Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκά

πολύ τυχερός αχαχχαχαχχα!!! καλέ λες να μου βγούνε θρεφταράκια? βέβαια απ'ότι κατάλαβα τελείως εμπειρικά το είπε,δεν νομίζω να μέτρησε κάτι! όσο για το λαδάκι την καλύτερη δουλειά έκανες!! μας τιγκάρουν στα χημικά πια!!δεν ξέρεις τι να εμπιστευτείς!!

μπράβο στο μωράκι σας!!! κι εμένα μου τα έβγαλε λίγες μέρες μεγαλύτερα! λες ν'ανέβασα ζάχαρο? δευτέρα θα πάω για εξετάσεις έτσι κι αλλιώς...α και μην κουράζεσαι :tongue::tongue:!!! μαγνήσιο δεν σου δίνει?λ

φιλάκια σε όλες!!

Καλέ τι λες;;;; Φτου φτου... Εγώ έχω θέμα με το σάκχαρο πρέπει να το χουν όλες;;;; Άντε κοριτσάκι μν ακούω χαζα!!! Θα δεις οι εξετασεις θα ναι ουαου!!!! Μαγνησιο έπαιρνα ως τα τέλη δεκέμβρη τώρα δν παίρνω!!!!! Ψωνισες!;; Τέλεια μεγιά!!!! Με το καλό να τα φορέσουν τα ζουζούνια σου!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ τι λες;;;; Φτου φτου... Εγώ έχω θέμα με το σάκχαρο πρέπει να το χουν όλες;;;; Άντε κοριτσάκι μν ακούω χαζα!!! Θα δεις οι εξετασεις θα ναι ουαου!!!! Μαγνησιο έπαιρνα ως τα τέλη δεκέμβρη τώρα δν παίρνω!!!!! Ψωνισες!;; Τέλεια μεγιά!!!! Με το καλό να τα φορέσουν τα ζουζούνια σου!!!!!

βρε μακριά από 'μας αλλά λέω μήπως!! βέβαια δεν μου είπε κάτι,μου είπε όλα εξαιρετικά! λοιπόν νομίζω κακώς σου το έκοψε το μαγνήσιο! μήπως γι'αυτό έχεις πονάκια?εμένα μου το έδωσε απ'την αρχή 4/ημερα κ φτου φτου μου τέτοια δεν είχα..γενικά βοηθάει για τις συσπάσεις..ο δικός μου το δίνει προληπτικά,κάποιοι το δίνουν αν δουν συσπάσεις!

αχ ναι πήρα κάτι λίγα..καλτσάκια,εσωρουχάκια μια τρέλα!! σ'ευχαριστώ!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκά!!

πολύ τυχερός αχαχχαχαχχα!!! καλέ λες να μου βγούνε θρεφταράκια? βέβαια απ'ότι κατάλαβα τελείως εμπειρικά το είπε,δεν νομίζω να μέτρησε κάτι! όσο για το λαδάκι την καλύτερη δουλειά έκανες!! μας τιγκάρουν στα χημικά πια!!δεν ξέρεις τι να εμπιστευτείς!!

μπράβο στο μωράκι σας!!! κι εμένα μου τα έβγαλε λίγες μέρες μεγαλύτερα! λες ν'ανέβασα ζάχαρο? δευτέρα θα πάω για εξετάσεις έτσι κι αλλιώς...α και μην κουράζεσαι :tongue::tongue:!!! μαγνήσιο δεν σου δίνει?

κουκουβά κ μη χειρότερα!!! χθες πήρα τα πρώτα τους πραγματάκια λίγα καλτσάκια,γαντάκια κ εσωρουχάκια!! τα οποία έχουν διάφορα σλόγκαν όπως " η δουλειά μου είναι να είμαι όμορφος" χαχχαχαχ

επίσης σήμερα έκλεισα για Β' επιπ. στις 29/1!! άνττε να δούμε!! ο ντοκ μου είπε να πάω κατά τις 10-12 /2 αλλά η κοπέλα στην κλινική μου είπε (κ συμφωνώ μαζί της) πως τότε θα τελειώνω την 24η εβδομ κ είναι αργά..κι έτσι μου έκλεισε για 29/1!! 165ε για διδυμα μαζί με ντιβιντι :D

φιλάκια σε όλες!!

Έλααααααααα αγορασες προίκα?????????? Από τώρα??????? χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Μη ξεχνάς ότι τα θες επί δύο!!! Πάρε ένα μπλε ένα πορτοκάλι βρε καρδούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πάρε κα μηνύματα προς το μπαμπά αρκετά θα χρειαστεί με τα ξενύχτια που έχει να ζήσει!! Θα τα βλέπει τη μέρα I <3 DAD!!!! DADDY LOVE ME!!! I WANT TO BE MY DAD!!! TAKE CARE!!! LOVE ME!!! :P :P

Αντε μπράβο καλή αρχή!!! ό,τι θέλετε εγώ εδώ αν γνωρίζω να βοηθήσω..... ;)

Kι εμένα θρεφταράκι ήταν ο μικρούλης μου αλλά δεν είχα πρόβλημα! Μην ανησυχείς!!! Εντάξει ο γιατρός σου έκανε και λίγο τα στραβά τα μάτια σε ζύγισε???

Με το καλό η βββββββββ επιπέδου ( κολλησε το πλήκτρο ουπςςςς ! :P ) Εμείς μετά τις 15 αλλά ακόμη δεν έκλεισα ραντεβού..τιμή δεν ξέρω ακόμη :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τσα!

τι κάνουν οι συνοδοιπόρισσές μου;

διαβάζω ωραία νεάκια από όλες και πολύ χαίρομαι!μπράβο κοριτσακια μου!τέλεια τα νέα από τους γιατρούς σας!και τα διδυμάκια μας και τα μονά μας μεγαλώνουν μια χαρά τα ζουζουνάκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!

μπεμπουλάκι 300γρ;;;; μεγάαααααααλο και σένα, ε;;ααααααααααχ ανυπομονώ γι αυτά τα μπουτάκια τα λαχταριστά!βάλε ένα τικεράκι να βλέπουμε και τη βδομάδα σου!!!

καρδουλίνα μου ο γιατρούλης σου ήταν τυχερός.......... ήταν ήρεμος τελικά και γλίτωσε τον εξάψαλμο!!!!!!!!!!!χαχαχαχααχ

450 γρ έκαστος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ε ρε φιλενάδα άρα 1 κιλό ολόκληρο είναι μόνο τα μωρούλια....για βάλε εκεί όλα τα συστήματα!μια χαρά είσαι!φτου φτου

μανούλα αρτίστα περιμένω τα νεάκια σου!!!!!!!!!!!!!!!κατάλαβα ότι το νινάκι σου είναι μούρλια και σε χαιρέτησε και σένα για τα καλά προχθές, ε; με τον γιατρό έμαθες πράμα; πως σου φάνηκε; άντε μπεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!! κι εσύ βάλε ένα τικεράκι μωρέ!!!!!!!!!!!

θα είμαστε και συμμαθητάκια; χαχαχαχα τέλεια!!!!θα συνεννοηθούμε από την προηγούμενη...θα σου πω τι θα φοράω αν και θα είμαι με τον αντρούλη μου (φαντάζομαι μόνο ο δικός μου θα είναι) άρα θα ξεχωρίζουμε!χαχαχαχααχ ομως θέλω πολύ να έρχεται να το βιώνουμε μαζί και για να με ξεμπλοκάρει τότε αν χρειάζεται............................

μουντάκι μου φιλεναδάκι μου όμορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν αντέξατε τελικά και πήγατε, ε; καλά έκανες φίλη μου για να μου είσαι ήρεμη!!!!είδες μωρέ το αστεράκι σου; μια χαρά μεγαλώνει.....πριγκιπικά!μην μου στεναχωριέσαι για τίποτα!!ολα θα πάνε καλά!όλα όλα!στο υποσχομαι!

στη δουλίτσα σου όλα καλά;

θα το ακούσουμε το μωράκι μας .... που θα πάει; μέχρι τότε κάθε σημαδάκι ασυναίσθητα συνδυάζεται με αυτό......η κοιλίτσα σου μεγάλωσε;

αααααααααααααααααα να σας πω και κάτι άλλο;

πήγα προχθές φαρμακείο να πάρω κρέμα για τις ραγάδες.....και η φρεζιντέρμ τελικά έχει κάποια πάραμπενς................:shock: ακραίο; παρόλο που είναι για το θέμα αυτό συγκεκριμένα κι όμως έχει πάραμπενς!

εγώ πήρα τελικά αμυγδαλέλαιο και θα έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο γιατί από όσα είδα όλες οι κρέμες έχουν από κάτι μέσα (βενζόλιο κλπ).....

σημασία έχει να είναι η κοιλίτσα και το στήθος ενυδατωμένο ..... οπότε και το λαδάκι μια χαρά κάνει τη δουλίτσα του!!!

αυτά φίλες μου!

χαιρετώ σας και φιλώ σας

Καρδούλι Θώκι αν σου πω ότι δεν έχω ηρεμήσει από τη μέρα που γύρισα από το γιατρό??? ήθελα να κάτσω να σας γράψω ήρεμη τα νέα μου!!

Πήγα στο γιατρό με είδε μια συνεργάτης όχι η ίδια με τη δική σου!!! ΔΕΝ ΜΕ ΖΥΓΙΣΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΣΟ ΖΥΓΙΖΕΙ ΤΗ ΡΩΤΗΣΑ ΥΨΟΣ φάνηκε πολύ αστείο λες και με έκαιγε αλλά ρώτησα γιατί δε μου έιπε τπτ. ΌΛα καλά τα βλέπω πλακούντας οκ αμνιακό σουπερ το μωρό εντάξει καρδιά τελεια ΓΕΙΑΑ ΣΟΥ!!! πφφφφφφφ εντάξει πολύ καλή κυρία αλλά δεν είχα συνηθίσει έτσι.... και στο τέλος μου έκανε και κολπική εξέταση να ελέγξει τον τράχηλο!!! Εκεί έπαθα ένα σοκ αλλά οκ!! Μου είπε ότι σε αυτή την εβδομάδα πάντα το κοιτούν και σένα Θώκι??? Κοριτσάκια και σε σας??? Ρωτάω αρχικά το Θωκάκι γιατί πάμε στον ίδιο γιατρό!! :)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA To πιο σημαντικό 99,99999999999999999999999999 %

It's a boyyyyyy !!!!!!


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έλααααααααα αγορασες προίκα?????????? Από τώρα??????? χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Μη ξεχνάς ότι τα θες επί δύο!!! Πάρε ένα μπλε ένα πορτοκάλι βρε καρδούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πάρε κα μηνύματα προς το μπαμπά αρκετά θα χρειαστεί με τα ξενύχτια που έχει να ζήσει!! Θα τα βλέπει τη μέρα I <3 DAD!!!! DADDY LOVE ME!!! I WANT TO BE MY DAD!!! TAKE CARE!!! LOVE ME!!! :P :P

Αντε μπράβο καλή αρχή!!! ό,τι θέλετε εγώ εδώ αν γνωρίζω να βοηθήσω..... ;)

Kι εμένα θρεφταράκι ήταν ο μικρούλης μου αλλά δεν είχα πρόβλημα! Μην ανησυχείς!!! Εντάξει ο γιατρός σου έκανε και λίγο τα στραβά τα μάτια σε ζύγισε???

Με το καλό η βββββββββ επιπέδου ( κολλησε το πλήκτρο ουπςςςς ! :P ) Εμείς μετά τις 15 αλλά ακόμη δεν έκλεισα ραντεβού..τιμή δεν ξέρω ακόμη :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μου είπε ότι σε αυτή την εβδομάδα πάντα το κοιτούν και σένα Θώκι??? Κοριτσάκια και σε σας??? Ρωτάω αρχικά το Θωκάκι γιατί πάμε στον ίδιο γιατρό!! :)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA To πιο σημαντικό 99,99999999999999999999999999 %

It's a boyyyyyy !!!!!!

Αγόρασα μερικά ψιλοπραγματάκια!! εννοείται επί 2!!! απλά σχεδόν όλα τα έχουν γαλάζια ρε γμτ κι εγώ δεν τα πάω καλά με το γαλάζιο!! όπως λες θέλω πορτοκαλί,λαχανί,τιρκουάζ..έντονα χρώματα!! τεσπα κάτι θα βρω κ σε τέτοια :D δεν μπόρεσα ν'αντισταθώ κι η αλήθεια είναι ότι με ανέβασε τόσοοοοο πολύ ψυχολογικά!!! πήρα μερικά εσωρουχα-φορμάκια,γαντάκια,καλτσούλες σαλιαρίτσες :D είχα μια χαρά όταν γύρισα!! τα απλωσα στον καναπέ κ τα καμάρωνα!! κι ο δικός μου μια απ'τα ίδια!!

καλέ ναι με ζύγισε ο ντοκ!! αλλά μάλλον τα 2 κιλά του φάνηκαν νορμάλ κ μετά από γιορτές!τι να πω με τις μέρες του είναι!!

εμένα δεν μου έχει κάνει κολπικό...μόνο τις πρώτες φορές στην αρχή της εγκυμοσύνης που κάνουν έτσι κι αλλιώς...κι απ'ότι συζητάω και μ'άλλες διδυμοεγκυούλες είναι θέμα γιατρού...κάποιοι κάνουν κάποιοι όχι!! αγοράκι κι εσείς?? άντε με το καλό να κάνουμε όλες την β" επ. και να έχουμε σούπερ αποτελέσματα!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγόρασα μερικά ψιλοπραγματάκια!! εννοείται επί 2!!! απλά σχεδόν όλα τα έχουν γαλάζια ρε γμτ κι εγώ δεν τα πάω καλά με το γαλάζιο!! όπως λες θέλω πορτοκαλί,λαχανί,τιρκουάζ..έντονα χρώματα!! τεσπα κάτι θα βρω κ σε τέτοια :D δεν μπόρεσα ν'αντισταθώ κι η αλήθεια είναι ότι με ανέβασε τόσοοοοο πολύ ψυχολογικά!!! πήρα μερικά εσωρουχα-φορμάκια,γαντάκια,καλτσούλες σαλιαρίτσες :D είχα μια χαρά όταν γύρισα!! τα απλωσα στον καναπέ κ τα καμάρωνα!! κι ο δικός μου μια απ'τα ίδια!!

καλέ ναι με ζύγισε ο ντοκ!! αλλά μάλλον τα 2 κιλά του φάνηκαν νορμάλ κ μετά από γιορτές!τι να πω με τις μέρες του είναι!!

εμένα δεν μου έχει κάνει κολπικό...μόνο τις πρώτες φορές στην αρχή της εγκυμοσύνης που κάνουν έτσι κι αλλιώς...κι απ'ότι συζητάω και μ'άλλες διδυμοεγκυούλες είναι θέμα γιατρού...κάποιοι κάνουν κάποιοι όχι!! αγοράκι κι εσείς?? άντε με το καλό να κάνουμε όλες την β" επ. και να έχουμε σούπερ αποτελέσματα!!

Είναι τέλεια να ψωνίζεις για αυτά!!!! Μπράβο!!!

Μου κακοφάνηκε ο κολπικός αλλά αφού τσεκάρει κακό δεν είναι!!

ΑΓορι αγόρι να το επιβεβαιώσουμε και στη β φυσικά!!! Αν και το τσού τσού η υπάρχει ή δεν υπάρχει!! :D:D:D:D:D:D

Φιλιά καληνύχτα καρδουλα μου αυπνίες πάλι...πάω να πιεστώ λίγο να με πάρει ο ύπνος!!!!

Περιμένω τα νέα σας!!! Φιλιά σε όλεςςς!!!

Θώκι συμμαθητάκια ο σύζυγος δήλωσε συμμετοχη και δέχτηκαν???????


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου....νανάκια;;;αααααχ που ειναι εκείνες οι τρελές υπνηλιες οέο;;;ωραίες εποχές χαχαχαχα

Μανουλάκι μου αρτιστάκι μου....κατ αρχάς εξ όσων καταλαβαίνω καθε μια εκει δρα κατα το δοκούν....:rolleyes: εμένα δεν με εξέτασε κολπικά...δεν μου μίλησε για αμνιακό υγρό :shock:...κ ουτε εμένα με ζύγισε....:( μόνη μου το τσεκάρω.... την αυχενικη θα την κάνεις επάνω;αν ναι, πάει γύρω στα 130? αν θυμάμαι καλά....κ εγώ έχω προβληματιστεί λίγο..μα θα περιμένω λιγουλάκι ακομη κ θα δω τον άλλο μήνα....

Πω πω αρκετα αγοράκια μαζεύτηκαν στο παρεάκι μας!!!τελεια!αρτίστα τι ειναι το πρωτο πα-ι-δάκι σου;

μπεμπουλάκι μου πάτα πάνω σε ένα από τα τικεράκια μας κ ακολούθησε τις οδηγίες...μετά θα κάνεις το URL κόπι πέιστ στο προφίλ σου..μια μέρα που θα συντονιστούμε θα στο λέω βήμα βήμα αν δεν το καταφέρεις...

Μουντάκι κ σένα μάλλον αγορινάκι δεν είναι;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συνεγκυούλες μου!!! τι κάνετε? εγώ μόλις άπλωσα κάτι ρούχα κ έκατσα να πιω το απογευματινό μου καφεδάκι!!

Mpempoulaki αγοροπλημμύρα στο θεματάκι μας χιχιχιιχ :D κ γενικά πολύ αγόρι βλέπω το 2014! τι γίνεται η χρονιά των αγοριών είναι??:tongue:


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συνεγκυούλες μου!!! τι κάνετε? εγώ μόλις άπλωσα κάτι ρούχα κ έκατσα να πιω το απογευματινό μου καφεδάκι!!

Mpempoulaki αγοροπλημμύρα στο θεματάκι μας χιχιχιιχ :D κ γενικά πολύ αγόρι βλέπω το 2014! τι γίνεται η χρονιά των αγοριών είναι??:tongue:

Καλησπερα!ναι βρε!πολλα αγοράκια βρε παιδι μου!!!!εμενα ο άντρας μου απο την αρχή ήθελε κόρη!!!!!και να τελικά που του έγινε το χατήρι!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα!ναι βρε!πολλα αγοράκια βρε παιδι μου!!!!εμενα ο άντρας μου απο την αρχή ήθελε κόρη!!!!!και να τελικά που του έγινε το χατήρι!

εμείς η αλήθεια (κ ειδικά εγώ μάλλον τον άντρα μου δεν τον ένοιαζε τόσο) θέλαμε ένα κι ένα... αλλά να που μας βγήκαν 2 μπέμπηδες!! αλλά δεν πειράζει γερά να είναι αυτό με νοιάζει!! κι επειδή ήρθαν κ μ'εξωσωματική κι όχι με τον εύκολο τρόπο πραγματικά αυτό που μετράει είναι να είναι υγιή!! :D:D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμείς η αλήθεια (κ ειδικά εγώ μάλλον τον άντρα μου δεν τον ένοιαζε τόσο) θέλαμε ένα κι ένα... αλλά να που μας βγήκαν 2 μπέμπηδες!! αλλά δεν πειράζει γερά να είναι αυτό με νοιάζει!! κι επειδή ήρθαν κ μ'εξωσωματική κι όχι με τον εύκολο τρόπο πραγματικά αυτό που μετράει είναι να είναι υγιή!! :D:D

Πάνω απο ολα αυτό μετράει!εσυ έχεις και τη β επιπέδου πιο νωρίς.ξεμπερδευεις και με αυτό το άγχος!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πάνω απο ολα αυτό μετράει!εσυ έχεις και τη β επιπέδου πιο νωρίς.ξεμπερδευεις και με αυτό το άγχος!

ανυπομονώ να σου πω την αλήθεια!! εύχομαι να είναι όλα καλά και για όλες μας βέβαια!! δευτέρα πάω κ για γενική αίματος-ούρων ελπίζω κι αυτά να βγουν οκ...ουφ!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου όμορφα τι κάνετε;;; Πολύ αγόρι φτου φτου σκόρδα στα κάκαλα τ που λεγε λαι η γιαγιά μου!!!! Ας είναι γερά κι ας είναι ότι θέλουν!!!! Thokaki εμείς δεν ξέρουμε ακόμη... Το ένστικτο λέει κόρη αλλά και πάλι δεν είναι τόσο ξεκάθαρο αυτή τη φορά.... Η λογική αυτό λέει αλλά ειλικρινά καθόλου δε μ απασχολεί!!! Κουβέντα να γίνεται!!! Πάντως ο αντρούλης μου θέλει κόρη αλλά πιστεύει ότι θα χουμε γιο!!! Χιχι!!! Είναι καλό να σας εξετάζουν που και που κολπικά για να παρακολουθπύν τον τράχηλο... Το αμνιακό το βλέπουν και κοιλιακά εμένα προχθές ο ντοκ είπε ότι είμαστε οκ!!!

Μάλλον θ αρχίσουμε και μεις να μετράμε + στη ζυγαριά κορίτσια!!!!! Χθες που πήγα στη διατροφολόγο είχα χάσει μόνο κάτι ψιλογραμμάρια.... Δεν πειράζει είπαμε χαλάλι για τα μικράκια μας!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...