Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑλη σαρακοστη κρητικομανουλες!!!! Πως μου περασατε το τριημερακι?? Εμεις ησυχα και οικογενειακα!!!

χαιρομαι και εγω που βλεπω το ονομα του κουτρ!! Θα κλεισω ραντεβου μεσα στην επομενη εβδομαδα να παω να τον δω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Σαρακοστή κ εμείς οικογενειακά στο σπίτι της μαμάς! Ντρέπομαι βρε κορίτσια να πηγαίνω σε ξένα σπίτια να κάνω εμετους σε ξένες τουαλέτες οπότε δεν είχαμε και πολλές επιλογές!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλή Σαρακοστή κ εμείς οικογενειακά στο σπίτι της μαμάς! Ντρέπομαι βρε κορίτσια να πηγαίνω σε ξένα σπίτια να κάνω εμετους σε ξένες τουαλέτες οπότε δεν είχαμε και πολλές επιλογές!!

Εχεις εμετουληδες ασπαπα?? εγω ευτυχως εχω μεινει στις εντονες ακακατωσουρες!! 3 επισκεψεις εχω κανει μονο!!

Ελα κοντευεις να κλεισεις το τριμηνο και σιγα σιγα θα εξαφανιστουν οι εμετ!!!

Υπομονη θελει!!!

Και εσυ κοριτσι στον κουτρ πας?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχεις εμετουληδες ασπαπα?? εγω ευτυχως εχω μεινει στις εντονες ακακατωσουρες!! 3 επισκεψεις εχω κανει μονο!!

Ελα κοντευεις να κλεισεις το τριμηνο και σιγα σιγα θα εξαφανιστουν οι εμετ!!!

Υπομονη θελει!!!

Και εσυ κοριτσι στον κουτρ πας?

Ναι στον Κουτρουλακη πηγαινω. Εδω και δεκα μερες δεν φευγω απο την τουαλετα και να φανταστεις δεν ειχα τιποτα μεχρι τοτε ουτε καν ανακατωσουρες!! Και πανω που πιστεψα οτι δεν θα ταλαιπωρηθω καθολου αρχισαμε!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι στον Κουτρουλακη πηγαινω. Εδω και δεκα μερες δεν φευγω απο την τουαλετα και να φανταστεις δεν ειχα τιποτα μεχρι τοτε ουτε καν ανακατωσουρες!! Και πανω που πιστεψα οτι δεν θα ταλαιπωρηθω καθολου αρχισαμε!

Υπομονη κοριτσακι μου!!! συχνα γευματα να κανεις.. κρακερακια και φρυγανιτσες να τραβανε τα υγρα!!

Εμενα με βοηθησαν και τα αγγουρια!! με ηρεμουσαν λιγακι!! Μπορει να σε βοηθησουν και σενα!!!:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το παλευω οντως οι φρυγανιες με βοηθανε πολυ και μεχρι στιγμης τα μικρα κιντερ σοκολατακια και τα μηλα!! και απο κοιλια τιποτα φυσικα ουτε για πλακα!

Τελεια καλο μου!!

Σιγα σιγα θα φανει και η κοιλιτσα!!!! :D:D:D

Εκλεισες αυχενικη? Που σε εστειλε ο κουτρ να την κανεις?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελειααα!!!! Με το καλο!!! Μακαρι να δειτε και φυλο!!! το ενστικτο σου τι λεει? αγορι ή κοριτσι??

Λοιπον κοριτσια κατι που ειδα και μπορει να σας ενδιαφερει.. εχει σεμιναριο θηλασμου στο λητω τελος Μαρτιου!! Απο το σαιτ μπορειται να ενημερωθειτε!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξερω τι να πω δεν με εχει απασχολησει το θεμα αυτο ουτε ενα λεπτο λογο επαγγελματος εχω ζησει και τα δυο φυλλα και το καθε ενα ειναι ιδιαιτερο εχουν και τα δυο τις χαρες τους! Που ακριβως ειδες για το σεμιναριο? εχεις κλεισει ραντεβου εσυ για αυχενικη?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να πω δεν με εχει απασχολησει το θεμα αυτο ουτε ενα λεπτο λογο επαγγελματος εχω ζησει και τα δυο φυλλα και το καθε ενα ειναι ιδιαιτερο εχουν και τα δυο τις χαρες τους! Που ακριβως ειδες για το σεμιναριο? εχεις κλεισει ραντεβου εσυ για αυχενικη?

Στο σαιτ του λητω αν μπεις εχει λεπτομ!! Που θα παω σπιτακι θα ποσταρω το λινκ! Αυχενικη θα μου πει ο ντοκ που θα παω στις 14 ποτε να κλεισω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια κατι που ειδα και μπορει να σας ενδιαφερει.. εχει σεμιναριο θηλασμου στο λητω τελος Μαρτιου!! Απο το σαιτ μπορειται να ενημερωθειτε!!!

Μπράβο ρε Χαρμάκι που μας ενημερώνεις !!!

Πολύ καλό !! Λεω να παω !! :-)


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...