Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Πώς πάτε;; Με αυτό τον καιρό λέω: λες να ρθε ο Σεπτέμβρης και να γεννάμε;; Πλάκα κάνω!! Καλή εβδομάδα!!!

Καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

Τι μου κανεις κοριτσακι μου!!?

Καλα ειμαστε εμεις!! Μετραμε τις μερες για την β επιπεδου!!!! Αχ να περασει ο καιρος και να κρατησουμε τα θαυματακια μας αγκαλιτσα!!!! :D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! πως ειστε?

εγω εχω γιατρο σημερα αλλα περιμενω να μου πει τι ωρα να παω.. ξερει καμια μεχρι τι ωρα επικυρωνονται τα ραντεβου στο παγνη?

Καλημερα Μπειμπι!!! Καλα ειμαστε κοριτσακι μου!!! Εχετε ραντεβου με τον ομορφο σημερα? Τελειαα!!!

Οσο για την επικυρωση δεν εχω ιδεα!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχουμε αλλα εχω χασει τ γιατρο μου και δεν με βλεπω να προλαβαινω..εχω και μια ωρα δρομο μεχρι να φτασω...τι νεα εσεις? χανουμε καποια κοριτσια απο δω μεσα η μου φαινετε? νομιζω οτι καποιες εχουν να φανουν πολυ καιρο! ελπιζω να ειναι ολες καλα!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχουμε αλλα εχω χασει τ γιατρο μου και δεν με βλεπω να προλαβαινω..εχω και μια ωρα δρομο μεχρι να φτασω...τι νεα εσεις? χανουμε καποια κοριτσια απο δω μεσα η μου φαινετε? νομιζω οτι καποιες εχουν να φανουν πολυ καιρο! ελπιζω να ειναι ολες καλα!

Μια χαρα κοριτσακι μου!! 20 του μηνα εχουμε την β επιπεδου και θελω να περασουν οι μερεςςς!!! Κατα τα αλλα ολα καλα.. νομιζω οτι νιωθω την μικρη αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρη ακομα!! Ο ντοκ την προηγουμενη εβδομαδα μου ειπε σε 2-3 εβδομαδες οτι θα την καταλαβω!! Ανυπομονω να δωσει το παρον!!!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κοριτσακι μου!! 20 του μηνα εχουμε την β επιπεδου και θελω να περασουν οι μερεςςς!!! Κατα τα αλλα ολα καλα.. νομιζω οτι νιωθω την μικρη αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρη ακομα!! Ο ντοκ την προηγουμενη εβδομαδα μου ειπε σε 2-3 εβδομαδες οτι θα την καταλαβω!! Ανυπομονω να δωσει το παρον!!!!:D:D

και στην αρχη δεν ημουν σιγουρη αν αυτο που ενιωθα ηταν το μωρο αλλα τελικα μετα καταλαβα οτι αυτο ηταν..εκει καπου μεταξυ 17 και 19 βδομαδας το προτοενιωσα νομιζω..οχι καθε μερα αλλα αραια και που..τωρα δινει το παρον για τα καλα..καθε 2 ωρες περιπου κανε τα τρελα του..:D


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

και στην αρχη δεν ημουν σιγουρη αν αυτο που ενιωθα ηταν το μωρο αλλα τελικα μετα καταλαβα οτι αυτο ηταν..εκει καπου μεταξυ 17 και 19 βδομαδας το προτοενιωσα νομιζω..οχι καθε μερα αλλα αραια και που..τωρα δινει το παρον για τα καλα..καθε 2 ωρες περιπου κανε τα τρελα του..:D

Αχου τον!! Τελειος!!!!!:D Ποτε σου εδωσε πητ ο ντοκ?

Πιστευω οτι μεχρι την β επιπεδου θα δωσει παρον!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! πως ειστε?

εγω εχω γιατρο σημερα αλλα περιμενω να μου πει τι ωρα να παω.. ξερει καμια μεχρι τι ωρα επικυρωνονται τα ραντεβου στο παγνη?

ειναι μεχρι τις δυο για πρωινα μετα παει απογευματινο! αλλα μπορει να σε δεχτει κ ετσι!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεαρ κοριτσια πως ειστε? εμεις ολα καλα την Πεμπτη εχουμε την β επιπεδου!! το μωρακι μας ξυπναει το πρωι μαζι μου και το μεσημερι παλι μολις ξαπλωσω στο κρεβατι!

Καλημερα Ασπα!! ΜΕ το καλο η Β'!!!!! Ολα θα ειναι σουπερ!!!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Charma κ εγώ θέλω να περάσει ο καιρός! Δεν έχω μυαλό για τίποτε άλλο!!

Aspapa Εμείς έχουμε την Παρασκευή Β επιπέδου και ανυπομονώ να δω το γλυκουλίνι μου και να μάθω επιτέλους και το φύλο γιατί δεν μου έχουν πει με σιγουριά!

New baby για σένα ο καιρός πλησιάζει και μετά θα μας πεις και την εμπειρία σου!!

Αχ εύχομαι να είναι όλα τέλεια για όλες μας!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...