Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!Αντε να τα λεμε εδω τωρα...

Λοιπον οσες εχουν καρτα του μακρο σπευσατε για babylino.

Εχουν στικερ και παιρνουν και κουπονια.

Πηρε ο αντρας μου σημερα τη μεγαλη συσκευασια με στικερ και κουπονι 5.83

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!Αντε να τα λεμε εδω τωρα...

Λοιπον οσες εχουν καρτα του μακρο σπευσατε για babylino.

Εχουν στικερ και παιρνουν και κουπονια.

Πηρε ο αντρας μου σημερα τη μεγαλη συσκευασια με στικερ και κουπονι 5.83

Τζο να σε ρωτησω, τα κουπονια τα δεχτηκαν ή σε δυσκολεψαν, γιατι μια κοπελα πιο κατω ανεφερε οτι δεν τις τα δεχτηκαν ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Αντε να τα λεμε εδω τωρα...

Λοιπον οσες εχουν καρτα του μακρο σπευσατε για babylino.

Εχουν στικερ και παιρνουν και κουπονια.

Πηρε ο αντρας μου σημερα τη μεγαλη συσκευασια με στικερ και κουπονι 5.83

Εμεις δεν εχουμε επαγγελματικο αφμ. ποιοι εχουν δικαιωμα να ψωνισουν απο μακρο εκτος απο αυτους με το επαγγελματικο αφμ; τι ειναι αυτη η καρτα; πως βγαινει;

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι μου ειπε ο αντρας μου,τους ρωτησε οταν πηγε για τα κουπονια και ειπαν οτι τα παιρνουν κανονικα,οπως κι εγινε.Δεν του ειπαν το παραμικρο στο ταμειο.

Κουρκουμπινι η καρτα ειναι αυτη που εχουν οι εμποροι.Αν εχεις καποιο γνωστο με μαγαζι που εχει ισως να μπορει να στη δωσει για να μπεις.Εκτος απο εμπορους,η εισοδος επιτρεπεται και σε ενστολους.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο εμπορους,η εισοδος επιτρεπεται και σε ενστολους.

Πολύ ενδιαφέρον αυτό, δεν το ήξερα. Επειδή ο άντρας μου είναι ένστολος, μήπως ξέρεις αν χρειάζεται να βγάλει κάρτα ή περνάει απλά με επείδηξη της ταυτότητάς του?


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ ενδιαφέρον αυτό, δεν το ήξερα. Επειδή ο άντρας μου είναι ένστολος, μήπως ξέρεις αν χρειάζεται να βγάλει κάρτα ή περνάει απλά με επείδηξη της ταυτότητάς του?

mirtoula κι ο δικος μου ενστολος ειναι :wink:

Θα δειξει την ταυτοτητα του στην εισοδο και θα του δωσουν ενα χαρτακι επισκεπτη και μ΄αυτο θα μπει να ψωνισει!

Link to comment
Share on other sites

Στο Σκλαβενίτη στο Κηφισσό έχει babylino οικονομικές συσκευασίες με sticker -3.5 ευρώ και τις μικρές με -1,5 ευρώ. Επίσης έχει απορρυπαντικό προδέρμ το μεγάλο -4 ευρώ τελική τιμή 10 και δώρο ένα μικρό ίδιο μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα καλά παιδιά !!!!!

Ελπίζω να μην ξαναδιαβάσω παράπονα για την λίμπερο, γιατί θα πάρω τα βουνά...........:cool::cool:

Έχετε υπόψη σας τίποτα για αριέλ υγρό για τα ρούχα ?


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, μιας και είπατε για ένστολους, μου χτύπησε λαμπάκι !!!!

Έχει ένα μεγάλο πρατήριο για τους ένστολους στον Καρέα.

Έχει πάει καμιά σας ? Αξίζει τον κόπο ? Τι έχει δηλαδή, μόνο σμ ή και άλλα πράγματα ?

Τι χρειάζεται για να πάει κανείς εκεί ? Κάποια κάρτα εισόδου και αν ξέρετε πως βγαίνει ?


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα στα καλά παιδιά !!!!!

Ελπίζω να μην ξαναδιαβάσω παράπονα για την λίμπερο, γιατί θα πάρω τα βουνά...........:cool::cool:

Έχετε υπόψη σας τίποτα για αριέλ υγρό για τα ρούχα ?

Καλησπέρα, προσφορά άριελ υγρό πήρα απο τον Σκλαβενίτης 66 μεζούρες έκανε 15 και κάτι - 3? κουπόνι απο επιθυμίες, 12,... επειδή ψάχνω καιρό είναι η μόνη προσφορά που έχω βρεί, επίσης έχει τις 44 μεζούρες με έκπτωση βγαίνει 10,... .

Μου περισσεύει ακόμη ένα κουπόνι εάν το θες στην διάθεση σου.

Όσον αφορα το πρατήριο στον Καρέα ψωνίζει η κουμπάρα μου, μπορώ να μάθω.


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

mirtoula κι ο δικος μου ενστολος ειναι :wink:

Θα δειξει την ταυτοτητα του στην εισοδο και θα του δωσουν ενα χαρτακι επισκεπτη και μ΄αυτο θα μπει να ψωνισει!

ευχαριστουμε πολυ. και ο δικος μου ενστολος εινια. αφου αρκει η ταυτοτητα ολα καλα.

θυμασαι μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα στα μπειμπιλινο; πηγες στα μακρο θεσσαλονικης;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε πολυ. και ο δικος μου ενστολος εινια. αφου αρκει η ταυτοτητα ολα καλα.

θυμασαι μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα στα μπειμπιλινο; πηγες στα μακρο θεσσαλονικης;

Τι εγινε ρε κοριτσια;;; Ολες οι συζυγοι ενστολων εδω μαζευτηκαμε;; :lol::lol::lol:

Λοιπον kourkoumpini στα μακρο θεσσαλονικης πηγε ο χασμπαντ.Η προσφορα ειναι μεχρι τις 11/02.

Sevi-gio τα κουπονια τα πηραν κανονικα!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω δυο πράγματα?

1) Οι τιμές στο Μάκρο έχουν πράγματι διαφορά από των σμ? Τι τάξεως είναι? Δεν μιλάω μόνο για πάνες.

2) Προσφορές για ρούχα/παπούτσια, κ.λ.π. θα τα συζητάμε εδώ ή θ' ανοιχτεί άλλο θέμα?

Ευχαριστωωωωωωώ!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...