Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!! Κ εγώ ζητάω το παγωτό!!! Έχω πόνους στο ισχιο μου σχεδόν από την αρχή της εγκυμοσύνης!! Ολο κ περισσότερο σκέφτομαι το δημόσιο, δεν σας κρύβω και για οικονομικούς λόγους αλλά και γιατί δεν ξέρω αν το Μητέρα αξίζει σαν μαιευτήριο.

Charma τελικά κατεληξες στο δημόσιο;

Καλημερα Λουνει!! Μαλλον προς το δημοσιο κλεινω!! Βεβαια σημαντικο ειναι να μου αρεσει και ο ντοκ του νοσοκομειου!! Ο γιατρος μου στον μητερα ειναι εξειρετικος απλα ειναι αυτο που λες!! Δεν νομιζω να τα αξιζει η κλινικη! Που θα παω να κανω την αυχενικη θα ζητησω να μου δειξουν τους χωρους και τα δωματια!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

αναλογα τον γιατρο εγω χωρις papp-A που θα το κανω στο βενινζελειο γιατι η θεια μου ειναι διευθυντρια της μικροβιολογικης και εχω την δυνατοτητα να το κανω εκει, θα πληρωσω 100 ευρω!! πανω κατω γυρω στα 120 με 150 να υπολογιζεις παραπανω και παρακατω οχι!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

ξαχασα να σας πω οτι εγω πηγα την παρασκευη αλλα το μωρακι δεν ειχε συμπληρωσει τα απαιτουμενα χιλιοστα και θα παω ξανα αυτη την Παρασκευη οποτε μην βιαστειτε και πολυ!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα πάω σε αυτόν που με παρακολουθεί τωρα. Παρίσης λέγεται και μου είπε 150 ευρω. Εγώ έκλεισα χθες 12 βδομάδες, οπότε πιστεύω ότι θα είναι οκ.

Κ εγω με το γιατρό δεν έχω πρόβλημα. Με αυτα που μαθαίνω για το μαιευτήριο όμως έχω σπαστει. Ζητάει τα ίδια χρήματα με Αθηναικα μαιευτήρια που είναι ολοκαίνουρια και πιο ασφαλή.


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λουνει ακριβως το με τον ιδιο τροπο σκεφτομαι και εγω!! Οτι δεν τα αξιζει τα λεφτα σε σχεση με τα αθηναικα!! Επισης η λυση του νοσοκομειου εχει μπει στο μυαλο κου πρωτα επο ολα για την ασφαλεια!!!

Μολις γνωρισω τον γιατρο του νοσοκομειου θα επιλεξω κιολας!!

Ασε που στον νοσοκομειο εισαι σε δικλινα!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα κάνω την Αυχενική. Ποσο σας κόστισε;

170 εδωσα σε ιδιοτη γιατρο..στο μητερα ειναι πιο ακριβα και σε αλλους εξωτερικους γιατρους μπορεις να βρεις και πιο οικονομικα! 170 μαζι με το papp A.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αν γραφτειτε στο club nutricia σας στελνουν mail για την διοργανωση on line σεμιναριον το επομενο ειναι αυριο με θεμα Λοχεια περιποιηση νεογεννητου και αν δεν κανω λαθος ακολουθει ο θηλασμος αξιζει τον κοπο το προηγουμενο σεμιναριο ηταν πραγματικα χρησιμο!! τωρα ισως αν γραφτειτε σημερα να μην προλαβετε να δηλωσετε συμμετοχη για αυριο αλλα θα πραγματοποιηθει ο κυκλος απο την αρχη!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


aspapa ευχαριστούμε!!!

Charma τον άλλο μήνα θα κινηθώ κ εγώ αναλόγως!! Εχω ακούσει και για κάποιον Ρελακη στο Παγνη. Τον γνωρίζετε;;

Τον εχω ακουστα απλα!!

Εχω θα παω στον κουτρουλακη! Λουνει κλεισε ενα ραντεβου απογευματινο γιατι συνηθως εχουν καθυστερηση! Δεν βρισκεις πολυ συντομα!

Εγω εκλεισα την προηγουμενη εβδομαδα για τις 24!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασπαπα εχω εχω γραφτει !! Το προηγουμενο το παρακολουθησα αλλα οχι ολο γιατι ειχα δουλιτσα!

Κοριτσια υπαρχουν και εταιριες που στελνουν δειγματακια!! Αν σας ενδιαφερει ψαξτε το!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμεμν αδεν ειαμι μανουλα αλλα θελω να γινω πολυ και συντομα ελπιζω.εχω μετακομησει προσφατα στο Ηρακλειο και ψαχνω γιατρο που να ειναι με τον εοπυ βρικα το ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΗΧΑΗΛ αλλα δεν εχει ραντεβου εμ τον εοπυ μηπως ξερει καποια ποσα περνη επισκεψη?και μηπως εχετε καποιον αλλον αν μου συστισετε δυστιχως εργαζετε μονο ο αντρας μου και δεν εχω μεγαλη οικονομικη δυνατοτητα.ευχαριστω πολυ ακι ελπιζω αν με κρατησετε στη παρεα σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια και μπεμπάκια !!

Μη λέτε για παγωτό... Το έχω ταράξει !! Πιο πολύ το φρόζεν γιόγκουρτ... αχ απόλαυση !! :D

Βρήκα κάτι πολύ ενδιαφέρον, έχει να κάνει με τον θηλασμό απο την LLL-Greece (Σύνδεσμος Θηλασμού Ελλάδας)

· ΟΜΑΔΑ ΚΡΗΤΗΣ

23 Μαρτίου 2014, Κυριακή στις 11.00 π.μ. : Η τέχνη του θηλασμού.

Χώρος Συνάντησης : Αίθουσα “Οδυσσέα Ελύτη” του Κοινωνικού Χώρου των Ιδρυμάτων Α. & Μ. Καλοκαιρινού, στην οδό Μονής Αγκαράθου 9 (πίσω από τον Άγιο Δημήτριο)

24 Απριλίου 2014, Πέμπτη στις 6.00 μ.μ. : Θηλασμός και εισαγωγή στερεών τροφών.

Χώρος Συνάντησης : Αίθουσα “Οδυσσέα Ελύτη” του Κοινωνικού Χώρου των Ιδρυμάτων Α. & Μ. Καλοκαιρινού, στην οδό Μονής Αγκαράθου 9 (πίσω από τον Άγιο Δημήτριο)

Εχουν γίνει άλλες δύο συναντήσεις.


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...