Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Moi; :confused:

Εγώ είμαι γνωστή ανεπρόκοπη καλό μου! Τι δουλειά έχω με τα οικοκυρικά;

επεσε στην αντιληψη μου ενα κεντηματακι προχθες ''καλημερα'' :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ευχαριστώ αρχηγέ μου! συνεχίζω!!!!

περιμένω να αδιαθετήσω σε 2 μέρες και θέλω να φάω το σύμπαν σήμερα!!!!!!

απαπαπαπααααα θα κρατηθώ!

σήμερα της ζήτησα και μου έβαλε σουσάκι να φάω! μιαμ! το περιμένω με λαχτάρα

κρατησουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!

σουσιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....σουποερ !!!!....παρε και ενα καλο κρασακι....παρε και μπαγκετουλα ολικης....και βουαλα το τελειο γευμα!!!!!!!!.....φτιαξε και μια γκουρμεδια σαλατικον.....και θα εισαι και χορτατη και πληρης :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχχααχαχχαχα.....και κεντημαααα :tongue::tongue::tongue:...ρε μαεστρια ριξε κανα ιδιαιτερο κ απο εδω στα οικοκυρικα :tongue::tongue::tongue:...μπας και χαθει καμια θερμιδα χαχαχαχαχαχαχα

κέντημα δεν θυμάμαι αλλά πλέξιμο κάνω!

ειδικά από τότε που έκοψα το τσιγάρο και για να μην μασουλάω στην τηλεόραση, πλέκω !!!!!

πρέπει να με δείτε να βλέπω αγώνες ice hockey και να πλέκω! ο καλός μου λέει ότι ζει τον σουρεαλισμό σε όλο του το μεγαλείο στο σπίτι μας! χαχαχαχαχα

Μπράβο ρε τσιπούρα!!!

οι πείνες/ κοποι- ανταμοίβονται είδες;;;;;:D

καλά να μην είχα εσας και σου έλεγα εγώ!

είναι μακρύς ο δρόμος.... αλλά θα τα καταφέρω!

Link to comment
Share on other sites

κέντημα δεν θυμάμαι αλλά πλέξιμο κάνω!

ειδικά από τότε που έκοψα το τσιγάρο και για να μην μασουλάω στην τηλεόραση, πλέκω !!!!!

πρέπει να με δείτε να βλέπω αγώνες ice hockey και να πλέκω! ο καλός μου λέει ότι ζει τον σουρεαλισμό σε όλο του το μεγαλείο στο σπίτι μας! χαχαχαχαχα

καλά να μην είχα εσας και σου έλεγα εγώ!

είναι μακρύς ο δρόμος.... αλλά θα τα καταφέρω!

μια χαρά γοργονάρα θα γίνεις! θα δεις!!!;);)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κέντημα δεν θυμάμαι αλλά πλέξιμο κάνω!

ειδικά από τότε που έκοψα το τσιγάρο και για να μην μασουλάω στην τηλεόραση, πλέκω !!!!!

πρέπει να με δείτε να βλέπω αγώνες ice hockey και να πλέκω! ο καλός μου λέει ότι ζει τον σουρεαλισμό σε όλο του το μεγαλείο στο σπίτι μας! χαχαχαχαχα

καλά να μην είχα εσας και σου έλεγα εγώ!

είναι μακρύς ο δρόμος.... αλλά θα τα καταφέρω!

χαχαχχααχχαχαχαχαχαχχαχαχαχα......α ρε τσιπουραααααααααααα.....του πλέκεις και φανελλες....τι αλλο θελει???? αχαχαχαχαχχα :tongue::tongue::tongue:

καλα ετσι οπως τα πας...δεν ειναι κ πολυ μακρυς ο δρομος ;););)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κι εγώ μαζί σου!!!

εσείς είστε και ψηλές /θα γίνετε ΟΙ γοργοναρες!....άντε περιμένουμε και γοργονοφωτογραφίες;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ζουζουνες νομιζω οτι εδω μεσα η καθεμια θελει την αλλη για υποστιρηξη και το βρησκω και πολυ καλο γιατι οτι και να λεμε οταν κατι δεν μπορουμε να πουμε σε δικους μας ανθρωπους γιατι δεν εχουν την κατανοηση να μας καταλαβουν λογο οτι δεν ειναι στην θεση μας . ΕΔΩ ημαστε ΕΝΑ και ειναι το καλητερο μονο που εχουμε το μαρακι που θελει ταισμα οχι διαιτα εεεεεεεεεεεε!! ειναι η αρχηγος γιαυτο χαχαχαχχα!!

γοργονοκλαμπ σουπερ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να πω??...ειμαι ''άλλης σχολης'' εγω ;)

αυτα τα κιλα που εχασαν...σε τι χρονικο διαστημα ???

Εγώ τα 20 τα έχασα μέσα σε 7 μήνες και τα ξαναπήρα 1,5 χρόνο μετά στην εγκυμοσύνη μου.Τώρα για τις άλλες δεν ξέρω.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

pray_scales.jpg

εννοείτε καλέ!

οι προσευχές στην θεά της ζυγαριάς βοηθάνε άραγε;

ΟΧΙ. :rolleyes:

εσείς είστε και ψηλές /θα γίνετε ΟΙ γοργοναρες!....άντε περιμένουμε και γοργονοφωτογραφίες;)

Που με είδες εμένα και είμαι και ψηλή καλό μου;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

glika8_2.jpg

Σας ευχαριστώ όλες-όλες-όλες για τις γλυκές σας ευχές, πάρτε ένα γλυκάκι περικαλώ... Δεν παχαίνουν!

Μπήκα από το σχολείο, θα επανέλθω από το σπίτι αργότερα, πολλά-πολλά φιλιά!!!

Link to comment
Share on other sites

αρχηγέ ο βαφτισιμιοανεψιός σου είναι σταρ με τα όλα του! εχω κι εγώ ένα αντίστοιχο διάολο όλο γλύκα!!!!!!!!

δεν σας είπα καλέ!!!!!!!

-1,500 χθες!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ...

ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ....

ΞΑΝΑΜΑΝΑΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...