Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κααααααλά πάω για ύπνο... Αύριο πρωί πρωί έχω εγερτήριο, δουλειές εξωτερικές πρωινές...

eλπιζω να μην εχεις παρεδωσε παλι με την ετε!

φανταζομαι τι τραβατε κ εσεις στα νησια.

αυτο το καυγαδακι με τον χασμπανο

το κανω κ εγω εννιοτε οταν ειναι εν πλω.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια (μην γελάσετε)

την πήρα την άδεια!!! Μια ολόκληρη μέρα!!!

Ω ρε διακοπές που θα κάνουμε φέτος με το τσουβάλι!!!

12 Αυγούστου φεύγω για Χίο και επιστρέφω 17 πρωί και πάω γραφείο (με το βραδυνό πλοίο που φεύγει στις 16 αυγούστου)

Τζίνι φεύγει ο αντρούλης σου ε? Με το καλό λοιπόν καλές θάλασσες να έχει!!! Και γρήγορα να επιστρέψει κοντά σας!

Αυλα πως πάνε οι διακοπές?

Πασχαλίτσα εσύ ποτε φεύγεις?

Πάρος πως είναι η Σαντορίνη? Περνάτε όμορφα?

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είστε καλέ?

Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙ και ο αρραβωνιάρης μου!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια (μην γελάσετε)

την πήρα την άδεια!!! Μια ολόκληρη μέρα!!!

Ω ρε διακοπές που θα κάνουμε φέτος με το τσουβάλι!!!

12 Αυγούστου φεύγω για Χίο και επιστρέφω 17 πρωί και πάω γραφείο (με το βραδυνό πλοίο που φεύγει στις 16 αυγούστου)

Τζίνι φεύγει ο αντρούλης σου ε? Με το καλό λοιπόν καλές θάλασσες να έχει!!! Και γρήγορα να επιστρέψει κοντά σας!

Αυλα πως πάνε οι διακοπές?

Πασχαλίτσα εσύ ποτε φεύγεις?

Πάρος πως είναι η Σαντορίνη? Περνάτε όμορφα?

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είστε καλέ?

Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙ και ο αρραβωνιάρης μου!!!:D

Τόσο μεγάλη άδεια;;;:shock: Πώς τα κατάφερες και τους έπεισες;;;:tongue::tongue::tongue:

Καλώς να τον δεχτείς τον αρραβωνιάρη :D σου!!!:D

Χαχα! Η κόρη μου δε θυμάται καθόλου ότι μίλησε στον πατέρα της!!! Υπνοβατούσε το παιδάκι!!!:tongue:

Εγώ λοιπόν προς το παρόν ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ διακοπές... Μόλις με ειδοποίησε ο άντρας μου ότι το πήραν το ταξίδι για Κολομβία, οπότε μάλλον θα προλάβει να είναι Αμερική τέλος Αυγούστου και αν δεν αλλάξει κάτι και αν τελικά τηρήσουν το λόγο τους και βρουν αντικαταστάτη, ΤΟΤΕ θα πάω διακοπές....:-(

Link to comment
Share on other sites

άβε μαριάννα με τα ωραία σου! μα καλά πως τόλμησες κ πήρες μια ολόκληρη μέρα άδεια? μου θύμησες τώρα τον παλιό μου εργοδότη. απο τον ιανουάριο έβγαζε πρόγραμμα, να δούμε ποιός θα λέιπει από το γραφείο-βιοτεχνία 15αύγουστο!!! αυτός ή εγώ? κ για πόσο καιρό?

πασκλουάλε μην κάνεις σχέδια κ εσύ, γιατί σε θυμάμαι κ εσένα από παλιότερα ποσταρίσματα, να σου έρχονται όλα τούμπα!

καλά τα πρωτία τα είχε η ναταλία αν θυμάμαι καλά!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πασκλουάλε μην κάνεις σχέδια κ εσύ, γιατί σε θυμάμαι κ εσένα από παλιότερα ποσταρίσματα, να σου έρχονται όλα τούμπα!

καλά τα πρωτία τα είχε η ναταλία αν θυμάμαι καλά!!!

Μα γι΄αυτό καλή μου λέω ΟΝΕΙΡΑ και όχι σχέδια! Κατάλαβες; Εγώ μπορεί να ονειρεύομαι να γίνω και αστροναύτης, σημαίνει ότι θα γίνω; Χθες μου είπε ότι κάπου ανάμεσα σε Αύγουστο και Νοέμβριο θα έρθει!!!:shock::shock::shock:

Ήθελε να μου σπάσει τα νεύρα! Οπότε κι εγώ του είπα ότι το καλύτερο είναι να έρθει για Πάσχα τον Απρίλιο, να "φτιαχτούμε" και οικονομικά!!! ΧΑΧΑ! Κόντεψε να πέσει ξερός!!! Όχι που θα με στείλει αυτός! Μάλλον εγώ θα τον στείλω!:tongue::tongue::tongue:

Λοιπόν, με έκραξε η φίλη μου που έχω καταπαρατήσει τον εαυτό μου, χθες λοιπόν έκανα μαζί της μανικιούρ πεντικιούρ και σήμερα θα πάω κομμωτήριο μαζί της (εκείνη πήρε τηλέφωνο), μετά από (ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ) 20 μήνες που έχω να πατήσω στο κομμωτήριο! Γιατί τα μαλλιά μου είναι μακριά ως τη μέση σχεδόν, δεν τα βάφω τα τελευταία 6 χρόνια, οπότε το κομμωτήριο μου είναι κάπως "αχρείαστο". Το θέμα είναι ότι τους τελευταίους μήνες έχω χάσει τρελές ποσότητες μαλλιών, και τώρα πια δε μου αρέσουν τόσο μακριά και να φαίνονται έτσι λίγα, οπότε θα τα κόψω σήμερα (ο άντρας μου μου είπε ότι θα μου κόψει την καλημέρα εντωμεταξύ!!!):tongue:

Link to comment
Share on other sites

α καλα. αυτο με το μαλλι το λιγο το εχω κ εγω. ειδικα μετα τους τοκετους. εχω λεπτη τριχα βασικα.

τα εχω φιλαριστα μεχρι κατω απο τους ωμους.(μια-δυο παλαμες). διαφορετικα δεν στρωνει καποιο χτενισμα. εκτος αν παω σε μια κοπελα-κομμωτηριο που με χρεωνε (τελευταια φορα το 2007) 60 ευρω, χωρις λουσιμο την απλα μαικανα με 2 πιασιματακια).

τωρα που παω αλλου, οταν ειναι εδω ο χασμπανος κυριως, κ ειναι πιο οικονομικα, αλλα εχω βρει τελευταια μια κοπελα που ερχετε σπιτι (πιο οκονομικη λυση) κ καπως βολευομαι.

πασκουαλε για τρεσες-τρεσα ραφτη εχεις σκεφτει?

εγω το σκεφτομαι. απλα τα πιασιματα στο μαλλι θα ειναι αλλα χουντινι, γιατι μπορει να φαινεται λιγο.

υγ: να πας περτουλι! απλα θα πρεπει να παρεις ρουχα ολ σιζον!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αλοοοοοοο!!! Αυτη η Σαντορίνη αν είχε παραλίες θα ήταν το κάτι άλλο!!! Πήγαμε σήμερα στο μονόλιθο που είναι βόρεια! Ματθιλδη απο τα κύματα ουρλιαζε " ΘΈΛΩ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ" χαχαχα!!!!

Κατα τα αλλα περνάμε ωραια, ηρθε και η μαμα μου εχθές! Ο Θ. Έχουν αρχίσει πλυσιματα τα έχει δει ολα ο καημενος αλλα ΣΕ ΛΊΓΕΣ ΜΈΡΕΣ ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΕΔΩΩΩΩ! Θα το πανε και κοντά να το παραδώσουν (2 μέρες ταξίδι!!!)

Εγω πάντως φροντιζω να είμαι πολυ περιποιημενη!!! Ε με βλέπει που με βλέπει 4 μήνες τον χρόνο, μην με βλέπει και χαλια! Μην αφήνετε τον εαυτό σας!!!!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑ ντροπή! Νεα κοπέλα εισαι!!!! Μην αφήνεις τον εαυτό σου!!!!

Μαριααννα να περάσετε τελειαα! Θα καθίσει πολυ ο αγαπημένος σου;;;


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες !!!!!παρα πολυ αληθεια καταλαβα πολλα πραγματα κ ειδικα για τα τηλεφωνα!!

πετουλιδιτσα αν φυγεις να φυγεις πρωι πρωι κ να προσπαθησεις να εισαι ηρεμη αφου εισαι νεα οδηγος κ να πας χαλαρη μη κοληησεις σε κανενα μ@κακα και κατσε αριστερα κ πηγαινε κ με 80 σιγα!

οσο για τον παππου θα τον περιλαβουν στην φυλακη κ θα περασει 3 χρονια μαρτυριο να μου το θυμαστε τετοια πραγματα ουτε οι ληστες ουτε οι κακοποιοι τα συγχωρουν! θυμαστε τοτε με το μικρο που τον βιαζε ο πατερας =του μεχρι που πεθανε κ ψαχνανε να βρουνε ποιος το ειχε κανει?? οτανβρεθηκε ο μπαμπας κ τον πηγανε φυλακη μετα απο λιγες μερες αυτος αγνωστο πως βρεθηκε σκοτωμενος ....

Link to comment
Share on other sites

Paros το κακό με τη Σαντορίνη είναι ένα: Εκ των πραγμάτων έχει παραλίες από τη μια μεριά του νησιού μόνο (αφού η άλλη είναι κομμένη ακτή σαν τούρτα :D). Όταν λοιπόν φυσάει ο άνεμος από τη μια μεριά, δεν έχει να πας από την άλλη σε παραλία... Τώρα έχω να σου πω ότι από την εμπειρία μου θεωρώ το διάστημα 1-20 Αυγούστου το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ για διακοπές στο Αιγαίο όταν έχεις μικρά παιδιά. Τα μελτέμια είναι πολύ ισχυρά και σηκώνουν κύμα. Έτσι την πάτησα κι εγώ πρόπερσυ, πήγα στη Νάξο γύρω στις 5 Αυγούστου και έκλεισα δωμάτιο πάνω σε μια τεράστια παραλία υπέροχη και λευκή και ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ να κάνει το παιδί μπάνιο από τον πολύ αέρα!!! Γενικά έπρεπε να κάνουμε το γύρω του νησιού για να δούμε από που δεν έχει κύμα, η Νάξος είναι και τεράστια και γεμάτη βουνά και αυτό με κούρασε πάρα μα πάρα πολύ... Ενώ όταν είχα πάει Πάρο πριν 3 χρόνια, 5-20 Σεπτεμβρίου, ήταν ΥΠΕΡΟΧΑ! Για τη Σαντορίνη τώρα, έχω λόγο που σου είπα για τον Περίβολο και μάλιστα προς τη Βλυχάδα να πηγαίνεις, νομίζω είναι το πιο απάνεμο σημείο αυτό. Στο Καμάρι είναι ωραία αλλά πολύ κρύα νερά, Μονόλιθος, Μπαξέδες και τέτοια δεν το συζητώ, τα πιάνει απευθείας το βόρειο μελτέμι και γίνεται χαμός! Κοίταξε και τις νότιες παραλίες που είναι προς το Ακρωτήρι... Δεν έχει μια Μαύρη, Άσπρη και Κόκκινη παραλία; Ή πας με καίκι εκεί; Έχει και κάτι άλλες νότια, δεν τις θυμάμαι καλά γιατί πήγαινα όλα τα τελευταία χρόνια καρφωτή στον Περίβολο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, αχ, αχ, τι φασισμός είναι αυτός μέσα σε αυτό το σπίτι;;; Όταν είπα στον άντρα μου ότι έκοψα τα μαλλιά ως τους ώμους έμεινε για μερικά δευτερόλεπτα σέκος, μετά μου είπε "Ωραία, δεν ξεμπαρκάρω μέχρι να ξαναμακρύνουν τα μαλλιά σου!!!" :shock::tongue: Νόμιζε ότι θα ψαρώσω αλλά του απάντησα "ΟΚ τα λέμε σε δυο χρονάκια τότε!!!":tongue::tongue::tongue:

Το χειρότερο όμως ήταν από την κόρη μου, η οποία με κοιτούσε εμβρόντητη, δεν είπε τίποτα μπροστά σε παππού και γιαγιά αλλά όταν έφυγαν από το δωμάτιο έμπηξε κλάματα ξαφνικά, εγώ τα έχασα, έκανα ότι δεν καταλάβαινα, γιατί κλαις παιδί μου να ρωτάω, κι αυτή να μην παίρνει αναπνοή για να μιλήσει, να κλαίει με μαύρο παράπονο... Τελικά μου είπε: "Γιατί, γιατί τα έκοψεεεεεεες, γιατιιιιιιιιί, θα πάω σε αυτή την κακή κομμώτρια και θα την βάλω τιμωρίααααα :shock::tongue:." "Μα γιατί δεν σου αρέσουν "της λέω; "Όχιιιιιιιι, τώρα δεν είμαστε ίδιες, δεν είμαστε ίδιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!". Τότε συνειδητοποίησα ότι το πρόβλημά της ήταν ότι είχαμε και οι δυο μαλλιά ως τη μέση και στο ίδιο χρώμα και λέγαμε ότι είμαστε ίδιες και τώρα αυτό της το χάλασα και της στοίχισε... Να σκεφτείτε ότι αυτή που ούρλιαζε όταν της έλεγα να κόψουμε τα μαλλιά της, τώρα δέχτηκε να κόψει και τα δικά της για να είμαστε ίδιες πάλι!!!:shock::shock::shock:

Που λες Τζίνι, το πρόβλημα με την αραίωση είναι βέβαιο ότι έχει σχέση με τις ορμόνες γιατί στην εγκυμοσύνη (που αλλάζει το ορμονικό) είχα κάνει ένα ΥΠΕΡΟΧΟ μαλλί!!! Της είπα για τρέσα της κομμώτριας (αυτή ασχολείται πολύ με τέτοια, είχα βάλει εξτέ το 2004 να φανταστείς σε αυτή) και μου είπε ότι αυτή τη στιγμή δε μου το προτείνει, γιατί για να σταθεί και να μη φαίνεται η τρέσα θα πρέπει να κρεπάρω πολύ το μαλλί και αυτή τη στιγμή θα κάνω κι άλλη ζημιά. Μου είπε ότι προτείνει να κάνω σε αρκετές τούφες των μαλλιών φόρμα χωρίς να ακουμπήσουμε τη ρίζα, ώστε να δώσουμε λίγο όγκο και κίνηση στα μαλλιά. Εγώ το φοβάμαι γιατί το 1998 μου ψιλοέκαψαν το μαλλί με περμανάντ αλλά αυτή τη γυναίκα την εμπιστεύομαι... Οπότε μάλλον θα το κάνω....

Link to comment
Share on other sites

καλη η ιδεα με το μαλλι κ τη φορμα, αλλα τα φοβαμαι τα χημικα γκαμωτι!

καλε τι την επιασε την μικρη?

κατ εικονα κ κατ ομοιωση θελει να ειστε?

Κι εγώ τα φοβάμαι τα χημικά!

Αυτό με την κόρη μου... Τί να πω;;; Και 10 φορές τη μέρα λέω ότι ΔΕΝ πρέπει να είναι όπως η μαμά (κυρίως για το θέμα του βάρους). Αλλά τη βλέπω να θέλει να ταυτίζεται μαζί μου... Είναι φυσιολογικό για την ηλικία αλλά σε τέτοιο βαθμό;;;

Λοιπόν ο σύζυγος πήρε το ταξίδι για Κολομβία οπότε λογικά σε 15 μέρες θα είναι Αμερική και πιστεύω ότι θα έρει... Για να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τουλάχιστον διαβάζω για τα νησιά που περιγράφετε και θυμάμαι πως είναι τα κανονικά καλοκαίρια και οι διακοπές! Εγώ ακόμα Αθήνα, δεν πάω τελικά ούτε Πάτρα. Έχουν σκορπίσει οι δικοί μου και θα πάω Σεπτέμβρη να τους δω μαζεμένους, είναι και που φοβόμαστε για την γιαγιά του καλού μου και λέω να μην το κουνήσω, έτσι κι αλλιώς έχω δουλίτσες να ασχοληθώ.

Η Πατρών-Αθηνών ξέρουμε όλοι ότι είναι καρμανιόλα με τα έργα που δεν τελειώνουν χρόνια τώρα! Και σιγά σιγά να πηγαίνω Mariaefi πάλι θα βρεθούν οι έξυπνοι που βιάζονται! Να σου πω την αλήθεια, ένας από τους λόγους που φοβάμαι και δεν κάνω μεγάλες αποστάσεις ούτε μέσα στην Αθήνα, είναι ότι αν πάθω κάτι δεν έχω κανέναν να πάρω τηλέφωνο να έρθει, συν ότι δεν έχω πλέον ατομική ασφάλεια λόγω του ότι δεν δούλεψα καθόλου πέρσι.


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites

Με γεια το κούρεμα pashalitsa, σίγουρα θα σου πηγαίνει, στην τελική η ανανέωση επιβάλλεται και είναι δικαίωμά σου τι θα κάνεις στα μαλλιά σου! Θα ήταν τέλεια και να τα βάψεις, είτε στο φυσικό σου είτε ένα χρώμα που θα σου αρέσει να το βλέπεις κάθε μέρα στον καθρέφτη ώστε να θέλεις να το ανανεώνεις τακτικά, και υπάρχουν φυτικές βαφές που δεν επιβαρύνουν πολύ τα μαλλιά. Ναι, σίγουρα οι άντρες θέλουν να βλέπουν τις γυναίκες τους φροντισμένες, εννοείται, αλλά κι εμείς πρέπει να το κάνουμε πρώτα για εμάς, μετά θα είμαστε παντού καλά. Το βλέπω στον εαυτό μου, κάθε πρωί θα βάλω λίγη μάσκαρα και λίγο μολύβι ακόμα κι αν δεν βγω από το σπίτι, για εμένα! Αν βγει λίγο η ρίζα δεν το συζητώ, τρέχω στο κομμωτήριο αλλιώς νομίζω ότι είμαι λέτσος! Δεν κάνω τίποτα άλλο, μόνο βαφή, τα φτιάχνω μόνη μου γιατί είναι κατσαρά και είναι απλό. Όσο για το πόσο πολύ μου έπεσαν όταν πρωτοήρθα Αθήνα δεν το συζητώ, πααααααααααρα πολύ! Άρχισα βιταμίνες, σίδηρο αλλά αυτό που μετράει είναι να ανέβει η ψυχολογία κι αυτό το κάνουμε με μικρές πολυτέλειες και προπαντός να μας αρέσει ο εαυτός μας στον καθρέφτη.

Αν μου επιτρέπεις να πω την ταπεινή μου γνώμη για το θέμα με την γλυκιά κορούλα σου και τα μαλλιά σας…. Σκέφτηκα ότι όσο και να επιμένει θα ήταν καλό (πάντα δική μου γνώμη, δεν έχω παιδάκι ακόμα να είμαι σίγουρη) να μην της κόψεις τα δικά της μαλλάκια, ώστε να καταλάβει έμπρακτα ότι άλλο εσύ η μαμά και άλλο αυτή η κόρη. Φυσικά εσύ ξέρεις καλύτερα.

Άντε και καλώς να τον δεχτείς τον αντρούλη σου, λίγο ακόμα. Να δεις τελικά θα του αρέσουν και θα περάσετε τέλειες διακοπές!


Εάν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...