Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια σας ευχαριστώ το ζουζουνακι είναι μια χαρά μεγαλώνει 440 γραμμάρια παρακαλώ ή κοπέλα μας! Ο τράχηλος σήμερα ξανά στα 2,5 και το πρωι μπαίνουμε για νοσοκομειακή θεραπεία και ελπίζουμε όλα να πάνε καλά! Φιλάκια σε όλες και στα μωράκια σας!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ το ζουζουνακι είναι μια χαρά μεγαλώνει 440 γραμμάρια παρακαλώ ή κοπέλα μας! Ο τράχηλος σήμερα ξανά στα 2,5 και το πρωι μπαίνουμε για νοσοκομειακή θεραπεία και ελπίζουμε όλα να πάνε καλά! Φιλάκια σε όλες και στα μωράκια σας!

καλημερα!!! μια χαρα νομιζω τα κιλα της μπεμπας σας!! και μεις γυρω στα 400 ημασταν στη β επιπεδου! αντε θα κανεις και την θεραπεια σου και ολα θα πανε καλα!!!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

New baby υπέροχα νέα!!! Μπορεί να ακουστεί λίγο παιδικό αλλά γενικά είμαι καλοπροαίρετη και αισθάνομαι όλα τα κορίτσια που μιλάμε τόσο καιρό παρεακι μου, αφού η αλήθεια είναι ότι εκτός από τον άντρα μου, τα της εγκυμοσύνης δεν τα συζητάω με άλλους. Δεν είναι κανείς στην ίδια φάση με μένα και μερικές φορές νιώθω ότι τους κουράζω αν αρχίζω τις λεπτομέρειες!!! Το ότι μιλάω με σας για την πιο σημαντική περίοδο της ζωής μου, αυτόματα με κάνει να σας σκέφτομαι πραγματικά και να θέλω να είστε πολύ καλά!!!

Αννουλα εισαι καταπληκτικη!!!! :) :) :)

:D:D:Dαπαραδεκτο το φορουμ...μια επιλογη ''LIKE'' δεν μας εχει να πατησουμε κατω απο τα σχολια:tongue::tongue::tongue:

Να το προτεινουμε πρεπει μπειμπι στους διαχειριστες!!!

Κορίτσια σας ευχαριστώ το ζουζουνακι είναι μια χαρά μεγαλώνει 440 γραμμάρια παρακαλώ ή κοπέλα μας! Ο τράχηλος σήμερα ξανά στα 2,5 και το πρωι μπαίνουμε για νοσοκομειακή θεραπεία και ελπίζουμε όλα να πάνε καλά! Φιλάκια σε όλες και στα μωράκια σας!

Ασπα μου ολα θα πανε τελεια!!!! Φιλακια πολλα στην μπεμπουλα σας!!! Οποτε μπορεις να μας λες νεακια εε!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου!!! Η μπέμπα μας είναι κουκλίτσα (η μάνα κουκουβάγια!!!!) και το σημαντικότερο χαίρει άκρας υγείας!!! Είχε πάρει στο τέλος και μια στάση όπου το 1 χέρι το είχε για να στηρίζει το κεφάλι της σαν μαξιλάρι και το άλλο για να στηρίζει το χέρι!!! Πολλά γέλια!! Είναι 370 γραμμάρια!!!

Aspapa μου όλα θα πάνε καλά!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Μανουλες το μπι!!! Χρονια μας πολλα!! Του χρονου αγκαλια με τα ζουζουνακια μας με το καλο!!!

Τι μου κανετε κοριτσακια μου?

Εμεις σημερα φτασαμε με το καλο στα μισα της διαδρομης!!!! Τι τελειααα!!!!

Σιγα σιγα θα αρχισω να νιωθω και πιο εντονα την μικρη και τρελενομαιι!!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χαρμάκι!! Κ εγώ μέχρι την 20η δεν την πολυ-καταλάβαινα, αλλά στα μέσα της 20ης έκανε πολύ αισθητή την παρουσία της, τόσο που νόμιζα ότι έχω συσπάσεις, αλλά μου είπε ο ντοκ ότι είναι η μπέμπα!! Και που να κάνεις το Β επιπέδου! Θα τρελαθείς!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χαρμάκι!! Κ εγώ μέχρι την 20η δεν την πολυ-καταλάβαινα, αλλά στα μέσα της 20ης έκανε πολύ αισθητή την παρουσία της, τόσο που νόμιζα ότι έχω συσπάσεις, αλλά μου είπε ο ντοκ ότι είναι η μπέμπα!! Και που να κάνεις το Β επιπέδου! Θα τρελαθείς!!!

Για πες λεπτομεριες για την Β!!! Σου εδωσε dvd ο νικολ?

Νιωθω κατι τσιμπιματακια γυρω απο τον οφαλο κυριως το βραδυ!! Λογικα ειναι η μπεμπα!!!!

:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσε dvd και γενικά είναι πολύ καλός!! Πέρα από το ότι ευχαριστήθηκα γιατί οι μετρήσεις μας είναι φυσιολογικές, είδαμε τόσο καθαρά τη μπέμπα που μου φαινόταν απίστευτο!!! Έγραψα και προχθές τη στάση που είχε πάρει στο τέλος, κάνοντας μαξιλάρι το ένα της χεράκι!! Πολλά γέλια!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...