Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

αρχιτεκτονικές μελέτες


Recommended Posts

αποφασίσαμε με φίλη και συνάδελφο να κάνουμε κάτι δικό μας στον τομέα της μελέτης και της κατασκευής, έχοντας πολυετή εμπειρία συνεργασίας με αρχ.γραφεία και μεγάλες κατασκευαστικές εταιρείες

εάν σας ενδιαφέρει μία ανακαίνιση, άδεια, μελέτη, ενεργειακό πιστοποιητικό ή έστω και μία συμβουλή διακόσμησης ή διαρρύθμισης για κατοικίες ή επαγγελματικούς χώρους μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 6973744356 ή με προσωπικό μην εδώ στο φόρουμ

αυτή είναι η αγγελία μας στη ΧΕ:

Αρχιτέκτονες Μηχ. ΕΜΠ -12ετούς εμπειρίας- αναλαμβάνουν ανακαινίσεις (μελέτη-κατασκευή) κατοικιών-επαγγ.χώρων, οικοδομ.άδειες & άδειες μικρής κλίμακας, ενεργειακά πιστοποιητικά, τακτοποιήσεις αυθαιρέτων (Ν.4178/2013), βεβαιώσεις μη αυθαιρεσίας. Στόχος μας είναι η εκπόνηση οικονομικά προσιτών μελετών υψηλών προδιαγραφών ποιότητας, αισθητικής και λειτουργικότητας. Συνεργαζόμαστε με ομάδα εξειδικευμένων μηχανικών, διακοσμητών και κατασκευαστών και παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες για όλες τις φάσεις της οικοδομικής δραστηριότητας. Παρέχεται δωρεάν η προμελέτη μαζί με αρχικό προϋπολογισμό κόστους έργου. e-mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...