Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δυστυχώς δεν έχουμε σχεδόν καθόλου επιλογές σαν καταναλωτές.

Οι δυνατότητες επιλογών είναι η μια παράμετρος που αφορά τους καταναλωτές, ή άλλη παράμετρος είναι η νοοτροπία.

Μήπως βλέπουμε με καχυποψία ( = μισό μάτι) κάποιο προϊόν επειδή είναι πιο φθηνό από τα άλλα ομοειδή του;

Μήπως δυσκολευόμαστε να απορρίψουμε την αγαπημένη μας μάρκα (τσιγάρων, σαμπουάν, καλυντικά, μπισκότα, καφέ κλπ) και να την αλλάξουμε με αυτή του ανταγωνιστή, που ενδεχομένως είναι πιο φθηνή;

Αυτά, ενδεικτικά, σχετικά με τη νοοτροπία.

Στο θέμα των επιλογών που θίγεις, συμφωνώ.

Σου φαίνεται φυσιολογικό μία νοικοκυρά, για να κάνει τα ψώνια της να χρειάζεται να περνά 2 ώρες πάνω από τον υπολογιστή και τα φυλλάδια ή θεωρείς ότι σωστός καταναλωτής είναι αυτός που για να κάνει τα ψώνια της εβδομάδας επισκέπτεται 5 σ/μ για να βρει τις προσφορές και ψάχνει πώς θα βρει κουπόνια.

Οταν ζούμε σε μια φυσιολογική κοινωνία, τα παραπάνω, ναι, δεν είναι φυσιολογικά, όμως ζούμε σήμερα σε φυσιολογική κοινωνία;

Δυστυχώς αν δεν σπάσουν τα καρτέλ των εταιριών που εμπορεύονται βασικά προιόντα διατροφής, τα τραστ klp μείωση τιμών δεν βλέπω να γίνεται.

Τα καρτέλ δεν θα σπάσουν μόνα τους, κι αν περιμένουμε από τους "θαμώνες του κτηρίου της πλατείας Συντάγματος" να τα σπάσουν απατάστε.

Τα καρτέλ θα σπάσουν με οργανωμένες και μεθοδικές προσπάθειες των καταναλωτών, όχι με τις υπάρχουσες καταναλωτικές οργανώσεις.

Link to comment
Share on other sites

ενδεικτικα:

Γάλα noulac 8 τεμ απο τον 6ο μήνα = 5,8

αφρόλουτρο johnsons για μωρά 2τεμάχια = 3?

φυσιολογικός ορός carrefour = 2.5?

σαμπουάν αφρόλουτρο fissan = 4.3?

Γενικά σε όλα τα καλλυντικά έχει 30% σε όλα τα προιόντα για μωρά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα 3bmarkets εχει τη σειρα καθαριστικων wizz (Made in Uk).

Ενδεικτικα αναφερω αυτο που εχει στο αμαζον για το μπανιο (νομιζω οτι προκειται για 4 μαζι στις 8,5 λιρες) και στα 3Β εχουν ολα τα καθαριστικα 1,57 ανευ προσφορας. Δοκιμασα το απολυμαντικο spray 4in1 και αλλο ενα σπρευ καθαρισμου που περιεχει χλωριο. Καθαριζουν πολυ ωραια.

Επισης εχει το αντιβακτηριδιακο σαπουνι χεριων της colgαte το protex στα 57 λεπτα, το οποιο ειναι πολυ δυνατο.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά κάποτε η babylino έβαζε συχνα προσφορές τι έγινε τώρα. Περιμένω κ εγώ. Καμία προσφορά για ariel ή γενικώς για απορρυπαντικά πλυντηρίου έχετε ακούσει.

Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά κάποτε η babylino έβαζε συχνα προσφορές τι έγινε τώρα. Περιμένω κ εγώ. Καμία προσφορά για ariel ή γενικώς για απορρυπαντικά πλυντηρίου έχετε ακούσει.

Καλημέρα

Αν μιλάς για παιδικό απορρυπαντικό, έχει ο γαλαξίας προδέρμ το μικρό 1+1 δώρο (τουλάχιστον αυτός που πηγαίνω εγώ)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά κάποτε η babylino έβαζε συχνα προσφορές τι έγινε τώρα. Περιμένω κ εγώ. Καμία προσφορά για ariel ή γενικώς για απορρυπαντικά πλυντηρίου έχετε ακούσει.

Καλημέρα

εχει στο μυ μαρκετ το αριελ σκονη 40μεζουρες 10,37 εχει και το υγρο σε προσφορα αλλα δεν θυμαμαι τιμη:oops:


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στον Σκλαβενίτη (Σχιστό Κερατσινίου) ξεκίνησε προωθητική ενέργεια απο babylino. Για κάθε οικονομική συσκευασία έκπτωση -4?. Σε συνδυασμό με κουπόνι τεσσάρων ευρώ, κάθε συσκευασία κοστίζει 7,30?...

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για παιδικό απορρυπαντικό, έχει ο γαλαξίας προδέρμ το μικρό 1+1 δώρο (τουλάχιστον αυτός που πηγαίνω εγώ)

Μηπως ξερετε τι τελικη τιμη και μεχρι ποτε ειναι η προσφορα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...