Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Η ψυχή μου έφυγε σήμερα...


Recommended Posts

Χωρίς να θέλω να στενοχωρήσω κανένα κοριτσάκι και φυσικά χωρίς να θέλω να αγχώσω καμία μέλλουσα μανούλα ή κάποιο κοριτσάκι που βρίσκεται στην προσπάθεια να αποκτήσει παιδάκι, θα ήθελα απλώς να ενημερώσω ότι σήμερα η ψυχούλα που βρισκόταν μέσα μου αποφάσισε πως είναι καλύτερα να πετάξει μακριά μου... Έτσι απλά, χωρίς λόγο και χωρίς αιτία, χωρίς κάποιο σημάδι, απλά το ένστικτό μου έκανα σήμερα υπέρηχο για να διαπιστώσω πως η καρδούλα από το μπεμπέκι μου είχε σταματήσει να χτυπάει...

Αύριο, έχω ραντεβού στο μαιευτήριο για το "αναπόφευκτο"...

Δεν θα με χάσετε όμως...

Θα είμαι μαζί σας γιατί σας έχω ανάγκη...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δομνινα μου τι ηταν αυτο που εγραψες?κοπελα μου δεν εχω λογια δεν ξερω τι να σου πω μονο οτι λυπαμαι πολυ κ ελπιζω να σταθεις γρηγορα στα ποδια σου κ παλι λυπαμαι


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κουραγιο δομνινακι μου, μη χανεις την δυναμη σου, η καρδουλα που τοσο γρηγορα εφυγε, να σε φυλαει απο κει ψηλα και να σου στειλει συντομα το αδελφακι του να γιατρεψει την πληγη σου...

λυπαμαι πολυ

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουραγιο γλυκια μου,πολλες το εχουμε ζησει και ξερουμε πως νιωθεις....κουραγιο και ευχομαι συντομα ο χρονος να σε βοηθησει να νιωσεις δυνατη και ετοιμη για το καινουριο μελος που θα σας επισκεφτει!!!!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακι μου δεν υπαρχουν λογια τωρα,λυπαμαι πολυ!αυτο να ειναι το τελευταιο δυσαρεστο που θα σου συμβει!

να εισαι δυνατη ,οσο δυνατη ησουν μεχρι σημερα και ευχομαι ολοψυχα την επομενη φορα να σου πανε ολα καλα!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου κουράγιο!!!! Τώρα τελευταία όλο άσχημα διαβάζω ή ακούω. Έχει μαυρίσει η ψυχή μου. Εύχομαι την επόμενη φορά να πάνε όλα τέλεια και θα πάνε.

Να είσαι αισιόδοξη και ποτέ να μη χάσεις την πίστη σου!!!!

Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα!!!!!


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites

δομνινα μου λυπαμαι πολυ γιαυτο που σου συνεβη. Θα περιμενω τα νεα σου. Οποτε νιωσεις λιγο καλυτερα,δηλαδη.Δε μας εχεις μονο εσυ αναγκη αλλα κι εμεις. Η γλυκεια σου παρουσια ειναι αισθητη σε αυτο και στο αλλο παρεντς. Αχ,βρε κοριτσακι μου...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Το να πω οτι λυπαμαι ειναι το λιγοτερο,οσες το εχουμε περασει,ξερουμε καλα πως νιωθεις,γιατι το νιωσαμε κι εμεις.Θα βρεις τη δυναμη μεσα σου και μεσα απο τους ανθρωπους που σε αγαπουν,κι ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερεις.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...