Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

καλημερα.. καλως ορισες Αγαπη.

χαχαχα τυχερος ο πατερας!!! εμας αγανακτησε να το νιωσει ενω οταν ημουν μονη μου εκανε παντα τα τρελα του ο μπεμπης...αλλα ακομα και τωρα..οταν λεω σε καποιον ''να κοιτα τωρα κουναει'' μολις γυρισει να το δει σταματαει...τα ιδια κανει και οταν παμε στο γιατρο τις τελευταιες φορες...ειναι πλατη γυρισμενος και δεν κουναει οτι και αν κανει η γιατρος για να γυρισει..φαινετε ειναι ντροπαλος και μοναχικος τυπος...χαχαχαχ οταν ειμαι μονη μου καθε αλλο παρα ησυχος ειναι βεβαια... καμια φορα νομιζω οτι θελει να βγει απο τωρα..:tongue::tongue::tongue:


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα Αγάπη!! Καλωσήρθες στην παρέα μας!! Τι παιδάκι έχεις; Αγοράκι ή κοριτσάκι;; Να σου ζήσει!!!

Εμείς είμαστε εν αναμονή!! Εγώ προσωπικά θέλω να περάσει γρήγορα ο καιρός! Όσο για τον ύπνο το έχω ακούσει από πολλές μανούλες!!! :)

Όσο για το γιατρό, αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι ο ίδιος γιατρός μπορεί να είναι τελείως διαφορετικός με κάθε κοπέλα!! Είναι και θέμα χημείας, πώς να το κάνουμε;;; Αφού σου πήγαν όλα καλά...αυτό έχει σημασία!!!

καλησπερα κοπελα μου καλησπερα σε ολες !!!! κοριτσακη !!! αντε με το καλο και συ να κρατησεις στην αγγαλια σου το μωρουλινι σου !!!

μπορει να εχεις και δικιο !!! αν εσυ εισαι ευχαριστημενη τοτε ολα καλα!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοπελα μου καλησπερα σε ολες !!!! κοριτσακη !!! αντε με το καλο και συ να κρατησεις στην αγγαλια σου το μωρουλινι σου !!!

μπορει να εχεις και δικιο !!! αν εσυ εισαι ευχαριστημενη τοτε ολα καλα!!!!!!! :D

Αγάπη δεν έχω τον Κουτρουλάκη...γενικά το είπα!! Σ'ευχαριστώ!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια πως ειστε? τι κανουν τα ζουζουνακια σας?

Καλημερα Ασπα!!!

Καλα ειμαστε κοριτσακι!!! Εμεις πηγαμε εχθες και ειδαμε την κουκλα μας!!! Ολα ειναι μια χαρουλα!!! Επομενο ραντεβου τωρα η Β επιπεδου στις 20 Μαιου!!!!

Εσυ τι μου κανεις κοριτσακι? Τι εκανες τελικα με τον ντοκ?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα θα με αναλαβει τελικα ο Βελεγρακης που ειναι και φιλος του αντρα μου το θεμα ειναι οτι δεν ξερει ακομα σε πιο απο τα δυο νοσοκομεια θα ειναι τον Σεπτεμβριο. Κατα τα αλλα ολα καλα στις 8 εχουμε την β επιπεδου και περιμενουμε!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

εμενα θα με αναλαβει τελικα ο Βελεγρακης που ειναι και φιλος του αντρα μου το θεμα ειναι οτι δεν ξερει ακομα σε πιο απο τα δυο νοσοκομεια θα ειναι τον Σεπτεμβριο. Κατα τα αλλα ολα καλα στις 8 εχουμε την β επιπεδου και περιμενουμε!

Μια χαρα κοριτσακι μου!! αφου βρεθηκε η λυση ολα σουπερ!! Το νοσοκομειο ειναι το τελευταιο!!! Κοντευει η β επιπεδου!! Στο Μουσουρακη θα πας ξανα?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...