Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Είσαι πολύ οργανωμένη!!! Χαχαχα!! Εγώ προς το παρόν έχω πάρει το φάκελο της nutricia για τις εξετάσεις και ο,τι μου είχαν δώσει από το σεμινάριο του λητώ. Έχω στείλει αυτή την εβδομάδα σε 4-5 εταιρείες. Άρα θα μπορούσαμε να είχαμε γνωριστεί στο λητώ! Κρίμα!!

ΘΑ κανονισουμε παρεακι να παμε να πιουμε καφεδακι ολες μαζι!!! Εγω ειμαι μεσα οποτε μου πειτε!!!!:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μόλις πήρα τηλ στη beaba και μου είπαν ότι τα δείγματα έχουν τελειώσει...!!! Χμ...!!! Όταν λες ότι πήρες πιπίλα από το Λητώ, πώς το έκανες; Έστειλες μέιλ στο κατάστημα και ζήτησες κάποιο δείγμα; Το λέω επειδή δεν έχει δικά του προϊόντα, απλά τα πουλάει!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ κανονισουμε παρεακι να παμε να πιουμε καφεδακι ολες μαζι!!! Εγω ειμαι μεσα οποτε μου πειτε!!!!:D:D:D:D

Τέλεια!!!! Απλά από 1η Ιουνίου γιατί έχω πολλή δουλειά μέχρι τέλη Μάη!!!:P


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τηλ στη beaba και μου είπαν ότι τα δείγματα έχουν τελειώσει...!!! Χμ...!!! Όταν λες ότι πήρες πιπίλα από το Λητώ, πώς το έκανες; Έστειλες μέιλ στο κατάστημα και ζήτησες κάποιο δείγμα; Το λέω επειδή δεν έχει δικά του προϊόντα, απλά τα πουλάει!

Ειχα γινει μελος στο λητω και δεν θυμαμαι αν ειχα γραψει κατι στην φορμα επικοινωνιας! Δεν περιμενα να σου πω την αληθεια να μου στειλουν κατι!!!

Παρε την στην caredirect! Ειναι πολυ ωραιο το βαλιτσακι που σου στελνουν με τα δειγματακια!! Απλα το αλλαζουν καθε λιγο και δεν ξερω τι μπορει να στελνουν την δεδομενη στιγμη!!

Εγω αρχισα να τα στελνω νωρις γιατι σκεφτηκα οτι μπορει σιγα σιγα να τα κοβουν!! Δεν ειναι η αξια τους απλα ειναι πολυ ωραιο να μαζευεις μικρα μικρα πραγματακια για το μωρακι!! Εχω ενα καλαθακι στα πραγματα της και τα βαζω μεσα!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου είπαν ότι θα το στείλουν σε 1.5 μήνα περίπου!! Πού είναι η new baby να το δει;;; Και τα υπόλοιπα κορίτσια φυσικά!! Απλά εμείς δε γνωρίζουμε τα στοιχεία της βρε! Πώς θα τα παραγγείλουμε; χαχαχα!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν ότι θα το στείλουν σε 1.5 μήνα περίπου!! Πού είναι η new baby να το δει;;; Και τα υπόλοιπα κορίτσια φυσικά!! Απλά εμείς δε γνωρίζουμε τα στοιχεία της βρε! Πώς θα τα παραγγείλουμε; χαχαχα!

Στο mynewbaby gr εννοουσα Αννουλα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια! χαχαχα εχω στειλει και λαβει ειδη τα δειγματα μου απο νωρις νωρις!!! μολις γυρισα απο γιατρο..δεν ειχα παει προχθες γιατι κατι ετυχε και πηγα σημερα. ολα καλα!!! μικρουλης ο μπεμπης μου 1.170γρ..:tongue::tongue::tongue:επομενο ραντεβου σε 2ο μερες..αρχισαν οι πιο εντατικες επισκεψεις!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν ότι θα το στείλουν σε 1.5 μήνα περίπου!! Πού είναι η new baby να το δει;;; Και τα υπόλοιπα κορίτσια φυσικά!! Απλά εμείς δε γνωρίζουμε τα στοιχεία της βρε! Πώς θα τα παραγγείλουμε; χαχαχα!

:tongue::tongue::tongue::tongue: ευχαριστω που με σκευτικες!!! χαχαχα πολυ ευγενικο!!!:D:D:D:D


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

New baby υπέροχα νέα!!! Μπορεί να ακουστεί λίγο παιδικό αλλά γενικά είμαι καλοπροαίρετη και αισθάνομαι όλα τα κορίτσια που μιλάμε τόσο καιρό παρεακι μου, αφού η αλήθεια είναι ότι εκτός από τον άντρα μου, τα της εγκυμοσύνης δεν τα συζητάω με άλλους. Δεν είναι κανείς στην ίδια φάση με μένα και μερικές φορές νιώθω ότι τους κουράζω αν αρχίζω τις λεπτομέρειες!!! Το ότι μιλάω με σας για την πιο σημαντική περίοδο της ζωής μου, αυτόματα με κάνει να σας σκέφτομαι πραγματικά και να θέλω να είστε πολύ καλά!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

New baby υπέροχα νέα!!! Μπορεί να ακουστεί λίγο παιδικό αλλά γενικά είμαι καλοπροαίρετη και αισθάνομαι όλα τα κορίτσια που μιλάμε τόσο καιρό παρεακι μου, αφού η αλήθεια είναι ότι εκτός από τον άντρα μου, τα της εγκυμοσύνης δεν τα συζητάω με άλλους. Δεν είναι κανείς στην ίδια φάση με μένα και μερικές φορές νιώθω ότι τους κουράζω αν αρχίζω τις λεπτομέρειες!!! Το ότι μιλάω με σας για την πιο σημαντική περίοδο της ζωής μου, αυτόματα με κάνει να σας σκέφτομαι πραγματικά και να θέλω να είστε πολύ καλά!!!

:D:D:Dαπαραδεκτο το φορουμ...μια επιλογη ''LIKE'' δεν μας εχει να πατησουμε κατω απο τα σχολια:tongue::tongue::tongue:


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...