Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια οποια εχει επαφη της ριτσας στα πμ και δεν τα εχει σβησει να την ειδοποιησει, θα μας ψαχνει. Προε το τελος την εστειλε πμ η νασουλα η και καμια αλλη???? ΝΑΣΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που εισαι???????????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι ειδες που εβγαλαν ειδοποιση οι διαχειρηστες σαν νεο θεμα να συνεχισουμε προσωρινα μεχρι να το λυσουν το τεχνικο προβλημα;

Καλη ξεκουραση Αγορομαμυ!!!

Μαρακι βορινο, θα λειπεις για τα 3μηνα του θειου; ολοι μαζι οικογενειακως; ή θα αφησεις το μωρο με τον συζυγο;

Θα παρω και την μικρη μαζι μου καμαρι μου!Ο αντρας μου θα δουλευει,αλλα και θελουν να την δουν και οι θειοι και θειες!

Κοαλακι μου,δεν προσεξα πως δεν ανοιγει ολη η ενοτητα!

Με την Ριτσα?Πως μπορουμε να την βρουμε?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οποια εχει επαφη της ριτσας στα πμ και δεν τα εχει σβησει να την ειδοποιησει, θα μας ψαχνει. Προε το τελος την εστειλε πμ η νασουλα η και καμια αλλη???? ΝΑΣΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που εισαι???????????????

Παω να ψαξω εγω.... αλλα προσφατα εσβησα παλια μηνυματα...

Κοαλακι εμενα νομιζω μου ανοιγει θεματα οπως πχ cafe Ιουλιου 2013 απο το θα γινουμε γονεις 2013.....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παω να ψαξω εγω.... αλλα προσφατα εσβησα παλια μηνυματα...

Κοαλακι εμενα νομιζω μου ανοιγει θεματα οπως πχ cafe Ιουλιου 2013 απο το θα γινουμε γονεις 2013.....

Εγω που παταω απευθειας στην ενοτητα "θα γινουμε γονεις το 2013" με πεταει το μηνυμα με το τεχνικο προβλημα...

Τωρα οσον αφορα τη ΡΙΤΣΑΑ ελπιζω να μας αντιληφθει η ιδια η η ΝΑΣΟΥΛΑ για να μπει να μας δει και να τη στειλει μηνυμα!!! Αααχ πολυ στεναχωριεμαι γιαυτο καινια γραφω συνεχεια μηπως και δει το νεο θεμα "γαλιαντρες" και ψιλιαστει.

Κοριιιιιιιιιιτσιααααααααααααααα εχουμε επιχειρησηηηηηη, ανευρεση ΡΙΤΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Με γεια το νέα μας θεματάκι!!!!!!!!!!!

Και εγώ προσπάθησα να μπω το μεσημέρι αλλά δεν έμπαινε. Νόμιζα οτι ήταν δικό μου το πρόβλημα!!!!!!

Εσείς τι μου κάνετε???????

Πωπω κορίτσια ήρθαν κάτι φίλοι το απόγευμα σπίτι με 2 παιδιά και τα έφτυσαααααααααααααα!!!!!!!!! 2 τα παιδιά μου και 2 αυτά φανταστείτε τι έγινε!!!!!!!! Βιολογικό καθαρισμό ήθελε το σπίτι μετά!!!!!!!!!! Αλλά το ευχαριστήθηκαν!!!!!!!!!!! Αυτό έχει σημασία!!!!!!!!!!!

Όλες καλά?????????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω που παταω απευθειας στην ενοτητα "θα γινουμε γονεις το 2013" με πεταει το μηνυμα με το τεχνικο προβλημα...

Τωρα οσον αφορα τη ΡΙΤΣΑΑ ελπιζω να μας αντιληφθει η ιδια η η ΝΑΣΟΥΛΑ για να μπει να μας δει και να τη στειλει μηνυμα!!! Αααχ πολυ στεναχωριεμαι γιαυτο καινια γραφω συνεχεια μηπως και δει το νεο θεμα "γαλιαντρες" και ψιλιαστει.

Κοριιιιιιιιιιτσιααααααααααααααα εχουμε επιχειρησηηηηηη, ανευρεση ΡΙΤΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

την βρηκα!!!!!!!!!!!!!!! της εστειλα πμ


Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη κοριτσιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΝΗΗΗ!!!!!!!!!!!!

ΓΟΥΡΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΕΝΟΤΗΤΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσια μου?????????

εμεις καλαα ειμαστε!!!!!!!!!!

η Δεσποινουλα μου μια χαρουλα!!!!κοιμαται τωρ η πειναλιτσα μου!!!!!!!

στις 12 ειναι να φαει!!!!!!!

χθες εδωσε ρεσταααααα γκρινιτσας!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


την βρηκα!!!!!!!!!!!!!!! της εστειλα πμ

Μπραβο βρε ηλιοβασιλεμα, ανακουφιστηκα τωρα, αλλα πιο πολυ θα ανακουφιστω αν μας βρει και μας πει νεα της...!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ανοίχτηκε άλλο θέμα ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 (συνέχεια). Μπήκε η Πατουσίτσα. Τι θα κάνουμε???? Πάμε εκεί ή εδώ?????

Σε εμενα δεν το εμφανιζει, οποτε δεν μπορω να ερθω :(.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...