Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε;; Εμείς πολύ καλά! Αχ αυτός ο καιρός...πότε θα σταθεροποιηθεί;;; Έχετε μπει καθόλου στη διαδικασία αγορών - εκτός από καροτσάκι που ξέρουμε για τη charma και τη new baby - πχ ρουχαλάκια, ζιμπουνάκια, αποστηρωτές κλπ. Εγώ επειδή θέλω να θηλάσω δεν ξέρω αν θα πάρω αποστηρωτή...από την άλλη σκέφτομαι "κ αν χρειαστεί;" Όπως τα ίδια σκέφτομαι και για το θήλαστρο...γιατί πώς να το κάνουμε βρε κορίτσια, δεν θέλω να κάνω περιττά έξοδα! Είναι και δύσκολες εποχές!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα...εγω ειμαι σχεδον ετοιμη για τη γεννα:tongue::tongue::tongue: εχω παρει εκτος απ το καροτσι..4 μπιμπερο (θελω να θηλασω αποκλειστικα αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις πηρα 4 εξαλου θα χρειαστουνε σιγουρα καποια στιγμη εστω και για νερο μονο) αφρολουτρο για να κανει μπανιο, απορυπαντικο για τα μωρουδιακα( τα εχω πλεινει σχεδον ολα..δεν ψωνισα σχεδον τιποτα ακομα γιατι μου εχει δωσει πολλα μια φιλη μου που γεννησε τον νοεμβρη οποτε οτι δεν τους κανει μου τα δινει, θα μου δωσει και αποστηρωτη)μερικα μπεμπιλινο που τα ειχε -50% τις προαλλες στο σουπερ μαρκετ, πιπιλες εχω απο δειγματα που μου στειλανε, σεντονακια μου εδωσε η πεθερα μου που ειχε κρατησει αυτα του αντρα μου και ηταν σε καλη κατασταση και εχω και καποια δικα μου, κρεβατακι θα μου φερει η μανα μου απο το εξωτερικο που ζει τωρα, οποτε θελω λιγα πραγματα ακομα..κανα 2 φορμακια-εσωρουχα κοντομανικα γιατι αυτα που μου εδωσε η φιλη μου ειναι με μανικια, καλτσακια και κουνουπιερες..και ενα μπανακι.. δεν ξερω αν ξεχναω κατι τωρα...μεχρι τελος του μηνα θελω να εχω ετοιμασει και τη βαλιτσα μου να ειμαι σηγουρη και να μην τρεχω τελευταια στιγμη μες στη ζεστη! :D:D:D ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ...!! χαχαχαα


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δικιο εχετε ο καιρος που ζουμε δεν ειναι για περιττα εξοδα! το μονο που να παρετε μπολικα γιατη θα τα χρειαστιτε ειναι φορμακια και πετσετακια !!!!!

Εσύ Αγάπη, από ποιο μαγαζί ψώνισες;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο μηνα!!!!! εγω κοπελα μου τα πιο πολλα ρουχαλακια τα πηρα απο το jumbo αν και δεν θα σου προτεινα να τα παρεις απο εκει γιατη δεν ειναι κ η καλυτερη ποιοτητα αλλα ειναι πολυ οικονομικα τωρα το καροτσακη και το κρεβατακη τα πηρα απο του ομηρολη και το μπανακη και τα μικροπραγματα απο το mothercare !!:)

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα και απο μενα!!! τι κανετε? εμεις πηγαμε σημερα πρωι πρωι για u/s εμβρυου..ολα μια χαρα!!! την Δευτερα εχουμε ραντεβου κανονικο με τη γιατρο μου..εχω αγωνια να δω ποσο μεγαλωσε..σημερα ειδαμε μονο την καρδια του. το ζακχαρο μου αναιβηκε χθες μετα το φαγητο και σημερα μετα το μεσημεριανο..ελπιζω να ηταν μονο λογο αγχους (σημερα ξυπησα και 6 η ωρα οποτε δε εφαγα και τις ωρες που επρεπε) μιας και το ειχα στρωσει μια βδομαδα τωρα ωραιοτατα..λογικα την Δευτερα θα μου πει να κλεισω doppler. εννοειτε οτι δε ξαναπαω εκει που εκανα αυχενικη και β επιπεδου..εσεις ποιον μου προτεινετε? ελεγα για Νικολετακ που εχω ακουσει απο πολλες. μηπως ξερει και καποια ποσο κοστιζει? στα αλλα ειχα δωσει με τη σειρα 170 και 150 αλλα νομιζω μου πιασανε τον κ@@@..:rolleyes:


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

New baby το u/s τι είναι; εγω Β επιπέδου θα πάω Νικολετακη και μου είπε ότι κοστίζει 140. Η δική σου εξέταση δεν γνωρίζω, αλλά εκεί γύρω φαντάζομαι. Μου τον σύστησε ο γιατρός μου αλλά δεν έχω προσωπική άποψη. Καλή επιτυχία!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


New baby το u/s τι είναι; εγω Β επιπέδου θα πάω Νικολετακη και μου είπε ότι κοστίζει 140. Η δική σου εξέταση δεν γνωρίζω, αλλά εκεί γύρω φαντάζομαι. Μου τον σύστησε ο γιατρός μου αλλά δεν έχω προσωπική άποψη. Καλή επιτυχία!!!

καρδιογραφημα του εμβρυου ειναι.. δεν το κανουν ολοι.....εμενα με εστειλε η γιατρος μου προληπτικα για το ''θεμα'' στη β επιπεδου..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

doppler λεγεται αλλιως? η ειναι αλλο αυτο?

οχι αλλο το doppler..για το doppler ρωτησα για τον Νικολετακη και για τιμη...το καρδιογραφημα το εκανα σημερα στο ΠΑΓΝΗ.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...