Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αγαπημένες συντοπίτισσες καλώς σας βρήκα κι εγώ! Εμείς είμαστε στην 9η εβδομάδα κύησης και θα γεννήσουμε στο ΠΑΓΝΗ (λόγω επαγγέλματος,είμαι μαία). :D

Καλως ήρθες συντεκνάκι !!

Θα κάνουμε ομάδα και θα μας κάνεις μαθήματα ανώδυνου τοκετού !!

Γιούπι !!!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες συντεκνάκι !!

Θα κάνουμε ομάδα και θα μας κάνεις μαθήματα ανώδυνου τοκετού !!

Γιούπι !!!

Χαχαχαχα κανενα προβλημα!Που θα γεννησετε κοριτσια;


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες συντοπίτισσες καλώς σας βρήκα κι εγώ! Εμείς είμαστε στην 9η εβδομάδα κύησης και θα γεννήσουμε στο ΠΑΓΝΗ (λόγω επαγγέλματος,είμαι μαία). :D

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! με το καλο και το δικο σου μωρακι..μαζευομαστε σιγα σιγα..;)


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαιρομαι new_baby. Θα μεινεις πολυ ευχαριστημενη. Οι γιατροι κ μαιες ειναι αρτια καταρτησμενες στο αντικειμενο τους. Επισης δεν θα χρειαστεί να ανησυχήσεις για τιποτα καθως ειναι ολα διπλα σου. :D


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι new_baby. Θα μεινεις πολυ ευχαριστημενη. Οι γιατροι κ μαιες ειναι αρτια καταρτησμενες στο αντικειμενο τους. Επισης δεν θα χρειαστεί να ανησυχήσεις για τιποτα καθως ειναι ολα διπλα σου. :D

τωρα που σε βρηκα θα σε ζαλισω..:D θελω να γεννησω φυσιολογικα..ποσες πιθανοτητες εχω στο ΠΑΓΝΗ? και επισεις για να θηλασω αποκλειστικα?


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα που σε βρηκα θα σε ζαλισω..:D θελω να γεννησω φυσιολογικα..ποσες πιθανοτητες εχω στο ΠΑΓΝΗ? και επισεις για να θηλασω αποκλειστικα?

Δεν υπαρχει θεμα. Ρωτηστε με οτι θελετε. Ποιος ειναι ο γιατρος σου; Ο αποκλειστικος θηλασμος ειναι στο χερι σου.Εκει θελει υπομονη και επιμονη. Δεν πρεπει να τα παρατησεις με την πρωτη δυσκολια. Θα σε βοηθησουν οι μαιες αλλα πιο πολυ οι μικρες. Στο ΠΑΓΝΗ οσο καιρο δουλευα εγω εκει,δεν τους βιαζαμε τους τοκετους. Ολα πανε ετσι οπως πρεπει.


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επ κρητικοπουλες μου!!! τι μου κανετε;;; Ειδα κινηση και μπηκα!!!

Εγω ακομα το σκεφτομαι το που!!! ο ντοκ μου ειναι στο μητερα αλλα εκλεισα ραντεβου στο βενιζελειο να δω εναν ντοκ και θα κλεισω και στο παγνη!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σουϊτι καλωσορισες!!!! Θα μας λυσεις πολλες αποριες μου φαινεταιιι!!!!

χαχαχ

Με το καλο το μωρακι σουυ!!!

Ευχαριστω πολυ!Με το καλο και το δικο σου μωρακι!!Για το Βενιζελειο δυστυχως δεν μπορω να σας πω πολλα γιατι δεν εχω δουλεψει εκει. Ξερω ομως τις μαιες και ειναι αρκετα καλες και συνεργάσιμες. Αν κλεισεις ραντεβου στο ΠΑΓΝΗ καλυτερα να κλεισεις στον Κουτρουλακη, ειναι ο πιο συνεργασιμος και ο πιο καλος αυτη την στιγμη. (εχει τελειωσει και την μαιευτικη εκτος απο την ιατρικη)


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει θεμα. Ρωτηστε με οτι θελετε. Ποιος ειναι ο γιατρος σου; Ο αποκλειστικος θηλασμος ειναι στο χερι σου.Εκει θελει υπομονη και επιμονη. Δεν πρεπει να τα παρατησεις με την πρωτη δυσκολια. Θα σε βοηθησουν οι μαιες αλλα πιο πολυ οι μικρες. Στο ΠΑΓΝΗ οσο καιρο δουλευα εγω εκει,δεν τους βιαζαμε τους τοκετους. Ολα πανε ετσι οπως πρεπει.

οχι εγω δεν θα το βαλω κατω με το θηλασμο το θελω πολυ..θα σου στειλω προσωπικο μηνυμα να σου πω ποιος με βλεπει..με το θηλασμο ελεγα μηπως ασ πουμε δινουν εξτρα γαλα στα νεογεννητα και τετοια..δεν ξερω ειμαι ασχετη απο νοσοκομεια..το μονο μου εχω ζησει ειναι 2 γεννες γνωστον μου στο μητερα οπου δεν μου εδωσε και την καλητερη εντυπωση πανω στο θηλασμο και στο Φ.Τ..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

οχι εγω δεν θα το βαλω κατω με το θηλασμο το θελω πολυ..θα σου στειλω προσωπικο μηνυμα να σου πω ποιος με βλεπει..με το θηλασμο ελεγα μηπως ασ πουμε δινουν εξτρα γαλα στα νεογεννητα και τετοια..δεν ξερω ειμαι ασχετη απο νοσοκομεια..το μονο μου εχω ζησει ειναι 2 γεννες γνωστον μου στο μητερα οπου δεν μου εδωσε και την καλητερη εντυπωση πανω στο θηλασμο και στο Φ.Τ..

Κοιτα το γαλα σου θα κατεβει,νορμαλ,την τριτη μερα μετα την γεννα. Αλλα μεχρι τοτε βγαινει το πυαρ το οποιο εχει τοσες θρεπτικες ουσιες για το μωρο σου που δεν μπορεις να τις φανταστεις καν!Προσπαθησε τον,τον αποκλειστικο θηλασμο και θα τον καταφερεις!Οποιος σου πει οτι δεν εχεις γαλα λεει βλακειες.Εχουμε περιστατικα με γυναικες που θηλαζαν τα υιοθετιμενα παιδια τους (χωρις να εχουν γεννησει)!!!Μετα απο τετοια περιστατικα ολες μπορουμε!!!!!


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...