Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

σιδερο ρουχων με το κιλο θεσσαλονικη


Recommended Posts

Αν βαρεθικατε τα το σιδερωμα, σας κουραζει ή δεν σας αρεσει, ξενιαστε με ενα τηλεφωνημα,

σιδερωμα ρουχων με το κιλο, στον χωρο μου.

Η χρέωση είναι 2 ευρώ το κιλό με παράδοση και παραλαβή από το χώρο σας και +1 το τεμαχιο για κουρτινες και πουκαμισα.

σκευτιτε ετοιμα σιδερωμενα και αποστηρωμενα ρουχα χωρις να κουραζεστε και να ξοδευετε ρευμα.στατιστικά αποδεδειγμένο το οικιακό σίδερο είναι η πιο ενεργοβόρα συσκευή στο σπίτι μας …εσείς θα συνεχίζετε να ξοδεύετε δυσανάλογα του αποτελέσματος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είμαι μαμά ενός μικρού αγοριού.είμαστε κ αι εγώ κ αι ο συζιγος άνεργοι εδώ κ 1α: χρόνο και κευτικα μ αυτόν τον τρόπο μήπως μπορώ να βοιθισω άλλες Μάνουλες και να βγάλω κάποια απαραίτητα για το παιδί μου.θα χαρώ να με στηρίξετε

Link to comment
Share on other sites

Αν βαρεθικατε τα το σιδερωμα, σας κουραζει ή δεν σας αρεσει, ξενιαστε με ενα τηλεφωνημα,

σιδερωμα ρουχων με το κιλο, στον χωρο μου.

Η χρέωση είναι 2 ευρώ το κιλό με παράδοση και παραλαβή από το χώρο σας και +1 το τεμαχιο για κουρτινες και πουκαμισα.

σκευτιτε ετοιμα σιδερωμενα και αποστηρωμενα ρουχα χωρις να κουραζεστε και να ξοδευετε ρευμα.στατιστικά αποδεδειγμένο το οικιακό σίδερο είναι η πιο ενεργοβόρα συσκευή στο σπίτι μας …εσείς θα συνεχίζετε να ξοδεύετε δυσανάλογα του αποτελέσματος?

Link to comment
Share on other sites

Αν βαρεθικατε τα το σιδερωμα, σας κουραζει ή δεν σας αρεσει, ξενιαστε με ενα τηλεφωνημα,

σιδερωμα ρουχων με το κιλο, στον χωρο μου.

Η χρέωση είναι 2 ευρώ το κιλό με παράδοση και παραλαβή από το χώρο σας και +1 το τεμαχιο για κουρτινες και πουκαμισα.

σκευτιτε ετοιμα σιδερωμενα και αποστηρωμενα ρουχα χωρις να κουραζεστε και να ξοδευετε ρευμα.στατιστικά αποδεδειγμένο το οικιακό σίδερο είναι η πιο ενεργοβόρα συσκευή στο σπίτι μας …εσείς θα συνεχίζετε να ξοδεύετε δυσανάλογα του αποτελέσματος?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μαμά ενός μικρού αγοριού.είμαστε κ αι εγώ κ αι ο συζιγος άνεργοι εδώ κ 1α: χρόνο και κευτικα μ αυτόν τον τρόπο μήπως μπορώ να βοιθισω άλλες Μάνουλες και να βγάλω κάποια απαραίτητα για το παιδί μου.θα χαρώ να με στηρίξετε

user_online.gifreport.gif quote.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααχ κοπελα μου!!!

κριμα που ειμαι εξωτερικο...

αλλιως ευχαριστως να σου εστελνα. Μιλαμε για ΤΗΝ κουραση...δουλεια και 3 παιδια και να χεις και τα βουνα για σιδερο....

Ωραια παντως η ιδεα σου, φροντισε να το διαφημισεις καπως, ειμαι σιγουρη θα βρεις σιγουρα πελατισσες

καλη συνεχεια:D

Link to comment
Share on other sites

αααχ κοπελα μου!!!

κριμα που ειμαι εξωτερικο...

αλλιως ευχαριστως να σου εστελνα. Μιλαμε για ΤΗΝ κουραση...δουλεια και 3 παιδια και να χεις και τα βουνα για σιδερο....

Ωραια παντως η ιδεα σου, φροντισε να το διαφημισεις καπως, ειμαι σιγουρη θα βρεις σιγουρα πελατισσες

καλη συνεχεια:D

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τα καλα σου λογια...δυστηχως τα πραγματα στην ελλαδα ειναι πολυ δυσκολα...πριν λιγα χρονια δεν μπορουσαμε να τα διανοηθουμε καν!ειμαι και εγω και ο αντρας μου ανεργη εδω και 1χρονο χωρις βοηθεια απο πουθενα και χωρις κανεναν πορο ζωης.δεν με νοιαζει να μην εχω να φαω ηλικρινα αλλα δεν μπορω να αντεξω τον εφιαλτη που ζω να μην εχω τα ειδη πρωτης αναγκης για το παιδι μου....εχω 4 πτυχια κορνιζα και δεν βρησκω δουλεια...μακαρι να ταιριαξει κατι απο αυτο προς το παρων εχει πολυ μικρη ανταποκριση...και μου αρεσει πολυ το σηδερωμα και νομιζω οτι τα καταφερνω πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και στην Χρυσή Ευκαιρία αγγελία, είναι δωρεάν.


Η οικονομική κρίση μας ένωσε. Το www.parentscafe.gr μας στήριξε. Η αγάπη σας μας βοηθάει.

Η ΜΥΡΤΙΑ Κοιν.Σ.Επ. - Α.Μ.Δ00356, παράγει χειροποίητα προϊόντα με αγάπη, με κυριο σκοπό την δημιουργία θέσεων εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

Νεα τιμη 1 euro το κιλο!!!

Αρκει τα ρουχα να ειναι απο 10κιλα και ανω και σε λιγες ωρες παραδοση στον χωρο σας ετοιμα σιδερομενα.δηλαδη χοντρικα βγενει περιπου 5 ευρω το πληντιριο, τα ρουχα παραλαμβανοντε σε και παραδιδοντε σε λιγες ωρες σε ιδικες αδιαφανες σακουλες με πληρη εχεμιθια και κανενα διακριτικο που να φαινετε τι ειναι...εσαεις μπορειτε για πρωτη φορα να τα βαλετε σε μαυρες σακουλες και να τα παραλαβω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νεα τιμη 1 euro το κιλο!!!

Αρκει τα ρουχα να ειναι απο 10κιλα και ανω και σε λιγες ωρες παραδοση στον χωρο σας ετοιμα σιδερομενα.δηλαδη χοντρικα βγενει περιπου 5 ευρω το πληντιριο, τα ρουχα παραλαμβανοντε σε και παραδιδοντε σε λιγες ωρες σε ιδικες αδιαφανες σακουλες με πληρη εχεμιθια και κανενα διακριτικο που να φαινετε τι ειναι...εσαεις μπορειτε για πρωτη φορα να τα βαλετε σε μαυρες σακουλες και να

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...