Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Και εγώ βλέπω ,απλά δεν ξέρω τι είδους γραμμή είναι..πιστεύω πως είναι αρνητικό πάντως 

      Εννοείς εάν είναι γραμμή εξάτμισης ; Πάντως δεν θα είχε γραμμή εάν ήταν αρνητικό … τόσα τεστ έχω κάνει παλιά ήταν όλα λευκά όταν δεν ήμουν .. η εξάτμισης πάντως βγαίνει μετά από παρά πολύ ώρα … 

Το καφέ της ξάπλας (εγκυούλες σε ανάπαυση)!!!


vasdeli

Recommended Posts

Μπράβο σας ! Με το καλό και η βαπτισή σας! Πώς θα την ονομάσετε;

Κι εμείς μεγαλώνουμε, βγάλαμε δυο κάτω δοντάκια, μπουσουλάμε με άνεση, σηκωνόμαστε όρθιοι στα κάγκελα της κούνιας και λέμε μαμά!!!

Έχουμε βαπτιστεί απο τον Αύγουστο!!!

Περιμένουμε εναγωνίως το καλοκαίρι για να ξαναβουτήξουμε!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 232
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι κάνετε; πώς είναι τα μπεμπάκια σας;

Καλησπερα.βικη να τον χαιρεσαι.χρονισε κιολας;κ μεις κοντευουμε.λεει λιγα λογακια.περπαταει πιανοντας τα επιπλα η ενα χερι.δ κοιμαται πολυ.ειναι πολυ ζωηρη.κ δ τρωει πολυ γτ προτιμα το γαλα της μαμας.μονο δυο δοντια.εσεις;να σε ρωτησω κτ προσωπικο;αν θες απαντας.κ τα τεσσερα με καισαρικη τα γεννησες;δ φοβηθηκες επιπλοκες;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα.βικη να τον χαιρεσαι.χρονισε κιολας;κ μεις κοντευουμε.λεει λιγα λογακια.περπαταει πιανοντας τα επιπλα η ενα χερι.δ κοιμαται πολυ.ειναι πολυ ζωηρη.κ δ τρωει πολυ γτ προτιμα το γαλα της μαμας.μονο δυο δοντια.εσεις;να σε ρωτησω κτ προσωπικο;αν θες απαντας.κ τα τεσσερα με καισαρικη τα γεννησες;δ φοβηθηκες επιπλοκες;

Καλημέρα!!!

Εμάς έχει 6 δόντια σύνολο! Τα 4 πάνω και τα 2 κάτω! Τα οποία έβγαλε πριν χρονίσει και από τότε δεν έχει βγάλει άλλα! 😃

Ναι! Και τα 4 με καισαρική! Η αγάπη μου να αποκτήσω πολλά παιδάκια δεν με σταμάτησε λόγω φόβου! 😍 και ας παιδεύτηκα τοοοοοσο στον τελευταίο!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι όταν ακούω και άλλες μαμάδες να θηλάζουν πέρα από τον πρώτο χρόνο!!! Έτσι κι εμείς...συνεχίζουμε ακάθεκτοι!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!θεμα χρονου ειναι κ για μας το δευτερο,απλα περιμενουμε λιγο ακομη κ λογω καισαρικης.αλλα επειδη θα ηθελα 4 παιδακια τα σκεφτομαι τα 4 χειρουργεια.πλεον 4 δοντια περπαταμε απο τα επιπλα κ αν την κραταμε ενα χερι.λεμε μαμα,μπαμπα,ατα,γιαγια,γεια,χαιρεταμε,στελνουμε φιλακια,κανουμε κουλουρακια κ το κουνελακι.κουκου τζα.ξερουμε οτι το σκυλακι κανει βαβ βαβ.η κοτουλα κοκο.η γατουλα νιαου κ το παπακι παπα.ειναι πολυ ζωηρη.και ναι σημερα θηλαζουμε ενα χρονο κ λογικα θα θηλαζουμε κ μεχρι τα επομενα γενεθλια μας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα!εμεις καλα ειμαστε.εσεις;τα υπολοιπα κοριτσια γραφουν νομιζω σε αλλα θεματα αλλα δ φανηκαν εδω.εχει μεγαλωσει τοσο πολυ η μικρουλα μου!φανταζομαι κ ο δικος σου!παιδακια ειναι πλεον!λεμε να βαλουμε μπρος κ το δευτερο με τη νεα χρονια!καλο χειμωνα κ καλες γιορτες να χουμε πλεον..!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...