όλα καλά και αυτά θα τα διακωμωδούμε εδώ μεταξύ μας και θα γελάμε!

σε φιλώ για την ώρα!

υγ. για δείτε κορίτσια κι εσείς αυτό το σάιτ............έπεσα πάνω του τις προάλλες και ξετρελάθηκα...............εγώ θα πάω σίγουρα...........αν μένετε Αθήνα κι έρθετε θα τα πούμε κι από κοντά!!!

http://www.mitrikosthilasmos.com/2014/01/dorean-seminaria-thilasmou.html?m=1

γερά να είναι τα μωρά μας κι όλα θα γίνουν!! φιλιά!!

υ.γ κρίμα δεν μπορώ να έρθω...είμαι θεσ/νικη :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω πολυ καιρό να μπω! Ελπίζω να είστε όλες καλα κ τα μπεμπακια σας! Εγω περνάω λίγο δύσκολα διότι ξεκίνησαν ήδη οι συσπασεις κ ειναι πολυ νωρίς! Τα είχα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη ελπίζω κ σε αυτήν να πανε όλα καλα!

Αναστασάκι μελισάκι καλώς ήρθες!!!!!!! Τόσο νωρίς συσπάσεις?? Σου έδωσε τροφοκαρντ??? Πώς είσαι τώρα???

καλησπέρα κορίτσια...μάλλον είμαι από τις "τυχερές"....εμετοί, σάκχαρο, ινσουλίνη άρα όχι απλώς δεν έχω πάρει έχω χάσει κ όλας γιατί είμαι παχύσαρκη!!!!!!! Πάντως δε γίνεται και αυτές οι λιγούρες είναι ότι χειρότερο!!! Ελπίζω να σταματήσουν σύντομα γιατί είναι θεματάκι....

myheart άμα εγώ κάθε φορά που μου έπεφτε κάτι το έπαιρνα κατάκαρδα θα μουνα τώρα του θανατά!!!!!!! είμαι τελείως απρόσεκτη και σπάω συνεχώς διάφορα!!!! Αλλά λίγο οι ορμόνες λίγο η κατάσταση είμαστε ευαισθητούλες και μας παίρνει εύκολα από κάτω....... χιχ.... εγώ πάλι έχω νεύρα νεύρα νεύρα!!!!! Μιλάμε για νεύρα όμως!!!!

μουντυ ήμουν με αρκετά περιττα κιλά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και με τα κιλά που ξεκίνησα με αυτά ήμουν ετοιμόγενη. Μάλιστα αν έπαιρνα κανα κιλό μου την έλεγε ο ντοκ τότε!! Με τόσουςς εμετούς όμως καούρες δεν κατέβαινε τπτ και ότι έτρωγα το βγαζα. όχι σε άρρωστο σημείο αλλά σε αρκετό για να με κάνω να χάνω κιλά!! Κοιμόμουν και πολύ και δεν έτρωγα. Τώρα δε έχω χρόνο να ξεκουραστώ να κοιμηθώ να ξεχαστώ από την πείναααα μου!! Άλλη εγκυμοσύνη τελειώς!! Και εμετο ακόμη δεν έχω κάνει φτου του φτου.... :P :P

γεια σας συνοδοιπόρισσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

τι μου κανετε σήμερα; ρε κορίτσια..........πώς νοιώθετε τις συσπάσεις; πω πω νοιώθω πολύ ξανθιά και εξωγήινη συνάμα.............χαχααχαχ ούτε το μωράκι καταλαβαίνω, ούτε αν έχω συσπάσεις...............:rolleyes::rolleyes: διαφωτίστε με πλιζ!!!!!!!!!!

μουντάκι μου θα τα λέμε κι από εδώ εμείς φιλεναδίτσα!άλλωστε είπαμε πάμε χέρι χέρι!

αναστασάκι καλώς ήρθες.............υπομονή και ξεκουραση καλή μου!θα τα καταφέρουμε!!!!εδώ θα τα μοιραζόμαστε και όλα θα πάνε καλά!!

καρδούλα (myheart)...........καταρχήν σε βαφτίζω (το έχω κάνει σε πολλές κοπέλες εδώ στο καφέ χαχαχαχαχα γιατί βαριέμαι να αλλάζω σε αγγλικά ... ελπίζω να μην σε πειράζει)...............είσαι ευαισθητούλι γενικά; στεναχωρήθηκες για ένα φαγάκι; σιγά το πράμα.........................είναι πάντως οι ορμόνες μας τέλειες αυτό το διάστημα!!!ούτε εγώ έχω ιδιαίτερα νεύρα.............αλλά το παραπονάκι με πιάνει συχνά και μένα με άσχετα πράγματα και αστεία...........χαχααχχααχ πως είσαι σήμερα; τα διδυμάκια μας;

αρτίστα (mommyart...ισχύει το ίδιο κι εδώ αχχαχαχααχ)...........διάβασα σε άλλο τόπικ ότι έχουμε τον ίδιο γιατρό και τις ίδιες απορίες..............χμμμ κ εγώ τα ίδια σκέφτομαι.................είναι τόσο φοβερός...............εγω έχω χάσει ένα μωράκι και ο Χασιακούλης με βοήθησε πάρα πολύ (σε αντίθεση με τον πρώην γιατρό μου γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ) και μου βρήκε τα θέματά μου που δεν είχα την παραμικρή ιδέα ότι είχα.................έτσι δεν θέλω να τον αλλάξω............με τίποτα...............αλλά.................τεσπα...............εγώ θα πάω πιο νωρίς από εσένα και θα σου πω..............τη Δευτέρα................θα τα συζητήσουμε μετά και κάποια άκρη θα βρούμε..............πιστεύω πάντως ότι θα γυρίσει............νοιώθω ότι είναι πολύ καλά πια!!!

πως είσαι εσύ; εσύ χρειάζεσαι λίγο κουράγιο παραπάνω με ένα ζουζουνάκι γύρω σου...........ε;;;

Μα ρέσουν τα βαπτίσια Θοκάκι και θα σε λέω έτσι!!!!!!!!!!μπουαχαχαχαχχαχαχα

Λοιπόν τον Χασιάκο δεν τον έχω γνωρίσει ποτέ!!! Σε παρακολουθούσε κι εσένα ο Μουστακαριας?? Με ενημέρωσαν ότι επέστρεψε ο Χασιακος κανονικά στα ραντεβού του!! Θα περιμένω πως και πως νέα σου..μιας και τον γνωριζες να μου πεις σε τι φάση είναι!! Αλήθεια που γεννάμε έχει αλλάξει?? Γνωρίζεις αμοιβή?? Θέλω να τα συζητήσω μαζί του μη βρεθώ προ εκπλήξεων!!

αααααααααα ξέχασα να σας πω, μιας και το αναφέρατε...............ότι εγώ έχω πάρει ήδη 7 κιλά :roll: κι έχω πάθει σοκάρα με το πώς αποκτιούνται!!!!!!!!!!εγώ ήμουν πάντα αδύνατη (57 κιλάκια μόνο με 1,77 ύψος) και δεν το είχα συνηθίσει αυτό..................δεν ξέρω βέβαια πιστεύω ότι παίζουν ρόλο και τα ουτροτζεστάν που έπαιρνα όλο το πρώτο τρίμηνο................γιατί μόλις τα σταμάτησα ένοιωσα λίγο ότι ξεπρήστηκα.....................πάντως τα γλυκάκια μου τα τρώω.....και τα απολαμβάνω............:tongue::tongue:

Ρ γμτη τα 7 τα έχω τσιμπήσει κι εγώ!!!!!!!!!! Ξεκίνησα χωρίς περιττα κιλά. Αλλά έχω γίνει μια φούσκα και μισή!!!! γκρρρρρρ

εσύ μια χαρά με λες αλλά εμένα πριν 1 μήνα που είχα πάρει σύνολο 4 (3 εκείνο τον μήνα) ο γιατρός μου την είπε!! κ τώρα μάλλον πάλι θα μου την πει αλλά θα τον περιλάβω καλά!! τότε με βρήκε απροετοίμαστη!! 2 μωρά κουβαλάω!! έλεος!! νομίζω αν προσέξουμε λίγο θα είμαστε οκ! πόσα σου είπε να βάλεις σύνολο? εμένα 13-15 κιλα... αχ είμαι κ λιχούδω!!

καρδούλα έχεις περισσότερα περιθωρια για να πάρεις κιλά όμως μη ξεχνάς ότι είναι πολύ πιο σοβαρά με τα διδυμα και πρέπει να προσέχεις και να ακούς το γιατρό σου!!! Μην ανησυχείς και μη σε πιάσει άγχος τα διδυμάια θέλουν μεγαλύτερη προσοχή.... :) :) Ξέρω όμως ότι προσέχεις απλά στο λέω γιατι όπως βλέπεις μπαίνουν χαλαρά και στα επόμενα τρίμηνα περισσότερο...οπότε πρέπει να προσέχουμε ΟΛΕΣΣΣΣ!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

εγώ είμαι 31 (για λίγο ακόμη :lol:) και το αντράκι μου έκλεισα τα 33.........κοντά είμαστε!!!

άσε καρδούλα έχουμε να ζήσουμε μεγάλες στιγμές και να κουβαλήσουμε μεγάλες κοιλιές καθώς φαίνεται!!!να μας ευλογεί ο Θεούλης να πηγαίνουν όλα καλά και αυτά θα τα διακωμωδούμε εδώ μεταξύ μας και θα γελάμε!

σε φιλώ για την ώρα!

υγ. για δείτε κορίτσια κι εσείς αυτό το σάιτ............έπεσα πάνω του τις προάλλες και ξετρελάθηκα...............εγώ θα πάω σίγουρα...........αν μένετε Αθήνα κι έρθετε θα τα πούμε κι από κοντά!!!

http://www.mitrikosthilasmos.com/2014/01/dorean-seminaria-thilasmou.html?m=1

Οι άντρες κορίτσια μη το γελάτε περνάνε κι αυτοί τα ορμονικα-ψυχολογικά τους...και βάζουν και κιλά!!! Αν όχι τώρα με το που έρθει το μωρό να δεις!!!!!! Τώρα εμάς είναι το δεύτερο και είναι λίγο καλύτερα τα πράματα αλλά το κακό είναι ότι δε μου δίνει και την απαραίτητη προσοχή που αξίζω βεβαιώς βεβαίως και είμαι μες στη γκρίνια και στο παράπονο....πφφφφφ

Πατάω εντερ τόση ώρα που γράφω έχω ξεχάσει το όνομά μου!!!

Ααααα είμαι 35 ο συζυγος 36!!! :D:D:D:D:D


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θοκάκι γνωρίζεις σε ποιό μέρος θα γίνουν αυτά τα σεμινάρια??? Επειδή δεν είμαι μόνη δεν μπορώ να μετακινηθώ πολύ μακρυά από τη περιοχή μου...κι αν καταφέρω να βρω που να αφήσω τον μικρό μου..όπότε μπορεί να ειναι και αδύνατον!!! Είναι όμως πολύ ενδιαφέρον κι αν δεν τα καταφέρω θα μας ενημερώσεις εσύ τι ακριβώς θα λένε ε???? :tongue::tongue:


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ωχ βρε κορίτσι τα έχεις όλα αυτά?ταλαιπωρία!!

μωρέ ήμουν πάντα πολύ ανεξάρτητη κ τώρα μου τη δίνει που εξαρτώμαι κ για τα πιο απλά από άλλους! κι οι ορμόνες μαλλον δουλεύουν καλά! νεύρα ε? εγώ σπανίως έχω νεύρα,περίμενα να έχω πιο πολλά!

Αυτά και άλλα πολλά αλλά σημασία έχει να είναι καλά τα νινάκια κι ας περάσαμε εμέις ζόρια!!!!! Σήμερα κορίτσι είχα μια φρικτή μέρα με πολλή κόυραση και αύριο πάλι δουλειά και ήδη κοιμάμαι όρθια!!! Έκανα και τον καθιερωμένο βραδινό εμετό και είμαι τέζα!!! Μπαλάκι και νάνι!!!!! Πάντως με τα κιλά και μένα ο γιατρός μου γενικά είναι αυστηρός αλλά ευτυχώς αυτή τη φορέα λέει ότι είμαι η καλύτερη του μαθήτρια!! Χοχοχοχοχοχοχ.... Θέλει πάντως έλεγχο!!!!!!! Σας αφήνω γλυκού λες πάω να ξεραθώ!!!!! Φιλιά πολλά!!!!!!!

Υγ thoκακό είσαι σα τσίχλα ή μου φαίνεται??? :tongue:


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χελλόου γκερλς!! τι κάνετε? εγώ έλειπα όλη μέρα σήμερα! λέω ν'αρχίσω να κάνω λίστα με τα απαραίτητα..εσείς έχετε καμιά ιδέα τι θα χρειαστούμε? λόγω των διδύμων θέλω ν'αρχίζω να ετοιμάζω σχετικά νωρίς γιατί μετά θα βαρύνω κ δεν θα μπορώ...


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε?? Πώς είστε???

Ξεκινώ μαγείρεμα μπας και τελειώσω νωρίς και πάμε καμιά βολτούλα που έχει ήλιο όμορφο!!!

Καρδούλα ωραία ενασχόληση να ξεκινήσεις να σκέφτεσαι σιγά σιγα αγορές για τα αντράκια σου!!!! Μόλις μάθω κι εγώ το φύλο θα αρχίσουν τα όνειρά μου και οι αγορές!!!

Φιλιά

Καλήμέραααααααααααααααααααα!!!!!!!!

Καλή Κυριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πονοκεφαλιάζω λίγο δυό μέρες τώρα και είμαι οφφφφ...

Τι κάνετε φουσκοκοιλίτσες!!!

Το νοιώθω πλέον σχεδόν συνέχεια και με κάνει ευτυχισμένη πολύ!!!!!!!!

Θωκάκι περιμένουμε νέα από τον γιατρούλι κούκλα!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!

Από αύριο πρέπει να ξεκινήσω δίαιτα :P :P έχω γίνει τούμπανο!!!


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...